Forum męskie sprawy

Problem z erekcją u 24-latka

~l...l

~l...l

witam mam 24 lata mam problem z erekcją nie wiem co robić nie wydaje mi się to normalne w ty wieku proszę o pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Krzysztof Gierlotka1

Krzysztof Gierlotka1

Odpowiedź eksperta

Wskazana rozmowa s seksuologiem, badania z krwi inne. Przez internet trudno zdiagnozować problem.
Przyczyn jest wiele

--

krzysztof gierlotka, dr n. med., lekarz chorób zakaźnych,
hepatolog, seksuolog
więcej na priv ... krzysztof.gierlotka@gmail.com,

126034 krzysztof-gierlotka1 Mężczyzna, 42 lata, Bydgoszcz
~Juras.K

~Juras.K

Ja też jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastoswaniu IQman, Seks jest po prostu piękny.

~Janusz.Kantek

~Janusz.Kantek

W moim przypadku znacząco mi pomógł Iqman, nie tylko jakość, nie tylko długość, ale po prawdzie uratowanie związku, bo o mało co z moją poprzednoą wydolnością byłbym na lodzie

~Gargamel98

~Gargamel98

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem

~Czesław.W

~Czesław.W

Prawda jest taka, że tego rodzaju środki jak IQman będa działąc różnie na każdego z nas, podobnie jak różnie my będziemy odczuwac jego działąnie, raz silniej, raz troszkę słabiej. W każdym razie ważne jest że jest on skuteczny

~Klichu7

~Klichu7

Ja też stosowałem iqman i nie ukrywam, że pozytywnie mnie te tabletki zaskoczyły.W końcu seks znów jest taki jak powinien być

~Michu7

~Michu7

Ja tez stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, w moim przypadku prawie każdy raz kończył się katastrofą, Obecnie jest już rewelacynie

~Żora88

~Żora88

Tabletki IQman to był na prawdę dobry wybór.Mój problem z erekcją zniknął bardzo szybko.Sam byłem zdziwiony skutecznością i szybkością z jaką te tabletki sobie poradziły z moim problemem.

~Wiesław3

~Wiesław3

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

~Ludo9

~Ludo9

Jeżeli idzie o wzmocnienie potencj i porawienie jakości stosunku, co pewnie interesuje ciebie jak i Twoja partnerkę, to również uważam, że IQman jest opcja którą bardzo poważnie powinieneś rozważyć, ja swoj zestaw kupiłem w promocyjnej cenie na Allegro

~Piterr.W

~Piterr.W

Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw

~Remigiusz6

~Remigiusz6

Ja mialem tez problemy z erekcją.Wypróbowałem różne środki ,ale bylem tylko rozczarowany.Pewnego razu moj kuzyn dopiero po paru piwach dal mi rade że też wspomaga swoją erekcję tabletkami IQMAN Tabletki są całkowicie bezpieczne a na efekty nie trzeba długo czekać.

~Jurass.W

~Jurass.W

Ja też uważam, całkowicie zgadzając się z opiniami zawartymi wcześniej, że iqman jest obecnie jednym z lepszych środków jakie są dostępne na rynku

~Hali.T

~Hali.T

Ja też stosowałem iqman i jak najabardziej uważam, ze jest to najlepszy środek wzmacniający erekcję, jaki legalnie można teraz kupić

~onkaY

~onkaY

Rozwiążesz swój problem jak będziesz robił sobie kilka lewatywa dziennie.

~Łuki.W

~Łuki.W

Co do tabletek IQman to ja je brałam dla tego że nie mogłem za długo się kochać,tryskałem zawsze za wcześniej.Zmiana po tych tabletkach jest bardzo dużo teraz kocham sie bardzo długo bez przykrych niespodzianek.

~Niko789

~Niko789

Ze środków, które faktycznie coś dają to IQMAN, brałem to przez kiilka tygodni - szkoda tylko, że dopiero po kilku miesiącach, wcześniej próbowałem bardziej znanych. Po tych kilku tygodniach w zasadzie zdolności seksualne były ok, później to już nawet moją kobietę zaskakiwałem. Próbujcie - mnie brak erekcji zniszczył związek

~onkaY

~onkaY

Ze środków, które faktycznie coś dają to tylko lewatywa i to przez kiilka tygodni

~Regina.Z

~Regina.Z

Mój mąż również zaczął brac IQman. Jak pojawiły się pierwsze problemy z erekcją, to chciałam wysłać go do lekarza, ale kategorycznie odmawiał, że nie będzie się przed nikim tłumaczył ze swoich problemów łóżkowych. Jakimś cudem udało mi sie jednak namówić go na regularne przyjmowanie tych tabletek, i na całe szczęście efekty są.

~onkaY

~onkaY

Mój mąż również zaczął robić sobie lewatywę. Jak pojawiły się pierwsze problemy z erekcją, to chciałam wysłać go do lekarza, ale kategorycznie odmawiał, że nie będzie się przed nikim tłumaczył ze swoich problemów łóżkowych. Jakimś cudem udało mi sie jednak namówić go na regularne lewatywy, i na całe szczęście efekty są.