Forum Kuchnia

Wasze ulubione herbaty

~Nefrete

~Nefrete

Hej macie omże jakąś dobrą herbatę do polecenia, najlepiej taką co nie trzeb słodzić.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kwiatuszek2

kwiatuszek2

Nie ma takich co trzeba słodzić. Słodzisz jak chcesz, jak nie to nie słodzisz. Ja najbardziej lubię zielone herbaty o smaku opuncji figowej, ale też wiele innych ( nie pamiętam nazw )

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 28 lat, Katowice
Roszpunka

Roszpunka

ja lubię zieloną herbatę z grejpfrutem i czarną z płatkami róży i bratka

85428 roszpunka Kobieta, 32 lata, Łódź
~Kosmatka

~Kosmatka

Ja bardzo lubię herbate ceylon, ale taką pożądną. A ze smakowych czy mieszanek to z płatkami róży albo z pomarańczą

~Erza

~Erza

ja lubię zwykłą klasyczną. Albo czerwoną z grejpfrutem.
Lubię też mieszanki z owocami, :) Za to nie ciepię zielonej herbaty bo jest gorzka

~Obis

~Obis

ja uwielbiam herbatę białą :D i zieloną z jaśminem, pięknie pachnie

Reyka

Reyka

lubię herbatę czerowną a najbardziej yerbę z trawą cytrynową.

91325 reyka Kobieta, 33 lata, Za górami za lasami
~dddddd

~dddddd

ja uwielbiam herbatę Imprę jest to herbata cejlońska :d

sarasz22

sarasz22

moją ulubioną herbatą jest czerwona... piję ją od wielu lat, smak cytrynowy :) jest to herbata bardzo delikatna w smaku, wogóle nie gorzka , od wielu lat nie słodzę herbaty i właśnie z czarnej słodzonej herbaty przeszłam od razu na czerwoną, nie było trudno :P

97348 sarasz22 Kobieta, 28 lat, londyn
~Apsik apsik

~Apsik apsik

ja wolę czerwoną z grejpfrutem :) W ogóle wszystko co grepfrutowe jest pyszne. Lubię też te kwiatowe herbaty z różą, bratkiem czy np z jaśminem

karolina889

karolina889

ja mogę polecić zieloną z pigwą taką liściastą, sagę zieloną malinową, oraz typowo firmy caerfour malina z żurawiną, pyszne wszystkie :)

98068 karolina889 Kobieta, 26 lat, Warszawa
laurette

laurette wpis edytowany

zdecydowanie polecam moja ulubiona earl grey oraz Liptona prawie wszystkie rodzaje smakowych piramidek,swietnie smakuja nawet bez slodzenia

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
Reszkaa

Reszkaa

nie wiem czy to ja mam coś ze smakiem ale te piramidki mi smakują takim plastikiem. owszem jest smak ale na końcu pozostaje taka nuta tak jaby tej siateczki

95283 reszkaa Kobieta, 35 lat, tu i tam
laurette

laurette

Ja na szczescie nie mam takiego odczucia:)

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~Aalan

~Aalan

Ja bardzo lubię herbatę czerwoną z grejpfrutem :) Albo z cytryną lub pomarańczą

~agusiekszalony

~agusiekszalony

Ja z kolei lubię zwykłą czarną herbatę z sokiem malinowym i plasterkiem pomarańcza.
Polecam!

~leon322

~leon322

U nas znowu jest tak ze żona to tylko zawsze chciała pić tylko markowe herbaty. Nie mogłem jej przetłumaczyć że są też jakieś inne. Dopiero jak jej kupiłem w Polo herbate hatti tea i jej zaparzyłem to nawet nie wiedziała, że pije coś innego. A pudełko hatti tea jest chyba 5 zł tańsze

Czikita85

Czikita85

Najbardziej lubię, tak jak większość z nas, czarną herbatę ;) Ostatnio, z uwagi na mroźną aurę, lubię poeksperymentować i pijam też owocowe. Są super! :) Największy wybór, przynajmniej u nas w mieście, jest w Auchan. Można poszukać też u nich w katalogu - https://www.kupino.pl/gazetki/auchan Polecam póki jeszcze jest zima ;)

210209 czikita85 Kobieta, 33 lata, Warszawa
JustinaJust

JustinaJust

Moim zdaniem każda herbata może być pyszna, dużo zależy od dodatków :) Osobiście najczęściej pijam zwykłą czarną herbatę, do której dodaje miód, syrop pigwowy czy moje ulubione cytrynki z rumem (pycha!). Soki i przetwory kupuję w Eterno - jestem bardzo zadowolona z jakości produktów, są smaczne i przede wszystkim naturalne i zdrowe

210241 justinajust Kobieta, 26 lat, Płock