Forum Kuchnia

zakupy żywności przez internet

~younglady

~younglady

Chciałam się dowiedzieć jak to jest u Was z zakupami w internecie, czy przekonuje Was taka forma zakupów czy też wolicie jednak chodzić do osiedlowego warzywniaka, albo wielkich i zatłoczonych hipermarketów? Moja mama ostatnio zrobiła zakupy w sklepie dodomku.pl co mnie raczej zdziwiło bo do tej pory raczej nie uskuteczniała zakupów przez internet. Tak czy inaczej paczka z jedzeniem została dostarczona do niej w mniej niż 24 godziny i była zadowolona z oszczędności czasu i pieniędzy. Co o tym sądzicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~amella

~amella

Ja właśnie słyszałam, że podobno takie zakupy przez internet kosztują mniej niż w zwykłym sklepie, czy to prawda?
Ja osobiście uważam że jest do dobra forma zakupów, bo nie zawsze każdy ma czas na to żeby stać w kolejce po zakupy, albo poprostu niektórzy z powodu choroby uwięzieni są w domu...
~rzepka

~rzepka

Brzmi nietypowo i interesująco, a że jestem modern kobietą to z pewnością się skuszę i w końcu coś z któregoś e-spożywczaka zamówię :)
W końcu kiełbasa to taki sam prawie produkt jak telewizor czy blender :D
~elkaa

~elkaa

Mnie też przekonuje kupowanie w necie. Jeszcze nie korzystałam, polecacie jakieś konkretne? Wiem, że w Almie można robić takie zakupy on-line, ale tam raczej tanio nie jest. ;)
miluna25

miluna25

Ja od jakiegoś czasu zamawiam domowe, ekologiczne przetwory ze sklepu https://eterno.pl i jestem bardzo zadowolona...W szczególności polecam zasmakować w cytrynkach w zalewie - idealne do zimowej herbatki :)

251429 miluna25 Kobieta, 34 lata, Warszawa