Skocz do zawartości
Forum

Owoce


Gość okmor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Absoluttka

soczyste! takie jak arbuz, ananas, brzoskwinia czy gruszka ;3
jem zawsze wtedy, kiedy jest okazja ;D najczesciej rzecz jasna latem ; P

Polskie owoce w sezonie smakują najlepiej.Ostatnio kupiłam sobie wyciskarkę i staram się z niej korzystać tyle il mogę. Zerknijcie sobie tutaj:
https://www.eujuicers.pl/blog/czas-na-owoce-letnie-jak-je-wyciskac

Na stronie jest poradnik jakie owoce warto jest teraz wyciskać.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam owoce sezonowe - od truskawek, po śliwki. Polskie owoce są przepyszne, więc w sezonie kupuję ich bardzo dużo.
Ale wspomnę jeszcze o suszonych owocach. Po wysuszeniu kumulują się w nich składniki odżywcze, błonnik oraz antyoksydanty. Ja kupuję na https://biogo.pl/suszone-owoce Są bardzo zdrowe, dobrze wpływają na jakość trawienia i zimą, kiedy trudniej o świeże owoce, warto dodawać je do owsianek, deserów, ciast i dań obiadowych. W internecie można natrafić na bardzo dużo interesujących przepisów na sałatki z suszonymi owocami.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam owoce. Jem ich dość dużo. Raczej unikam suszonych (nie odpowiada mi smak), wolę soczyste, z duża ilością soku. Świeże owoce można też dorwać przez internet (czym sama byłam zaskoczona), ale faktycznie większa siatka cytryn, kiwi, awokado czy nawet jabłka można sobie wygodnie zamówić do domu. Opcja raczej dla zapracowanych, ale dobrze wiedzieć, że jest.

Odnośnik do komentarza
Gość Janina W-wa

Jemy owoce ekologiczne które kupujemy w internecie z dostawą do paczkomatu:) Wiem kto by pomyślał żeby kupować świeżą żywność przez internet ale jest pewny sklep który poznałem będąc w Krynicy Zdroju w sanatorium i znam osobiście ludzi którzy za nim stoją.

Świeże owoce kupowane na www.imbio.pl są soczyste i pełne aromatu. Warzywa pełne smaku, pewnie dlatego że są ekologiczne:) mogę polecić z czystym sumieniem Pana Biolesława z imbio.pl:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...