Skocz do zawartości
Forum

Najlepse suplementy diety


Gość gtuszi

Rekomendowane odpowiedzi

nadciśnienie, zły cholesterol, wzrok, wzmocnienie serca i naczyń krwionośnych, przeciw wolnym rodnikom, przeciw starzeniu się organizmu, na regenerację organizmu, na poprawę pamięci, koncentracji i lepszego uczenia polecam suplement diety- ekstrat z owoców aronii, który jest naturalnym przeciwutleniaczem- Aronox
Odnośnik do komentarza
Gość zarrakh
raczej zbilansować dietę :) i zacząć się ruszać. bez tego żaden suplement nie pomoże. ale jak już musisz to możesz spróbować Clarinolu. to chyba będzie jeden z lepszych preparatów na rynku. albo po prostu wspomagać się jakimiś wyciągami z zielonej herbaty - a najlepiej takową pić ;) może właśnie - herbatki są z tego całego towarzystwa chyba najzdrowsze :)
ja mogę ze swojej strony polecić sprawdzony sposób na zmęczenie i koncentrację :) Plusssz Active. mój organizm świetnie go toleruje, a prócz pobudzania dostarcza też niezbędnych witamin, więc takie 2 w jednym :) na pewno lepsze niż kawa :)
Odnośnik do komentarza

Ja wiele dobrego czytałam o przeciwutleniaczach. Zielona herbata jest zresztą jednym z nich. Znalazłam świetny suplement, który zawiera silne przeciwutleniacze, pochodzące z zielonej herbaty właśnie, z czerwonego wina i z kory sosnowej. Chroni układ krążenia i poprawia cholesterol, dlatego warto go brać.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli chodzi o suplementy, które pomagają w odchudzaniu, to na pewno jednym z lepszych jest Langsteiner. Wystarczy wypić jedną szklankę wody dziennie z rozpuszczonym proszkiem i ma się o wiele mniejszy apetyt, a do tego przyspieszoną przemianę materii. A do tego jest zdrowszy od innych spalaczy.
Odnośnik do komentarza
Najlepszym suplementem diety jest... właściwa dieta :] farmaceutyki nie są potrzebne, jeśli dbamy o to by w naszej diecie niczego nie brakowało :) Ktoś tu wspomniał o obniżaniu cholesterolu - sama tabletka nic nie zdziała, póki nie zamieni się tłuszczów zwierzęcych na roślinne, np. na olej rzepakowy, który także ma działanie obniżające cholesterol.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...