Skocz do zawartości
Forum

Ulubione produkty spożywcze


Gość aniuta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewidzialnijakmy
verde napisał/a:
Ratunkiem dla wielu moich dań jest ketchup, jako dodatek do kanapek, sałatek a nawet sosów może uratować posiłek :)


Moim zdaniem ketchup lepiej jest przygotować samemu - jest wtedy o wiele lepszy niż ten kupiony w sklepie.
Odnośnik do komentarza

Ja wprost uwielbiam czekoladę.Jakbym miała wybrać jeden produkt, który mogłabym jeść bez ograniczeń do końca życia to byłaby to bez wątpienia czekolada. Zwykle staram się trzymać dietę ale na święta robię sobie luzy oraz pozwalam sobie na trochę więcej słodkości niż zazwyczaj. Właśnie wcinam sobie nowe wedlowskie ptasie mleczko waniliowo czekoladowe dwukolorowe oraz mogę jak najbardziej polecic bo jest wprost przepyszne. Jedno z lepszych jakie do tej pory jadłam.
Uwielbiam również alkoholowe baryłki. Wprawdzie z uwagi na cenę nie jem ich zbyt często ale przynajmniej na święta muszą się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Gość sordid

Sam również lubię czekoladę.Chociaż jeśli wybieram to zwylke jest to ciemna czekolada, która zawiera w sobie duże dawki kakao Taka jest zdecydowanie lepsza i zdrowsza niż czekolada mleczna czy też biała ( w której jest praktycznie sam cukier oraz olej palmowy....)

Ostatnio polubiłem równiez pomidorki daktylowe:
https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/pomidor-daktylowy/

Sa lekkie, smaczne i o wiele zdrowsze jako przekąska niż słodycze.

Odnośnik do komentarza
Gość dominika21111

Już długi czas my własnie chodzimy do PoloMarketu na zakupy. Teraz tez odkrylismy bardzo dobrą markę wędlin Szymon Rzeznik, które własnie tam mozecie kupić. DO tego jest zawsze duzy wybór, dobre ceny. Czego więcej trzeba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...