Skocz do zawartości
Forum

Ulubione potrawy


Gość Sowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madziarka87
ja bardzo lubię kuchnię śródziemnomorską, dużo warzyw, oliwa, czosnek, pomidory, zioła :)
jednym z moich ukochanych dań jest banalnie prosty makaron aglio e olio z dodatkiem suszonych pomidorów i prażonych pestek dyni :)
meksykańska, indyjska i chińska kuchnia też są pyszne. zresztą bardzo wiele tradycyjnych polskich dań też uwielbiam..po prostu za bardzo lubię jeść chyba ;)))))))
Odnośnik do komentarza

W moim przypadku ulubione potrawy to takie… których nie mogę jeść (aktualnie jestem na diecie). Wychowywałam się na wsi, moi rodzice raczej nie przywiązywali większej wagi do zdrowego odżywiania. Wiecie, jadłam typową polską kuchnię. Wiele potraw mi smakuje, nie ukrywam, ale nie można powiedzieć, że schabowy i zasmażana kapusta są zdrowe. Tak samo jak placki ze śmietaną

Odnośnik do komentarza

Od kiedy dwa lata temu przeszłam na weganizm, jedyne czego naprawdę mi brakuje to majonez. Próbowałam różnych marek, ale ciągle coś mi nie pasowało, ale ostatnio na grillu u koleżanki spróbowałam wegańskiego majonezu [url=https://www.starcksfoodpolska.pl/produkty] Cremajo[/url]. I to jest jakiś odjazd- smakuje tak jak majonez z jajek, albo nawet lepiej! Mają różne opcje, również z obniżoną zawartością tłuszczu! Wiem, że teraz będę kupować tylko ten majonez! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...