Forum Kuchnia

Owoce

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Absoluttka

~Absoluttka

soczyste! takie jak arbuz, ananas, brzoskwinia czy gruszka ;3
jem zawsze wtedy, kiedy jest okazja ;D najczesciej rzecz jasna latem ; P

Polskie owoce w sezonie smakują najlepiej.Ostatnio kupiłam sobie wyciskarkę i staram się z niej korzystać tyle il mogę. Zerknijcie sobie tutaj:
https://www.eujuicers.pl/blog/czas-na-owoce-letnie-jak-je-wyciskac

Na stronie jest poradnik jakie owoce warto jest teraz wyciskać.

XCalypsoX

XCalypsoX

Ja bardzo lubię banany i melony... nie gardzę również śliwkami czy gruszkami...

148069 xcalypsox Mężczyzna, 29 lat, Gdańsk
gesika

gesika

Warzywa i owoce są dla nas bardzo korzystne. Lubię gotować różne potrawy. Są to nie tylko soki (świeże soki), koktajle, ale także budynie i inne potrawy. Istnieje wiele przepisów. Kupiłem robot kuchenny VES 3001 na https://allmega.pl/kitchen_combine/. Ułatwia to gotowanie. Sam kombajn spełnia funkcje zarówno miksera, jak i miksera itp. To bardzo dobrze

256827 gesika Kobieta, 39 lat, Lodz
~agatanaw

~agatanaw

Lubię wszystkie, moje dzieci na szczęście też ich jedzą coraz więcej, bo wczesniej to tylko musi owocowe tymbark, ale chyba polubiły smak owoców dzięki nim, bo coraz częściej po nie sięgają

gloriaa

gloriaa

Uwielbiam owoce sezonowe - od truskawek, po śliwki. Polskie owoce są przepyszne, więc w sezonie kupuję ich bardzo dużo.
Ale wspomnę jeszcze o suszonych owocach. Po wysuszeniu kumulują się w nich składniki odżywcze, błonnik oraz antyoksydanty. Ja kupuję na https://biogo.pl/suszone-owoce Są bardzo zdrowe, dobrze wpływają na jakość trawienia i zimą, kiedy trudniej o świeże owoce, warto dodawać je do owsianek, deserów, ciast i dań obiadowych. W internecie można natrafić na bardzo dużo interesujących przepisów na sałatki z suszonymi owocami.

179991 gloriaa Kobieta, 29 lat, Warszawa
Azalea

Azalea

uwielbiam wszystkie chyba owoce. banany, jabłka, truskawki, maliny, jagody, agrest, banany, melony, gruszki, śliwki.. no wszystko :)

239970 azalea Kobieta, 33 lata, Bielsko Biała