Skocz do zawartości
Forum

Jakie musli?


Gość Amanita

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu jestem na diecie, nie chcę jej określać jako odchudzająca, ale chcę parę kilogramów zrzucić. Zastanawiam się, jakie musli będzie najlepsze, dla osoby dbającej o zdrowie i uważającej na to, co je, ale jednocześnie, żeby smakowało rodzinie, bo dzieciaki są wybredne i same płatki owsiane niekoniecznie je przekonują.
Znów w sklepie mam dylemat, jedne (nawet te fit) mają w składzie sporo cukru, inne znów prawie wcale owoców/orzechów, a jakbym miała wszystko sama dokupić, to zapłacę majątek.

Odnośnik do komentarza

Zrób sama. Mieszasz wszystko co zdrowe - płatki owsiane, żytnie, otręby i co tam się jeszcze nawinie, dodajesz miodu i pieczesz w piekarniku. I tak powstaje pyszna granola:). A dodatki to już co lubisz - orzechy, żurawina, migdały, ja raz czekoladę starłam i dodałam.

Odnośnik do komentarza
Gość 1234Ciekawa1234

Ja polecam musli z lidla Master Crumble. Kosztują one 8 zł i są w kilogramowych opakowaniach. Do wyboru są z orechami i rodzynkami oraz z owocami tropikalnymi. Są one naturalne i jednocześnie bardzo dobre i nie mają żadnych dodatkowych cukrów i innych polepszaczy. Ja je jem na dwa sposoby. 1- zalewam na noc odrobiną wody żeby namiękły, z rana dodaje tylko jogurt naturalny i jakiś owoc np. bana. 2- po prostu zalewam mlekiem ciepłym lub zimnym i czasami też dodaje owoc. Można z nich także zrobić szybkie ciasteczka owsiane. wystarczy połączyć je miodem czy zmiksowanym bananem i zapiec. Mam nadzieje, że pomogłam :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...