Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Piękna w Święta i przez cały rok!"


Rekomendowane odpowiedzi

Piękna skóra, wymarzona (wygodna) kreacja, odpowiedni makijaż, fryzura to wszystko tylko dodatki. Najważniejsza jest osoba bliska sercu-bo to dzięki niej w moich oczach będzie blask, na policzkach zagości rumieniec a szczęście będzie biło ode mnie z daleka. Równie ważne jest grono osób z którymi tej wyjątkowej nocy będę bawić się-zgrana paczka to gwarancja dobrego humoru a tym samym uśmiechu na mojej twarzy.

Odnośnik do komentarza

By zniewalająco wyglądać na imprezie sylwestrowej skupiam się na nogach :-) Tylko raz w roku zakładam krótką sukienkę, która je odsłania. Muszą więc wyglądać zniewalająco, jak cała reszta. Moje triki :
Trik # 1
Depilowanie. Z samego rana, nie tuż przed wyjściem. Ewentualne podrażnienia i zaczerwienienia do tego czasu znikną. Jeśli jakieś wystąpią, nie zastąpiona jest klasyczna NIVEA, nałożona grubą warstwą.
Trik # 2
By skóra na nogach wydawała się bardziej jednolita pod względem koloru, bardziej napięta, a nogi wyglądały na smuklejsze i zgrabniejsze - chłodzę je. Polewam zimną, nawet bardzo zimną wodą lub moczę je w wannie z kostkami lodu. Gwarantuję Wam, że efekty są spektakularne.
Trik # 3
By wizualnie wysmuklić nogi warto w strategicznych miejscach nałożyć nieco bronzera. Tak, tak bronzera. Nogi traktujemy jak twarz, konturując ją w odpowiedni sposób by nadać im zmysłowy, kobiecy kształt. Kilka pociągnięć pędzlem wzdłuż ud, by je nieco wysmuklić. Tuż pod pośladkami lekko zaokrąglić, a wzdłuż piszczela wydłużyć. To działa. Wypróbowane i sprawdzone. Wizualnie nogi wyglądają znakomicie.
Trik # 4
Nogi prezentują się zawsze lepiej, gdy mięśnie są napięte. Dlatego też chwilę przed wyjściem, a jeszcze przed założeniem szpilek kilka razy szybko wspinam się po schodach. Moje mięśnie są rozgrzane, poruszone. Dzięki temu łydki i uda lepiej się prezentują w szpilkach, które dodatkowo podbijają kształt i zarys nóg.
Trik # 5
By na imprezie sylwestrowej nie błyszczała tylko moja inteligencja, a także nogi smaruję je balsamem rozświetlającym.

Odnośnik do komentarza

Przygotowania do sylwestrowej nocy rozpoczynam wiele tygodni wcześniej, staram się zadbać nie tylko o odpowiednią pielęgnację ciała, twarzy i włosów, ale i o kondycję, żeby na parkiecie po dwóch kawałkach nie dostać zadyszki i móc bawić się do białego rana, bo taniec uwielbiam. Świetnym przygotowaniem jest zumba, moje nowe odkrycie, które doskonale łączy w sobie to co najlepsze z tańca i fitnessu. Kiedy mogę rezygnuję z samochodu i środków komunikacji na rzecz spaceru, no i z windy na rzecz przebieżki po schodach . Staram się narzucić sobie dyscyplinę i tego się trzymać, bo jesienny i zimowy czas bardzo podstępnie rozleniwia... Na ciało, włosy i twarz, stosuję regularne peelingi i olejowanie, bo to co w tym czasie głównie im doskwiera to suche powietrze i chłód, żeby dobrnąć w dobrej kondycji do sylwestra potrzebują solidnego nawilżenia i natłuszczenia . Świetnie sprawdza się tu olejek kokosowy na ciało i włosy, a arganowy na twarz. Po kilku tygodniach kuracji skóra jest gładka i dobrze nawilżona, a włosy lśniące. W sylwestra jeszcze błyskawiczna maseczka na twarz - znana i wypróbowana, aby uniknąć katastrofy w postaci uczulenia, wysypki etc., makijaż, sukienka, szpilki i gotowe, zabawę czas zacząć! ;)

Odnośnik do komentarza

Do nocy Sylwestrowej przygotowuję się odpowiednio wcześniej, aby ładnie wyglądać. Stosuję dobrane do mojej cery kremy nawilżające i maseczki oczyszczające, oraz peelingi. Na oczy nakładam kompres z rumianku. Bardzo istotne jest dla mnie odżywianie się, które też wpływa na wygląd skóry, dlatego piję dużo mineralnej wody niegazowanej i stosuję dietę. Swoje przygotowania rozpoczynam od peelingu całego ciała, jego oczyszczeniu, a potem biorę kąpiel z aromatycznymi olejkami. Oczywiście nawilżam ciało balsamem, po którym skóra jest aksamitna, a naskórek zregenerowany. Następnie na całe ciało równomiernie nakładam samoopalacz lub balsam brązujący, aby skóra miała ładny, opalony kolor. W dekolt i szyję wklepuję odpowiednie preparaty, aby ujędrnić skórę. Po wszystkich przygotowaniach moja skóra nabiera blasku, jest nawilżona i do Sylwestra już przygotowana. Gdy zadbam już o siebie i swoje ciało, zadowolona z własnego wyglądu robię makijaż, zakładam sukienkę, wygodne buty i już mogę w Sylwestra szaleć do białego rana oraz dobrze się bawić.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to jest, że latem skóra wydaje mi się zdrowsza, młodsza i na pewno piękniejsza. A gdy za oknem pojawi się szaruga, to skóra wyraźnie traci na atrakcyjności - przynajmniej w moim przypadku. I zastanawiam się czy to jakieś wakacyjne złudzenie, czy fakt, że osłabiona słońcem skóra wygląda na zmęczoną i zmarszczek jest jakby więcej. Dlatego zimą staram się jak mogę skierować swoje nogi ( i nie tylko nogi) w stronę dobrej kosmetyczki. Nie zawsze jednak czas pozwala mi na to, i dlatego wówczas zastępuję relaks "wychodny" na relaks "miejscowy", czyli w swoich czterech ścianach, bo piękną fajnie być przez cały rok.
Domową pielęgnację staram się "skroić na wymiar" potrzeb Pani Skóry i całego Ciała. Jestem nieuleczalną fanką maseczek algowych, które świetnie działają na moją poszarzałą, zestresowaną i po prostu zmeczoną "warstwę" Siebie. Bywa i tak, że czasami funduję sobie przy demakijażu twarzy delikatny masaż ramion, szyji i deklotu - chociaż wykonanie takich manewrów na sobie i przez siebie jest nieco nieudolne, ale i tak dobrze przy tym się bawię.
Ach..., uwielbiam maseczkę na buźkę z mleka pszczelego - kiedyś otrzymałam takową od cudownie zadbanej kobiety w centrum handlowym (no tak, nie czas na zwierzenia). :)
Ważne miejsce w mojej relakscaji zajmują olejki esencjonalne rozmarynu i lawendy oraz organiczny olejek ze słonecznika - po prostu BAJKA!
Efekt? Wypoczęta skóra i ciałko po same czubeczki paluszków, a ja gotowa do baby swiata! ,do wszelkich Świąt i do bycia piękną przez cały rok! :) Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Kochane,

dziękujemy za wszystkie tricki urodowe, którymi się z nami podzieliłyście :)

Oto zwycięzcy:
zestawy kosmetyków Pharmaceris trafiają do użytkowniczek:
milieP
czarnaewelinka
IwonaKra.

Natomiast nagroda pocieszenia - bakteriostatyczny płyn do twarzy, dekoltu i pleców (2% kwasu migdałowego) Pharmaceris Sebo-Almond-Claris - wędruje do:
niałka
Maniania
AgaWojtk
doradora
Chnum1975
martynica
bea79
klusunia25
lukasiowa
mdm79.

Zwycięzcom gratulujemy serdecznie :)

Prosimy o przesyłanie danych (nick z forum, imię i nazwisko, adres, telefon) do wysyłki nagród na adres konkurs@abczdrowie.pl, w tytule podając nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

Aby piękną być w święta i rok cały pamiętam,
Aby zadbać o siebie przykładnie.
Zdrowo jem, często ćwiczę,
Dobrze też innym życzę,
to mój sekret by wyglądać ładnie.

Przed wielkimi wyjściami mierzę się z wyzwaniami,
Twarz swą często maseczką traktuję.
I smaruję kremami
Co ekstrakt z migdałami
zawierają, którym cerę mą pieszczą.

Gdy się wieczór nadarza, w który magia się zdarza,
Robię sobie też inne zabiegi:
Peeling i woskowanie,
Szybkie tłuszczu spalanie,
Na siłowni podskoki i biegi.

Ale największa sztuka, i stąd też nauka,
Stąd zagadka i sekret pradawny.
Aby olśnić zebranych,
wśród przymiotów nam danych,
urok z wnętrza i blask dobyć trzeba:)

Odnośnik do komentarza

A ja nie będe pisać,że tylko w tę noc jestem piękna .Staram sie być każdego dnia wyjątkowa i piękna,nietylko w sylwestra.Owszem idąc na bal czeszę się nie sama ,tylko u fryzjera,ale myślę,że piękno nie wychodzi z fryzury a z wnętrza człowieka.Można kiepsko wyglądać,a swoją naturalnością bawić całe towarzystwo do rana,albo bosko wyglądać ,a zepsuć te noc każdemu.Ja staram sie być sobą ,dlatego jestem piękna.

Odnośnik do komentarza

A ja postawiłam na naturalność. Co roku od samego rana nakładałam na siebie przeróżne cienie, szminki....
Jednak tym razem wzięłam wolne, wstałam rano, wypiłam zieloną herbatę. Mam problemy skórne (niedoczynność tarczycy), dlatego wzięłam długą kąpiel z dodatkiem soli oraz oliwki, zrobiłam peeling z kawy. Następnie zajęłam się twarzą. Wyregulowałam brwi oraz obficie ją nakremowałam. Pozwoliłam sobie na godzinkę dla umysłu, kosmetyki się wchłaniały podczas, gdy ja słuchałam ukochanej muzyki. Następnie umyłam włosy oraz naniosłam na nie odżywkę z żółtek, mleka oraz miodu. Po spłukaniu pozwoliłam im wyschnąć naturalnie. Odwdzięczyły mi się, ułożyły się zjawiskowo, dokonałam minimalnych poprawek. Przed wyjściem naniosłam jedynie korektor pod oczy oraz delikatnie podkręciłam rzęsy. Było cudownie, kameralne spotkanie ze znajomymi. Miło było wreszcie NIE usłyszeć, dlaczego jesteś taka blada?

Weszłam w Nowy Rok z wielką dawką optymizmu, że nareszcie będzie lepiej. I życzę tego wszystkim. Ale przede wszystkim fundamentu, który sprawia, że wszystko jest piękniejsze - ZDROWIA !

monthly_2015_01/konkurs-piekna-w-swieta-i-przez-caly-rok_2397.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...