Forum Kuchnia

Catering dietetyczny

~Monia9

~Monia9

Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, życie w tej wwie coraz bardziej szalone, może warto postawić zdrowe odżywianie i zamawiać sobie taki catering do pracy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Deszczowa Piosenka

Deszczowa Piosenka

jak dla mnie to bez sensu... droga, nie wiadomo jak to jedzenie jest przechowywane ani robione.... ani to zdrowe ani opłacalne

85289 deszczowa-piosenka Kobieta, 30 lat, Dobczyce
~szejna

~szejna

Witam,

Zdecydowanie lepiej samemu sobie coś przygotować, na początek może być to czasochłonne, ale potem przywykniesz :)

karolka1

karolka1

U mnie w firmie zamawiany jest catering opcja bardzo wygodna dla wszystkich jednak ja tam nie szaleje z dietą wiem że są porcję wegetariańskie, dietetyczne i zupełnie normalne Mekong gdzie zamawiamy jedzenie oferuję głównie kuchnie orientalną dlatego ja wybieram zawsze coś oryginalnego żeby sobie i pojeść i spróbować czegoś innego.

84582 karolka1 Kobieta, 42 lata, kraków
~naciex

~naciex

Ja osobiście zdrowiej odżywiam się .z cateringiem. W Pomelo Food Company czuć że produkty są świeże. Przede wszystkim zaczęłam jeść regularnie a tak to pędząc z jednych zajęć na drugie zahaczałam o jakieś fast foody i później bardzo źle się czułam. Wszystko zależy od tego na jaki catering trafisz

~wilczek50

~wilczek50

A pytanie trochę z innej beczki ale nie wiem gdzie je zamieścić a nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Czy istnieją cateringi które poprawiają zdrowie? Pytam ogólnie ale myślę czy są diety które np. podnoszą libido.

JoannaG123

JoannaG123

Dla mnie zawsze problemem było utrzymanie diety. No bo wiadomo, nie zawsze masz czas by ugotowac cos odpowiedniego. Czasem coś trzeba zjeść na szybko, czasem na mieście i zawsze moja dieta w tym pędzie gdzieś przepadała. Mam zamówiony catering od miesiąca. I jestem mega zadowolona. W końcu mam fajnie zbilansowaną dietę, jem pysznie i zdrowo. Trzeba tylko wybrać sobie dobrą firmę z odpowiednią dla ciebie ofertą, ale jest ich już coraz więcej więc jest w czym wybierać ;) Ja mam dietę 1200 kalorii i rano dostaję 5 posiłków na cały dzień. Dla mnie super rozwiązanie!

172669 joannag123 Kobieta, 38 lat, Wrocław