Skocz do zawartości
Forum

zakupy żywności przez internet


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość younglady
Chciałam się dowiedzieć jak to jest u Was z zakupami w internecie, czy przekonuje Was taka forma zakupów czy też wolicie jednak chodzić do osiedlowego warzywniaka, albo wielkich i zatłoczonych hipermarketów? Moja mama ostatnio zrobiła zakupy w sklepie dodomku.pl co mnie raczej zdziwiło bo do tej pory raczej nie uskuteczniała zakupów przez internet. Tak czy inaczej paczka z jedzeniem została dostarczona do niej w mniej niż 24 godziny i była zadowolona z oszczędności czasu i pieniędzy. Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Ja właśnie słyszałam, że podobno takie zakupy przez internet kosztują mniej niż w zwykłym sklepie, czy to prawda?
Ja osobiście uważam że jest do dobra forma zakupów, bo nie zawsze każdy ma czas na to żeby stać w kolejce po zakupy, albo poprostu niektórzy z powodu choroby uwięzieni są w domu...
Odnośnik do komentarza

Widziałam taka możliwość i jest to dobre jesli chcemy kupić produkty selektywne, których nie dostaniemy w sklepach stacjonarnych. Jesli jednak chcemy coś kupić stacjonarnie to nie wiem czy jest sens zamawiać to przez internet.... Ceny w sklepach stacjonarnych są o wiele niższe. Poza tym coraz wiecej marketów ma u siebie półki z nietypowym jedzeniem takim jak:

jedzenie eko

jedzenie azjatyckie

czy też produkty wegańskie

Jesli chodzi o mnie to czesto kupuje w Netto https://masakreatywnosci.netto.pl/ Szczególnie teraz jak mają akcję z saszetkami z modeliną dla dzieciaków. 

Odnośnik do komentarza

Zakupy spożywcze online szczególnie teraz w dobie czasów kolejek do sklepów wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Powoli możemy oficjalnie zacząć wychodzić z domów, czas majowy przygotowań działkowych sprzyja też organizowaniu pikników ogrodowych czy nadrzecznych. Wiele inspirujących pomysłów na produkty do zabrania ze sobą na koc czy do grilla, w tym pomysłów na napoje, ma u siebie na stronie sklep spożywczy www.sklep.efarutex.pl, który oprócz inspiracji oferuje szybką dostawę swojego asortymentu, bywa, że nawet na drugi dzień. Warto tam zajrzeć. 

https://sklep.wroclaw.efarutex.pl/Grill-nie-tylko-w-ogrodzie-cinfo-pol-3242.html

Odnośnik do komentarza

Ja robię zakupy spożywcze przez internet od 2 miesięcy. Dopiero niedawno ruszył sklep w mojej okolicy Zakupy Online https://zakupyonline.com.pl/ i ułatwia życie moje i całej rodziny! Z racji wirusa zakupy robimy bezkontaktowo, nie czekamy w kolejkach, na stronie uzupełniamy koszyk, płaci się przelewem tak jak na wszystkich stronach i na drugi dzień zakupy mamy pod drzwiami. Zapakowane, świeże - do tego mają ekologiczne warzywa i owoce od rolników. Polecam jak najbardziej. Warto zajrzeć jak jest się z okolic Tarnowa lub Nowego Sącza.

Odnośnik do komentarza
Gość Gryczka

Ostatnio robię zakupy z Caarefour, mają produkty własnej marki, które defacto są bardzo dobre, a są objęte gwarancją niezmiennej ceny, więc mam pewność, ze tydzień dany makaron będzie w tej samej cenie. 

Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod postem wyżej. Też robię zakupy u nich, od marca zaczęłam częściej kupować te produkty marki własnej Carrefour, bo porównałam składy i często są dokładnie takie same, jak produktów "markowych", a właściwie różnią się tylko etykietą ? Fajnie, że cena jest niezmienna. 

Odnośnik do komentarza

Też korzystam z pomocy internetu przy zakupach. Ostatnio trafiłam na ten produkt  https://www.bee.pl/9224-karob

Do tej pory myślałam ze kakao jest zdrowe. A okazuje się że zdrowszy jest jego zamiennik czyli karob. Poprawia trawienie, sprzyja obniżeniu poziomu złego cholesterolu, działa  przeciw wirusowo i przeciwbakteryjnie - a to dlatego że zawiera w swim składzie kwas galusowy .

Odnośnik do komentarza

Dużo produktów kupuję przez Internet. Głównie takie, które się nie psują. Naprawdę dużo na tym można zaoszczędzić. Widać to szczególnie na przyprawach, czy bakaliach. Mała paczka majeranku 8 g kosztuje 1,20 zł. A przez Internet za 100 g płacę 4 zł.  W sklepie kupując małe opakowania zapłaciłabym ok 12 zł.  I to jest różnica na jednej przyprawie. Mało tego inna jest też ich jakość, bardziej pachną i na dłużej starczają. 

Kupuję też kasze, ryże sypane i inne zdrowe rzeczy w Sklepie Agnex

Nie wspomnę też o oszczędności czasu. I nie trzeba wychodzić z domu. Zakupy można zrobić pijąc kawę i siedząc wygodnie w fotelu ? Jestem mamą bliźniąt, więc cenię swój czas.

Edytowane przez Jak jeść zdrowo
błąd
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...