Skocz do zawartości
Forum

Gotowanie piętrowe


milenka5

Rekomendowane odpowiedzi

ja sobie kupiłam tanie garnki do gotowania piętrowego na allegro i jestem też zadowolona. A co do tych pokazowych. Byłam na takim pokazie. Oczywiście zachwalanie że tak szybko wszystko się robi. A z mięsa w czasie pokazu co - pierś z kurczaka :) Gdzie każdy głupek wie że jej dużo nie trzeba :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem lepszy efekt i smak mozna osiągnąć gotując w szkle....myślę o szkle borokrzemowym, które jest znakomitym partnerem w kuchni. Potrawę przygotowaną w takim szkle można zamrozić, podgrzac w mikrofali, w piekarniku, na kuchence elektrycznej i naczyniu nic się nie dzieje. Takie naczynia mozna kupić w internecie są tańsze niż piętrowe...

Odnośnik do komentarza

Przez długi czas poszukiwałam garnka idealnego do tego typu gotowania. Jedne się przypalały a domycie ich graniczyło z cudem. Ale zainwestowałam w garnek Philipiaka i nie żałuje. Teraz tylko myślę o następnym do mojej kolekcji.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to firma philipiak była pionierem tego typu gotowania ale na pewno w sposób perfekcyjny go realizuję poprzez swoje garnki, które idealnie sprawdzają się w przygotowaniu posiłku w systemie wieżowym.

Odnośnik do komentarza

Z tym gotowaniem na parze to jest tak, że w przypadku garnków bywa to mocno niepraktyczne. Przykładowo chcesz na dole gotować sos na górnym ziemniaki to już jest problem, bo sosu nie wymieszasz.
Więc to tylko w praktyce wygląda tak pięknie. Lepszym rozwiązaniem jest robot kuchenny z taką opcją, który w dolnym naczyniu miesza potrawę, a na nałożonym górnym z otworkami warzywa czy ziemniaki możesz gotować na parze. Ja posiadam robot Kalorik HA800 i właśnie mam taką możliwość - polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...