Skocz do zawartości
Forum

Co macie dzisiaj na obiad?


Gość Trick

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam dzisiaj pomidorówkę.
A co do czegoś z makaronu to ja robię tak:
Kupuję makaron penne,gotuję na półtwardo.
Do tego robię takie farsz: kurczak, szpinak i ser feta. Najpierw zasmażam szpinak potem dodaje kurczaka i też go smażę na sam koniec feta. łaczę wszystko z makaronem i dopieprzam, i zapiekam pod żołtym serem

Odnośnik do komentarza

Reyka
ja mam dzisiaj pomidorówkę.
A co do czegoś z makaronu to ja robię tak:
Kupuję makaron penne,gotuję na półtwardo.
Do tego robię takie farsz: kurczak, szpinak i ser feta. Najpierw zasmażam szpinak potem dodaje kurczaka i też go smażę na sam koniec feta. łaczę wszystko z makaronem i dopieprzam, i zapiekam pod żołtym serem

Brzmi pysznie ale też trochę pracochłonnie - może ma ktoś propozycję na coś mniej skomplikowanego?

Odnośnik do komentarza

eko_girl
A próbowałaś czegoś gotowego? Ostatnio w sklepie widziałam Lubellę Szybko z Patelni, nie miałam okazji jeszcze spróbować, ale myślę, że warto :D W końcu jeżeli chodzi o makarony i sosy do makaronów to są bezkonkurencyjni. No i oczywiście bez żadnych konserwantów :)

Nie słyszałam jeszcze ale z pewnością wypróbuję – jak tylko znajdę w sklepie i chętnie podzielę się opinią.

Odnośnik do komentarza

nana1985
eko_girl
A próbowałaś czegoś gotowego? Ostatnio w sklepie widziałam Lubellę Szybko z Patelni, nie miałam okazji jeszcze spróbować, ale myślę, że warto :D W końcu jeżeli chodzi o makarony i sosy do makaronów to są bezkonkurencyjni. No i oczywiście bez żadnych konserwantów :)

Nie słyszałam jeszcze ale z pewnością wypróbuję – jak tylko znajdę w sklepie i chętnie podzielę się opinią.

Czyli to po prostu soso z makaronem, tak?
Jakoś inaczej się to robi, czy chodzi o wygodny zestaw?

Odnośnik do komentarza

~Dosia_
O coś dobrego dla mnie szybko i łatwo, plus bez konserwantów brzmi zachęcająco, jaki kolor ma opakowanie? jestem wzrokowcem, będzie mi łatwiej szukać na pułkach:)

Jak Lubella to pewnie szukaj niebieskiego koloru na półkach, nie mylę się? ;)

Odnośnik do komentarza

~Kasiulak
nana1985
eko_girl
A próbowałaś czegoś gotowego? Ostatnio w sklepie widziałam Lubellę Szybko z Patelni, nie miałam okazji jeszcze spróbować, ale myślę, że warto :D W końcu jeżeli chodzi o makarony i sosy do makaronów to są bezkonkurencyjni. No i oczywiście bez żadnych konserwantów :)

Nie słyszałam jeszcze ale z pewnością wypróbuję – jak tylko znajdę w sklepie i chętnie podzielę się opinią.

Czyli to po prostu soso z makaronem, tak?
Jakoś inaczej się to robi, czy chodzi o wygodny zestaw?

Wszystko jest w takiej duo saszetce: w jednej części makaron, w drugiej przyprawy i inne składniki potrzebne do przygotowania sosu. Każde z dań można przygotować na dwa sposoby. Jedyne czego potrzebujecie to dodatki oraz patelnia, bo danie przygotowuje się tylko na niej, więc nie ma też za wiele zmywania :)
No i oczywiście jeżeli Lubella to niebieskie opakowanie ;)

Odnośnik do komentarza

Reyka
~Dosia_
O coś dobrego dla mnie szybko i łatwo, plus bez konserwantów brzmi zachęcająco, jaki kolor ma opakowanie? jestem wzrokowcem, będzie mi łatwiej szukać na pułkach:)

Danie z pudełka czy saszetki bez konserwantów - dobre:D ale nie możliwe do wykonania

hm, ale są już też chyba inne sposoby, można nie używać konserwantów?

Odnośnik do komentarza

nana1985
I jak obiecałam - recenzja :))
Znalazłam w sklepie, wypróbowałam póki co "świderki w szpinaku" i faktycznie proste do przygotowania i smaczne, z pewnością sięgnę po inne smaki z rodziny :)

a co trzeba dokupić do takiego dania, czego brakuje w zestawie?
Pewnie szpinak, co,ś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...