Forum Kuchnia

jakie soki?

~tirririr

~tirririr

jakie soki pijecie najcżeściej? Kupujecie owocowe, warzywne a może owocowo warzywne? Mi się nie raz zdarza kupić kubusia, lubię szczególnie tego zielonego :), ale też lubię warzywne soki, pomidorowy ostry jest pyszny.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kelly Ed

~Kelly Ed

mój syn jest na etapie Kubuś Waterrr, ja piję samą wodę, ale czasami jest taki dzień że muszę sobie kupić tradycyjnego Kubusia najchętniej jabłko-malina-marchew, no po prostu muszę. ​ 

~drabbka

~drabbka

Dzieci często pija kubusia, przecierowe z marchewką, albo 100% jabłko. Ja piję sok pomarańczowy.

Czikita85

Czikita85

Przede wszystkim, zwracam uwagę na to aby, soki nie zawierały dodatkowego cukru. Niektóre soki w kartonach mają tyle samo cukru co cole i inne gazowane napoje ;) Można poszukać takich "zdrowszych" soków na działach eco w supermarketach, np. w Auchanie - https://www.kupino.pl/gazetki/auchan , nie są drogie i mają fajne, mało chemiczne składy :)

210209 czikita85 Kobieta, 33 lata, Warszawa
~astraa

~astraa

No właśnie, ja postawiłam na soki Łowicza, bo mają zdecydowanie polskie smaki. A dżemy to tylko wisienka na torcie , mega :)

~eskoska2

~eskoska2

To ja polecam nektar pomarańczowy Fruktonada z Polomarketu. Chyba najlepszy na jaki trafiłam jesli chodzi własnie o sok. I u mnei na świeta w domu będzie woda plus ten sok.

~panksa

~panksa

Np. caprio czarna porzeczka, chociaż kiedyś piłam truskawkę i też byłą boska.

~anamana

~anamana

A jakieś warzywne soki znacie? Ja bardzo lubię soki tymbark vega. Bardzo smaczne i zdrowe, mnóstwo błonnika i witamin.

~soki

~soki

te kupowane mają konserwanty i są pasteryzowane, więc są małowartościowe. Najwartościowsze są soki ze świeżych owoców i warzyw, ale wyciskane wyciskarką Gersona, i wypite natychmiast.