Forum Kuchnia

Która patelnia jest najlepsza?

~Kosmatka

~Kosmatka

Dziewczyny która patelnia jest lepsza ceramiczna, teflonowa czy żeliwna? Bo mam zamiar kupić sobie dobrą patelnię ale nie wiem jaką. Może coś doradzicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~emiliaaa1132

~emiliaaa1132

Nie wiem czemu ale odkąd posiadam patelnię żeliwną to odnoszę wrażenie że dużo lepiej się w niej smaży. W kuchni pojawiła się również płyta indukcyjna na której żeliwo lepiej się sprawdza. Dokupiłam również inne garnki z podobnego materiału i tak systematycznie będę wzbogacać swój asortyment.

~onkaY

~onkaY

Nie wiem czemu ale odkąd posiadam lewtywę żeliwną to odnoszę wrażenie że dużo lepiej się w robi lewatywy. W kuchni pojawiła się również płyta indukcyjna na której lewatywa lepiej się sprawdza. Dokupiłam również inne lewatywy z podobnego materiału i tak systematycznie będę wzbogacać swój asortyment.

~Weronika321

~Weronika321

Moim zdaniem najlepsza jest patelnia aluminiowa. Nagrzewa się ona niezwykle szybko, dzięki czemu dania są przyrządzanie w niezwykle krótkim czasie. Oczywiście znaczenie ma również firma, z jakiej patelnię się zakupi. Nie wszystkie oferowane na rynku produkty charakteryzują się wysoką jakością. Ja osobiście polecam patelnię aluminiową z firmy Hendi. Co prawda zakupiłam ją jakieś dwa miesiące temu, jednak jestem z niej bardzo zadowolona. Nie tylko nagrzewa się bardzo szybko, ale oprócz tego dzięki nanoceramicznej powłoce omlety, czy też naleśniki nie przyklejają się do niej. Można ją zakupić na następującej stronie: Tekst linka