Skocz do zawartości
Forum

Catering dietetyczny


Gość Monia9

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w firmie zamawiany jest catering opcja bardzo wygodna dla wszystkich jednak ja tam nie szaleje z dietą wiem że są porcję wegetariańskie, dietetyczne i zupełnie normalne Mekong gdzie zamawiamy jedzenie oferuję głównie kuchnie orientalną dlatego ja wybieram zawsze coś oryginalnego żeby sobie i pojeść i spróbować czegoś innego.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście zdrowiej odżywiam się .z cateringiem. W Pomelo Food Company czuć że produkty są świeże. Przede wszystkim zaczęłam jeść regularnie a tak to pędząc z jednych zajęć na drugie zahaczałam o jakieś fast foody i później bardzo źle się czułam. Wszystko zależy od tego na jaki catering trafisz

Odnośnik do komentarza
Gość wilczek50

A pytanie trochę z innej beczki ale nie wiem gdzie je zamieścić a nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Czy istnieją cateringi które poprawiają zdrowie? Pytam ogólnie ale myślę czy są diety które np. podnoszą libido.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie zawsze problemem było utrzymanie diety. No bo wiadomo, nie zawsze masz czas by ugotowac cos odpowiedniego. Czasem coś trzeba zjeść na szybko, czasem na mieście i zawsze moja dieta w tym pędzie gdzieś przepadała. Mam zamówiony catering od miesiąca. I jestem mega zadowolona. W końcu mam fajnie zbilansowaną dietę, jem pysznie i zdrowo. Trzeba tylko wybrać sobie dobrą firmę z odpowiednią dla ciebie ofertą, ale jest ich już coraz więcej więc jest w czym wybierać ;) Ja mam dietę 1200 kalorii i rano dostaję 5 posiłków na cały dzień. Dla mnie super rozwiązanie!

Odnośnik do komentarza

Według mnie zdrowe odżywianie i catering dietetyczny się raczej wykluczają. A już na pewno nie nauczą Cię racjonalnego podejścia do odżywiania. Sama, chcąc schudnąć parę kilo skorzystałam z pomocy specjalisty, pana Aleksandra Sajdaka z poradni IKAR , który na nowo nauczył mnie podstaw odżywiania oraz wskazał potrzeby mojego organizmu. Z jego pomocą nauczyłam się sama dbać o swoje zdrowie i sama przyrządzać pełnowartościowe posiłki, za co jestem mu naprawdę wdzięczna. Powiem Ci, że mimo codziennego zabiegania, da się pogodzić taki tryb życia z dbaniem o własne zdrowie, a catering dietetyczny to tak naprawdę pójście na łatwiznę i na dobrą sprawę, także lenistwo.

Odnośnik do komentarza

Ewela, nie wiem skąd taka opinia.
Catering dietetyczny to przecież zbilansowane posiłki, wg pewnych diet. To nie są przypadkowe składy dań. Twoim zadaniem jest tylko pilnowanie godzin ich spożywania, aby osiągnąć efekt zdrowego odżywiania.
Ja na pudełkach z https://nutridieta.pl/ jestem już dwa miesiące i widzę zarówno poprawę samopoczucia i spadek wagi. Wybrałam sobie dietę wegetariańską pesco, czyli taką z rybami i bardzo sobie chwalę. Ryby smaczne, dobrze przyrządzane, posiłki są urozmaicone. I co dla mnie ważne, to jest taka porcja, którą się spokojnie najem.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie cateringu firmy Tummy Heaven! Tyle, że ja biorę go dla dzieci w weekendy - mają takie coś w swojej ofercie ! Jako matka jestem bardzo przychylnie nastawiona do nich i mogę szczerze polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz2010

Od miesiąca stosuję dietę z kuchnią śródziemnomorską www.personal-chef.pl . Mają ciekawe dania, bardzo zróżnicowane co jest rzadkością wśród diet pudełkowych.
Ciekawe propozycje smakowe sprawiają, ze dieta nie jest nudna. Dodatkowo na każdy dzień mamy do wyboru pomiędzy witaminowym energy shotem, szejkiem a świeżym sokiem.
Po miesiącu udało się zgubić 3 kilogramy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wygodę to jasne, ale z drugiej strony jeśli patrzeć tak na prawdę dietetycznie to te diety nie są układane pod danego człowieka.

Oczywiście mogę się mylić, bo nie interesuje mnie ten temat jakoś specjalnie, widziałem kilka ofert firm z mojej okolicy, to powinno się nazywać catering zdrowa żywność, a nie catering dietetyczny ;p

Odnośnik do komentarza
Gość onaaaaaaaa

widze post stary ale ciagle na czasie ;) to prawda zycie w naszej stolicy pędzi jak szalone, ceny coraz wyższe, a czasu coraz mniej. catering to super sprawa, tez zamawiam ze względu ze mieszkam sama i gotowanie zajmowalo mi sporo czasu i pieniędzy a jedzenie i tak się czasem marnowalo. ja zamawiam od WygodnaDieta. jedzonko zawsze na czas, smaczne, ladnie wygląda i wiele opcji do wyboru także polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...