Forum Kuchnia

Podróż kulinarna

~eDom

~eDom

Gdzie najchętniej wybrałybyście się w podróż kulinarną? Jaka kuchnia fascynuje Was najbardziej? :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~niewidzialnijakmy

~niewidzialnijakmy

Też chyba najchętniej wybrałabym się do Włoch oraz do Francji. Do Francji, ponieważ uwielbiam wszelkiego rodzaju sery, a do Włoch ze względu na ich pasty.
~Jadzia28

~Jadzia28

Polecam zabrać ze sobą zapas Nutramilu na wypadek zatrucia pokarmowego. Ja też lubie próbować lokalnej kuchni, co na Chorwacji skończyło się zatruciem. Dobrze, że miałam kilka saszetek tego preparatu - był jedynym co dostarczało mi energii przez kilka dni, normalne posiłki mój żołądek totalnie odrzucał

~maciej890

~maciej890

Zdecydowanie amerykańska. Podoba mi się jej zróżnicowanie i czerpanie inspiracji z różnych zakątków świata. Poza tym uwielbiam burgery pod każdą postacią. Zdecydowanie marzy mi się kulinarna podróż do Stanów. Jeśli chcę namiastki amerykańskiej kuchni w Polsce wybieram się do http://roadamerican.pl/ Jeśli możecie polecić jeszcze jakieś amerykańskie restauracje, najlepiej we Wrocławiu to dajcie znać ;)

~onkaY

~onkaY

Przed rozpoczęciem takiej podróży warto zrobić sobie lewatywę.

xulia

xulia

Ja najbardziej lubię kuchnię europejską. Zawsze przed wyjazdem czytam sobie o lokalnych daniach. Trafiłam na ciekawy tekst na stronie https://supermamy.limango.pl/smaki-wakacyjnych-podrozy/ i zastanawiam się, czy kuchnia grecka rzeczywiście jest taka, jak ją opisuje autor. Czy zgadzacie się z tym, co tam jest napisane?

208575 xulia Mężczyzna, 34 lata, Wrocław