Forum męskie sprawy

Brak porannej erekcji

arturek123

arturek123

Mam prawie 37 lat. 14-15 miesięcy temu zauważyłem coraz rzadszy poranny wzwód, wcześniej był praktycznie codziennie (nie licząc długich wieczorów w łóżku z kobietą). A od kilku miesięcy nie mam porannego wzwodu w ogóle. Nie mam nałogów , palę jedynie biernie (niestety pracuję w palącym towarzystwie). Okazyjnie piję mocniejsze mocniejsze alkohole, zdarza mi się to nie więcej niż 4 razy w roku. Często wypiję wieczorem lampkę wytrawnego wina, albo jedno piwo. Stresów nie mam więcej niż wcześniej, właściwie nawet mniej. Nie zaszły w moim życiu jakieś szczególne zmiany które mogły by mieć jakiś wpływ na moje zdrowie. Jedyne co nastąpiło to przeprowadzka do mieszkania gdzie występuje suchsze powietrze, ale niemal codziennie wietrzę mieszkanie i śpię nawet zimą przy rozszczelnionym oknie. Czy mam powody do niepokoju i powinienem puść do specjalisty? Czy w moim wieku to normalne? Proszę o odpowiedzi to dla mnie bardzo ważne.

172751 arturek123 Mężczyzna, 38 lat, Kielce

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mbc

Mbc

Spróbuj pić więcej wody i dłużej spać

177193 mbc Mężczyzna, 33 lata, Szczecin
Krzysztof Gierlotka1

Krzysztof Gierlotka1

Odpowiedź eksperta

Proponuję o problemie porozmawiać z seksuologiem. Przez internet bez dokładnego wywiadu, badan laboratoryjnych , innych, trudno ustalić skąd ten problem.

--

krzysztof gierlotka, dr n. med., lekarz chorób zakaźnych,
hepatolog, seksuolog
więcej na priv ... krzysztof.gierlotka@gmail.com,

126034 krzysztof-gierlotka1 Mężczyzna, 41 lat, Bydgoszcz
~kajetan345

~kajetan345

Moim zdaniem w opisanym przypadku najskuteczniejsze będzie zastosowanie tabletek iqman. W każdym razie jak ja miałem problemy tego rodzaju, to zastosowałem te tabletki i mi pomogły

~Goliat5

~Goliat5

Ja też stosowałem iqman i efekt rewelacyjny, erekcja silna, czas stosunku znacznie się wydłużył.Jak dla mnie rewelacja

~Andreass

~Andreass

Moim zdaniem iqman to jeden z najlepszych tego typu środków jakie można po prostu kupić i zastosować

~Ewaryst.E

~Ewaryst.E

Moim zdaniem, nie ma obecnie lepszego środka jak Iqman jeżeli chodzi o walkę z problemami z erekcją, w każdym razie w moim przypadku spisał sie on znakomiecie

~Władysław.F

~Władysław.F

Seks jest bardzo istotny w związku i nie ma się co oszukiwać, że problemy w łóżku nie przekładają się na relację z partnerką. Jeżeli zauważamy problem powinniśmy szybko działać.