Forum Kuchnia

Najlepse suplementy diety

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kejtik

~kejtik

nadciśnienie, zły cholesterol, wzrok, wzmocnienie serca i naczyń krwionośnych, przeciw wolnym rodnikom, przeciw starzeniu się organizmu, na regenerację organizmu, na poprawę pamięci, koncentracji i lepszego uczenia polecam suplement diety- ekstrat z owoców aronii, który jest naturalnym przeciwutleniaczem- Aronox
~gtuszi

~gtuszi

kupiłam sobie aronox,zażywam już 2 tygodnie i moge tyle powiedzieć ze moje ciśnienie uległo poprawie,suuper polecam
~Claudyn

~Claudyn

a co polecacie żeby zrzucic kilka dodatkowych kg, jaki suplement powinnam stosować?
~zarrakh

~zarrakh

raczej zbilansować dietę :) i zacząć się ruszać. bez tego żaden suplement nie pomoże. ale jak już musisz to możesz spróbować Clarinolu. to chyba będzie jeden z lepszych preparatów na rynku. albo po prostu wspomagać się jakimiś wyciągami z zielonej herbaty - a najlepiej takową pić ;) może właśnie - herbatki są z tego całego towarzystwa chyba najzdrowsze :)
ja mogę ze swojej strony polecić sprawdzony sposób na zmęczenie i koncentrację :) Plusssz Active. mój organizm świetnie go toleruje, a prócz pobudzania dostarcza też niezbędnych witamin, więc takie 2 w jednym :) na pewno lepsze niż kawa :)
~Shezze

~Shezze

wescie wy sie z tymi postami "skupcie" jakos. a nie tutaj suplementy tam suplementy. nie mopzna tak wszystkiego w jednym?:uhoh:
~Joga

~Joga

Ja wiele dobrego czytałam o przeciwutleniaczach. Zielona herbata jest zresztą jednym z nich. Znalazłam świetny suplement, który zawiera silne przeciwutleniacze, pochodzące z zielonej herbaty właśnie, z czerwonego wina i z kory sosnowej. Chroni układ krążenia i poprawia cholesterol, dlatego warto go brać.

~myszka123

~myszka123

ja używam Reduxil, jest na chudnięcie i na oczyszczanie organizmu
używam dopiero jakieś 2 tygodnie więc nie wiem jeszcze czy działa, chociaż czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii i dlatego się skusiłam :yes:
~koda

~koda

Jeżeli chodzi o suplementy, które pomagają w odchudzaniu, to na pewno jednym z lepszych jest Langsteiner. Wystarczy wypić jedną szklankę wody dziennie z rozpuszczonym proszkiem i ma się o wiele mniejszy apetyt, a do tego przyspieszoną przemianę materii. A do tego jest zdrowszy od innych spalaczy.
~jolcia09

~jolcia09

wg mnie najlepszy jest Betalip, skutecznie obniża poziom cholesterolu we krwi, jest nie drogi i konsystencja kliku zapewnia dobre wchłanianie
~Dagmarka

~Dagmarka

A jakie składniki są w nim zawarte? Interesuję mnie także po jakim czasie widać już efekty
~otella

~otella

Najlepszym suplementem diety jest... właściwa dieta :] farmaceutyki nie są potrzebne, jeśli dbamy o to by w naszej diecie niczego nie brakowało :) Ktoś tu wspomniał o obniżaniu cholesterolu - sama tabletka nic nie zdziała, póki nie zamieni się tłuszczów zwierzęcych na roślinne, np. na olej rzepakowy, który także ma działanie obniżające cholesterol.