Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Piękna w Święta i przez cały rok!"


Rekomendowane odpowiedzi

Cekiny, kryształki, drobiny i brokat To właśnie każda kobieta kocha w sylwestrową noc ! Daje to każdej super blask, Bez którego piękne nie czujemy się 'aż tak' :) Blask nam zapewnia zauważenie i pewność siebie, która zawsze w cenie. Cekinkami podbijamy cały świat, Bo Kobiety potrafią błyszczeć wśród gwiazd! Każda z nas przecież pięknie chce się czuć, Dlatego właśnie kreacja z błyskotkami dodaje wyrazistości i przyciąga spojrzenia, natomiast, kiedy decyduję się na kosmetyki brokatowe lub z błyszczącymi drobinkami, moja jasna cera jest rozpromieniona i wygląda świeżo ponieważ znamy swoją wartość i nie ma żadnego powodu, abyśmy zostawały w cieniu codzienności w święta i sylwestrowa noc :)

Odnośnik do komentarza

Na początku, aby zrobić wielkie wejście można się spóźnić kilka minut, co gwarantuje nam zauważenie wśród już obecnych gości. Obowiązkowy jest dobry, modny ubiór, ale zarazem taki, który wyróżniałby nas wśród reszty zgromadzonych osób, np. sukienka z wyraźnymi dodatkami np. modnymi w tym sezonie neonami. Ważny jest makijaż, który musi przyciągać wzrok innych, budzić zachwyt, wskazana nutka szaleństwa, np. smokey eyes. Powinnyśmy okazywać zainteresowanie jak największej liczbie osób, dużo rozmawiać, dowiedzieć się wcześniej jakie osoby mogą być zaproszone na tego typu imprezę i pozować do duuużej ilości zdjęć. W razie podupadającej imprezy naszym zadaniem jest ją rozkręcić, a wtedy na pewno zostaniemy zapamiętani jako najlepsi wodzireje i najfajniejsze towarzystwo na imprezę!

Odnośnik do komentarza

Gdy się zbliża noc Sylwestrowa
każda z nas chce być gotowa :)
Moje drogie o to moc przykładów
jak wyglądać jak milion dolarów :)
Po pierwsze i najważniejsze
ciepła kąpiel i pamiętajcie nie spieszcie się :)
Po kąpieli balsamik na całe ciało
tak aby było gładkie i się błyszczało :)
Kiedy jesteśmy odświeżone
czas na malowanie buzi i czesanie szalone :)
Najpierw podkładzik delikatny
żeby każdy pan wiedział, że był dokładny :)
Oczka malujemy pięknie
aby nasze spojrzenie przyciągało i było najpiękniejsze :)
Usteczka słodkim kolorem podkreślamy
A policzki przyrumieniamy :)
Na koniec fryzurkę piękną układamy
Oraz sukienkę na bal niezapomniany :)

Odnośnik do komentarza
Gość Immortelle

Pominę kwestię zadbanej figury i kondycji, bo o to dbam przez cały rok - omija mnie więc poświąteczna panika z powodu nadprogramowych kilogramów ;) Ale gdy tylko święta mijają, tak czy inaczej przechodzę na łagodną, lekkostrawną dietę bogatą w owoce, warzywa i błonnik, piję duuużo wody niegazowanej, kombinuję z koktajlami warzywnymi (chociażby dzisiaj :), dzięki temu czuję się znacznie lżej. Staram się odespać przygotowania do świąt, ja już zrobiłam swoje, teraz poświęcam czas wyłącznie sobie, a na pierwszy rzut stawiam na odpoczynek. Relaksujące kąpiele, masaże (do których zaprzęgam ukochanego, ku jego rozpaczy), spacery, ulubiona muzyka - to moje sposoby, by wprowadzić się w błogostan i stan cudownego odprężenia. Uważam, że brak pogody ducha i wewnętrznego spokoju odbija się mocno na wyglądzie zewnętrznym, dlatego unikam stresu albo przynajmniej staram się odreagować negatywne emocje np. w tańcu czy choćby podczas ćwiczeń w domowym zaciszu. To dobre i dla duszy, i dla ciała :) A moje doświadczenia dowiodły mi, że żadna maseczka ani najbardziej staranny, wymyślny makijaż nie dadzą tak spektakularnych efektów jak najzwyklejsze i banalne wręcz pozytywne nastawienie.

Odnośnik do komentarza

Triki i sztuczki wszelakie to moja kobieca specjalność:)
Staram się jednak przez calusieńki rok dbać o to, by wyglądać zniewalająco, czuć się dobrze w swoim ciele i żyć zdrowo, więc przed samym sylwestrem mam ułatwione zadanie:)
Nie byłabym jednak sobą, czyli kobietą, gdybym nie starała się zmienić dobrego w idealne, dlatego tego ostatniego dnia roku niezmiennie sięgam po sprawdzone na przestrzeni lat sposoby jak z Kopciuszka zmienić się w księzniczkę...
Oczywiście w ostatni dzień grudnia wysypiam się za cały rok, zjadam rano pyszne, pozywne śniadanie, przez cały dzień jak gąbka chłonę komplementy, rzucam się w relaksacyjną kąpiel, ekspresowe maseczki bankietowe, stawiam na ukochane perfumy i sprawdzone kosmetyki kolorowe…i w końcu z aprobatą spoglądam na siebie w lustrze...
Zakładam sprawdzoną już wielokrotnie małą czarną, szpilki i złotą biżuterię i...nigdy nie zapominam o najważniejszym – prawdziwe piękno płynie z wnętrza i najlepiej widać je w cudownym, szerokim uśmiechu, który jest tak naprawdę najlepszym makijażem, zawsze z nim do twarzy, cudownie odmładza i do wszystkiego pasuje...Nawet, jesli tego dnia nie podbiję świata, to czyjeś serce, ponownie, na pewno...

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna94

Urodowe przygotowania do Sylwestra rozpoczynam już dzień przed. Przede wszystkim - porządnie się wysypiam. Rano nakładam na twarz maseczkę, kilka godzin przed wyjściem biorę relaksującą kąpiel. Gdy jestem wypoczęta, od razu czuję się piękniejsza...

Odnośnik do komentarza

Rok rocznie przed Sylwestrem, robiłam wszystko co w mojej mocy by wyglądać niczym bóstwo. Długi, relaksujący sen z maseczką na twarzy, kojąca kąpiel z pachnącymi specyfikami, godziny spędzone przed lustrem by stworzyć idealny makijaż i kolejne by ułożyć nienaganną fryzurę. Całe popołudnie spędzałam na domowych zabiegach upiększających. Niestety mimo moich starań mąż ciągle był niezadowolony. A to za dużo różu a to zbyt spiralne loki, a to zbyt śmierdzące perfumy. No ciągle było coś nie tak. Nie byłam w stanie olśnić męża.Jakieś 2 lata temu tuż przed wyjściem na bal sylwestrowy, mąż niecierpliwie czekał na mnie pod drzwiami łazienki."Jeszcze chwilkę kochanie, przecież chcę wyglądać olśniewająco" powiedziałam. Gdy mąż otworzył drzwi zamarł z przerażenia. Byłam ubrana w piżamę i owinięta świecącymi lampkami choinkowymi."No i co kochanie olśniłam Cię?" Wybuchliśmy gromkim śmiechem :) Tego dnia sylwestra spędziliśmy w domu. A mąż stwierdził, że najlepszym kosmetykiem jest dla mnie sen i najładniej wyglądam tuż po przebudzeniu. Dlatego wszystkim dziewczynom tym młodszym i starszym zalecam sporą dawkę zbawiennego dla naszej urody i samopoczucia snu :)

Odnośnik do komentarza

Piękno bije z naszego wnętrza. My kobiety dbamy o siebie, pielegnujemy swoje ciało co widać gołym okiem. Ważne jest jednak by żyć pięknie, celebrowac codzienności, cieszyć się życiem, bo to widac w naszych oczach. iękno ciała, piękno umysłu, piękno duszy odbija się w naszym wyglądzie.
Niezawodnym, niezastapionym kosmetykiem, zawsze dostępnym, tanim jest ...UŚMIECH...życzliwy, ciepły, piękny, kobiecy, seksowny. bieram swoją twarz w uśmiech i jestem piękna. Jeszcze tylko kropla PERFUM...otulam się zapachem i jestem królową codzienności, kobieta piękną w święta, w Noc Sylwestrową i każdego dnia.

Odnośnik do komentarza

By w Sylwestra pieknie wygladac,trzeba sie przede wszystkim dobrze wyspac i juz jestesmy w szampanskim humorze!Zjesc smaczny obiadek i wybrac sie na okolo godzinny spacer...Okolo 18-ej mozemy smialo rozpoczynac przygotowania,tzn.:robimy sobie krotka relaksujaca kapiel,nakladamy maseczke na twarz,pozniej wklepujemy balsam do ciala,nakladamy jakies dobre serum i krem rozswietlajacy.Jak sie wszystko wchlonie robimy wieczorowy makijaz,ukladamy fryzure - odrobina brokatu nie zaszkodzi,paznokcie zrobilysmy dzien wczesniej oczywiscie!Wskakujemy w przygotowana kreacje i szpilki,odrobina ulubionych perfum i jestesmy gotowe na wielkie wyjscie!!!

Odnośnik do komentarza

W ten jedyny wieczór wystarczy ubrać się w uśmiech, pozytywne nastawienie do świata i humor!!
Najlepsza na świecie jest naturalność i świeżość!!!
Reszta to drugorzędne detale.
Szczery uśmiech od ucha do ucha nigdy nie wychodzi z mody!!!!

Odnośnik do komentarza

Nie muszę jakoś specjalnie przygotowywać się do Sylwestra.
Albowiem dbam o siebie codziennie. Używam odpowiednio dobranych kosmetyków. Wysypiam się, nie śpię w makijażu.
Dbam o dietę bogatą w witaminy i minerały, dzięki czemu moja skóra, włosy i paznokcie są zdrowe i piękne.
W Sylwestra wystarcza mi lekki makijaż, modna fryzura i kreacja dobrana do figury.

Odnośnik do komentarza

Każda z nas, niezależnie od wieku, pragnie wyglądać przepięknie w tę niezwykłą sylwestrową noc, warto więc rozpocząć swoje przygotowania znacznie wcześniej. Oto moje sposoby na zniewalający wygląd:
- Pielęgnacja dłoni
W celu poprawy ich wyglądu wykonuję ich peeling. Na zwilżone dłonie nakładam cukier, masując je przez około 3 minuty. Następnie zmywam go i nakładam głęboko nawilżający krem. Na zabieg manicure w tę wyjątkową noc udaję się do kosmetyczki, jednak można go również wykonać samodzielnie w domu.
-Pielęgnacja stóp
Peedicure wykonuję już sama, w następującej kolejności: zmywam pozostałości lakieru, moczę stopy w wodzie przez około 15 minut oraz dokonuję ich peelingu, skracam paznokcie, ewentualnie usuwam takowe naskórki, maluję paznokcie oraz nawilżam stopy kremem.
- Ciało:
Peeling kawowy: kawę mieszamy z cukrem (ilość cukru w zależności od preferowanej intensywności, im więcej cukru tym peeling intensywniejszy, następnie dodaję oliwkę by peeling nabral stałej konsystencji) Depilacja nóg, pach oraz tych części ciała, które będzie odkrywała suknia. Sposobów depilacji jest bardzo dużo, ja używam zwykłej maszynki do golenia dla kobiet. Jest to bezbolesna oraz najtańsza forma depilacji. Aby ciało nie było wysuszone do zabiegu używam pianki do golenia, zaś po jego wykonaniu ciało nawilżam oliwką do ciała bądź nawilżającym balsamem.

Odnośnik do komentarza
Gość Joanna Wójcik

Moim jedynym i niezawodnym sposobem na piękny wygląd w tak ważnym okresie jak święta i sylwester jest peeling enzymatyczny oraz domowa maseczka. Miód w połączeniu ze zmielonymi migdałami i cytryną działa na skórę oczyszczająco, wygładzająco oraz daje efekt promiennej, zdrowej skóry. Natomiast peeling nie tylko dodatkowo oczyszcza cerę, ale także przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych. Tak przygotowana skóra twarzy gotowa jest wchłonąć super nawilżający krem, którym pragniesz ją obdarować. Do tego jeszcze żel pod oczy, który pomoże nam się pozbyć oznak zmęczenia skóry wokół oczu, które jest spowodowane świątecznym urwaniem głowy i już! gotowe! Teraz tylko wystarczy abym nałożyła wystrzałowy make up i cieszyła się życiem!!

Odnośnik do komentarza

Ja do sylwestra przygotowuje się w ten sposób pierw jak każdy biorę kąpiel z wielką pianą i myje włosy , kiedy już się umyję balsamuje całe ciało i suszę włosy . Następnie zabieram się za makijaż lecz gdy widzę że moja twarz ma wypryski mam pewien sposób rozdrabniam aspirynę i w miejsce gdzie wyskoczył mi wyprysk tam nakładam i czekam 10 min. Po makijażu i po zrobieniu sobie lekkich loczków zakładam sukienkę i idę się bawić

Odnośnik do komentarza

Mój masaż kończyn wspomaga ciało,
ale dla mnie to wciąż mało.
Ruchem w kształcie s litery,
niweluję wszelkie stereotypowe numery.

Trików i sposobów tu nie lada,
kiedy i waga spada.
Jem nie za dużo, aby zgrabną i szczupłą być,
edukuje się, aby zbyt szybko tego wieczoru się nie zmyć.

Umaluję się skromnie.
Jury,proszę nie zapomnijcie o mnie!

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe zgłoszenia i zapraszamy kolejne osoby do dodawania swoich pomysłów na piękny wygląd :)

Jednocześnie prosimy o nie umieszczanie w swoich postach adresów e-mailowych. Obserwujcie konkurs, a do 7 dni roboczych po jego zakończeniu podamy wyniki. Na pewno Was nie pominiemy, nie trzeba do tego umieszczania swoich danych do poczty elektronicznej :)

Odnośnik do komentarza

Zdrowe odżywianie,nie palenie papierosów,odpowiednia norma snu,dużo ruchu na świeżym powietrzu,to główne zasady codziennego trybu życia.Sprawia to ,że odbija się się to pozytywnie na moim wyglądzie o który muszę dbać nie tylko od święta.Na wygląd się składa odpowiedni strój do pasowany do figury,bo to jest bardzo ważny atut ukryć odpowiednie mankamenty.Na wyjście jakieś dodatki lecz nie w nadmiarze.Buciki eleganckie szpilki,jeśli są wygodne ,bo niezdarne człapanie to koszmar,bo buty są też wspaniałe na niskim obcasie.Bardzo zwracam uwagę na odpowiednie nawilżanie i odżywianie skóry.Maseczki peeling raz w tygodniu,kremy ochronne z filtrem od słońca to na co dzień.Skóra musi być gładka sprężysta pełna blasku z lekkim odcieniem blasku,wcześniej przypudrowana.Cienie do powiek
dopasowane do kolorytu twarzy,subtelne.Do ust używam szminki lub błyszczyk w kolorze
stonowanego różu.Włosy odżywione podcięte ułożone w salonie fryzjerskim w rękach profesjonalnych to wspaniała fryzura.Kolor w którym gustuję to dziki kasztan.Dłonie o których należy wspomnieć dbam o nie zawsze,wcieram żele,kremy z dodatkiem aloesu,gliceryny bogate w składniki odżywcze.Do tego ładny uśmiech ,zadowolona mina,czyli wspaniały humor ,to pełny sukces,dobrego wizerunku.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna Bińkowska

W tym roku Sylwestra spędzam w gronie najbliższych - kameralnie. Tylko ja, mój narzeczony, siostra, jej mąż i ich ukochany 3-letni synek! Co nie zmienia faktu, że w ten wspaniały wieczór będziemy wszyscy chcieli wyglądać i czuć się wspaniale. Nie będziemy z siostrą ubierać kreacji wieczorowych, ani nakładać makijażu - będzie to wieczór naturalnego piękna :)
Dzisiaj mamy zaplanowany tzw. girls night i zrobimy sobie domowe SPA - maseczki, peelingi, woskowanie i oczywiście PAZURKI! :)
Będzie to nietypowa noc, ale będziemy się czuły wyjatkowo!

Odnośnik do komentarza
Gość Jadwiga Dymon

Można używać najróżniejszych kosmetyków, być ubraną w najpiękniejszą kreację na świecie... ale aby wyglądać najbardziej pozytywnie, trzeba emanować energią i optymistycznym nastawieniem do wszystkiego. Komunikatywność i powodzenie wśród społeczności, to przede wszystkim uśmiech na twarzy, pogoda ducha i brak problematyczności w jakiejkolwiek kwestii.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że aby wyglądać olśniewająco w sylwestrową noc, starania trzeba podjąć dużo wcześniej...przez cały rok należy dbać o zdrową skórę, piękne włosy i sylwetkę. Jednakże w ten wyjątkowy wieczór, również można podjąć pewne działania, aby upodobnić się do gwiazd Hollywoodu. Pierwszym sposobem jest peeling, który nada naszej skórze gładkość. Aby włosy były lśniące należy je niewątpliwie umyć :) ale żeby wyglądały jeszcze lepiej można musnąć je delikatnie jedwabiem. Niewolno zapomnieć o dłoniach, można je zanurzyć w oliwie z oliwek, a następnie nałożyć krem do rąk, manicure jest bardzo ważny, a skoro to Sylwester to można się odważyć na kolor, na który nie możemy sobie pozwolić na co dzień , to samo dotyczy makijażu :) Aby nadać skórze odpowiednią miękkość trzeba ją posmarować balsamem, ja osobiście polecam ten z koziego mleka. Na koniec, wisienką na torcie będą nasze ulubione perfumy.

Odnośnik do komentarza

Gorąca, aromatyczna kąpiel z mnóstwem piany , w tle paląca się świeczka, pełen relaks. Po kąpieli wmasowuję balsam o przepięknym świeżym zapachu, na twarz kładę maseczkę rozświetlającą. Kolejno wykonuję kuszący makijaż, bardzo kobiecy a zarazem zmysłowy i delikatny, w którym główną rolę grają czerwone usta. Ciało spryskuję wodą toaletową o zapachu piżma, ubieram sukienkę odsłaniającą tylko ramiona, wysokie szpilki. Zabieram ze sobą pewność siebie i wdzięk, które to cechy przewyższą wszelkie mankamenty mojej urody.

Odnośnik do komentarza

Najważniejszy jest nastrój i samopoczucie, w ten wieczór chcę się czuć wyjątkowo kobieco i komfortowo we własnej skórze, więc zaczynam od relaksacyjnej, długiej, ciepłej kąpieli! Ważny jest peeling twarzy i calego ciała, aby kosmetyki ładniej się wchłaniały :) więc wykonuje silny peeling na pare dni przed - śpie w kwasie migdałowym ;) Następnie silne nawilżenie cery ! Podczas szykowania się dbam o mój nastrój więc słucham piosenki 'jestem kobietą' - Edyty Górniak ;d ubieram ładna bielizne, tapiruję włosy, wciskam sie w kiecke, ubieram szpilki, jeszcze tylko mocno wytuszowane rzęsy... czerwone usta i lece ja... Kobieta ! ;)

Odnośnik do komentarza

Sylwestrowy wieczór należy do najważniejszych imprez w roku.Przygotowania zawsze zaczynam kilka tygodni wcześniej.Jem dużo warzyw i owoców, piję dużo wody aby odżywić skórę od środka.Stosuję peeling całego ciała bo dzięki temu zwiększa się wchłanianie balsamu i skóra staje się delikatniejsza.Zabieg depilacji woskiem przeprowadzam kilka dni przed balem aby zdążyły zniknąć podrażnienia.
W Sylwestrowy poranek nakładam maseczkę do mojego typu cery.Jeszcze tylko odpowiednio dobrany makijaż, fryzura i jestem gotowa podbić parkiet.

Odnośnik do komentarza

1.Przed imprezą warto wziąć relaksującą kąpiel, wykonać delikatny peeling, nałożyć maseczkę nawilżającą.
2.Zaczynamy od wyboru kreacji i dopasowania do niej butów, sukienka powinna być w całości pokryta cekinami lub ozdobiona wyrazistymi złotymi wzorami.
3.Na połysk stawiamy także przy wyborze butów,€“ lakierowane szpilki będą w sam raz.
4.Przystępujemy do makijażu. €“ Najważniejsze są oczy ekstrawaganckie, ostre, kocie spojrzenie, sztuczne rzęsy, oraz cienie w odważnych kolorach takich jak turkusy, szmaragdy, złoto, srebro, ochra, pomarańcza, czerwień w połączeniu, ze załamaną czernią.
5.Całości dopełnią piękne dłonie, modne żele i tipsy kolorowe albo jednolitego koloru tak aby wszystkie elementy naszego wygląd ze sobą współgrały.

monthly_2014_01/konkurs-piekna-w-swieta-i-przez-caly-rok_1359.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...