Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Wygraj zdrowie z Aspectonem!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Aspecton otrzymałam w odpowiednim momencie – akurat złapało mnie przeziębienie. Byłam dość sceptycznie nastawiona na ten produkt jednak miło mnie zaskoczył. Pierwsze co mnie w nim urzekło to zapach :) Przypomina mi moje dzieciństwo jak byłam przeziębiona to mama robiła mi takie inhalacje (to ten sam ziołowy zapach). Gdy zaczęłam używać Aspecton to miałam strasznie zapchany nos, nic nie czułam – owszem spray pomógł ale niestety tylko na chwilę. Bezpośrednio po zastosowaniu preparatu mogłam swobodnie oddychać. Po krótkim czasie jednak spowrotem było to samo :( Używam go już 3 dzień i moje zdanie powoli zmieniam. Dużą zaletą na pewno jest sposób aplikacji – bardzo wygodnie i bezproblemowo można go używać. Informacje zawarte w ulotce uważam za wystarczające. Ogromnym plusem jest także pojemność (podobne preparaty są zazwyczaj mniejsze) oraz cena produktu (nie jest wygórowana jak na pojemność środka). Więcej opinii dodam nieco później :)

Odnośnik do komentarza

Jesienny katar co roku jest w moim przypadku tak samo pewny jak jesienny deszcz. Gdy następuje spadek temperatury rozpoczyna się u mnie sezon na wiecznie powracający katar. Dlatego ciesze się, że mogę przetestować spray do nosa Aspecton.

Spray otrzymałam kilka dni temu. Podzielę się pierwszymi wrażeniami.
W pudełku znajdziemy butelkę o pojemności 30ml, rozpylacz oraz ulotkę.
Plusy. Zapach płynu jest orzeźwiający, eukaliptusowy. Obsługa sprayu jest łatwa i nie powinna nikomu sprawiać trudności. Preparat delikatnie osiada wewnątrz nosa, nie spływa i nie dostaje się do gardła. Spray można stosować u dzieci od 8 roku życia. Przy moim umiarkowanym katarze i nosie zatykającym się głównie w nocy, spray dobrze sobie poradził i skutecznie odetkał mój nos na całą noc.

Minusem, o którym przeczytałam na opakowaniu jest to, że spray jest zdatny do użycia jedynie przez 28 dni od otwarcia. W moim przypadku katar powraca przez cały okres jesienno-zimowy i kupowanie nowego preparatu, w momencie gdy nie zużyje jeszcze starego, jest niepotrzebnym wydatkiem.

Podsumowując, poza jednym minusem jakim jest termin zużycia preparatu, moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Preparat spełnił swoją funkcję i zapewnił mi spokojny sen bez kataru i zapchanego nosa.

monthly_2013_10/konkurs-wygraj-zdrowie-z-aspectonem_1138.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzień 1.

KIlka dni temu zawitał do mnie listonosz z preparatem Aspecton do testowania. W paczce znalazłem preparat w butelce, aplikator oraz ulotkę. Na dole załączam zdjęcie.

Wczoraj pierwszy raz użyłem Sprayu Aspecton. Jak każdy mężczyzna lubię nowości, nigdy jednak nie testowałem produktów tego typu. Wczorajszy wieczór spędziłem w łóżku walcząc z zatkanym nosem. Na szczęście żona przypomniała mi o Aspectonie ( bez kobiety facet by nie przeżył długo na tym świecie) więc postanowiłem go przetestować. Po jednym zastosowaniu ciężko oceniać produkt, jednak póki co moje opinie są bardzo POZYTYWNE.
Aspecton szybko poradził sobie z zatkanym nosem, dzięki czemu znowu mogłem normalnie oddychać i przespać całą noc. Do niewątpliwych plusów można zaliczyć szybkość działania. W moim przypadku już po chwili preparat zdziałał cuda. Zapach jest przyjemny, kojarzący się ze starymi babcinymi sposobami na katar. Rozpuszczona wydzielina nie spływa do gardła. Minusów póki co nie zauważyłem. Więcej będą mógł napisać po dłuższym stosowaniu.

monthly_2013_10/konkurs-wygraj-zdrowie-z-aspectonem_1139.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie otrzymaliśmy jeszcze danych do wysłania sprayu Aspecton® i nosorożca od następujących osób:
piasek40
kapisdorek
kelly81
manka107
bodek.kwidzyn
agula399
anullka1918
zbysk
Perypetka
patyska89
ritaart
awangardowa
Agniesia76
mamaMili
aneta2.

Czekamy na Wasze dane (nick, imię i nazwisko, adres i telefon) do końca jutrzejszego dnia (29.10.2013 r.). Prosimy o przesyłanie danych na adres konkurs@abczdrowie.pl. Nagrody dla osób, od których nie otrzymamy danych, przejdą na kolejne osoby, które zgłosiły się w wątku konkursowym.

Zachęcamy do dodawania opinii dotyczących testowanego sprayu Aspecton®. Czekają na Was nosorożce :)

Przypominamy również, że 3 osoby, które napiszą najciekawsze opinie otrzymają aparat fotograficzny Nikon Coolpix L27 z kartą Kingston 8 GB.

Odnośnik do komentarza

Katar jest moją zmorą już od najmłodszych lat. Każda jesień zaczynała się dla mnie w ten sam sposób - pociąganie nosem i uczucie drapania w jego środku. Próbowałem wielu sposobów, ale mało który działał długofalowo i był wystarczająco skuteczny. Dopiero po przetestowaniu Aspectonu moje problemy zniknęły. Wystarczyło kilku użyć, aby poczuć ulgę. Dzięki temu mogę czerpać z życia pełnymi garściami! Gdybym miał określić ten spray jakimś mottem, to mogłoby ono brzmieć tak: chroń się przed infekcją i oddychaj pełną piersią!

Odnośnik do komentarza

Dzień pierwszy
Właśnie zawitał kurier z wysyłką. Mile zaskoczona z pociągającym nosem zabrałam się do testu owego specyfiku, który miał przynieść ulgę mojej doli. Pierwsze wrażenie i duży plus Aspecton zgarnął za opakowanie. Łatwe do mycia, wyparzenia co pozwoli korzystać ze sprayu kilku osobom w mojej rodzinie równie pociągającym jak ja.
Na początku dodam, że katar męczy ł mnie od tygodnia- najpierw lejący potem gęsty, że nie mogłam oddychać. Stosowany spary dotychczas nie przyniósł efektów, również tabletki okazały się marnym sprzymierzeńcem. Ale cóż. Próbujemy :) Po pierwszym użyciu byłam mile zaskoczona- baardzo łagodny, nie pozostawia przy oddychaniu uczucia ,,cięcia żyletką" i jakie moje zaskoczenie gdy poczułam zapach, który doskonale pamiętam z dzieciństwa- maść, którą smarowała mnie mama. Jak wspaniale się poczułam i zatęskniłam do czasów dzieciństwa. Ale wracając do sprawy. Bardzo przyjemnie chłodzi i nawilża czerwony napuchnięty nochal :) Jak wspomniałam już bardzo ładnie pachnie i nie powoduje kichania, co było moim utrapieniem, gdyż poprzenie spraye do nosa powodowały ,,kichaczkę" u mnie i cały lek po prostu wypływał z nosa i podrażniał skórę pod nosem czerwoną i podrażnioną.
Za jakiś czas znów użyłam Aspectonu i muszę przyznać, że nie sądziłam, że tak szybko coś zacznie pomagać ale dzięki niemu nie miałam problemów z zaśnięciem przez zapchany nos. Dalej nie czuję zapachów ale mam nadzieję, że coś się zmieni wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać , że jestem bardzo mile zaskoczona otrzymanym do testowania sprayem Aspectonem! Czemu? Otóż, zachwyciła mnie jego ergonomiczna, łatwa do trzymania i używania buteleczka . Poręczny - doskonale się aplikuje a poprzez idealnie wyprofilowaną końcówkę lek trafi dokładnie tam gdzie powinien . Nie muszę dodawać , że katar do mnie ciągle powraca. Wczoraj pierwszy raz użyłam Aspecton . I jak wrażenia ? Już po pierwszym użyciu zauważyłam pierwsze plusy : 1. Spray nie pozostawia niemiłego uczucia "mokrości " w nosie. Jest to bardzo nieprzyjemnie , a większość preparatów które stosowałam właśnie taki efekt uboczny pozostawiają. Spray szybko się wchłania i daje uczucie ... odprężenia . Tak , właśnie tak . 2 . Po zaaplikowaniu preparatu już po ok 10 minutach mogłam swobodnie oddychać ! To niesłychane . I co ważne efekt utrzymał się przez 2-3 godziny, nie jak do tej pory po innych preparatach max 30 min.
Po narazie krótkim czasie użytkowania muszę podkreślić walory Aspectonu : 1. Poręczne , łatwe w użyciu opakowanie . 2. Dokładny opis - składników i działania co naprawdę jest ważne, a większość producentów robi skrótowe opisy . 3. Błyskawiczne efekty . 4 . Przyjemne uczucie po "psiknięciu" , rewelacyjne rozpylanie preparatu . 5. Łady zapach .

Podsumowując. Aspecton jest jak na razie moim numerem 1 wśród preparatów zwalczających katar .Mogę rzec że jako jedyny razi sobie z wszystkimi objawami kataru, przez co w krótkim czasie można powrócić do normalności . Polecam go zwłaszcza osobom, które posiadają dzieci . Jak wiemy, szybko się zarażają a my jak najszybciej musimy pozbyć się wtedy katarku . Ufam, że nie zawiodę się na Aspecton i już zawsze zagości w mej kieszeni (jest niewielki, że można trzymać go w kieszeni, torebce, pod poduszką - wielkość rewelacja ) oraz w moim sercu . Przyznam, z ręką na sercu że po tym jednym dniu używania mogę polecić go znajomym i rodzinie - a im bubla na pewno bym nie poleciła. Także warto mieć jesienią czy zimą ten preparat - na pewno przyda się nie raz . A działa 100% zgodnie z opisem . Pozdrawiam, uśmiechająca się z powodu odetkanego nosa- Edyta :)

Odnośnik do komentarza

Aspecton spsey do nosa zaczelam stosowac pare dni temu kiedy walczylam jeszcze z katarem po codziennym stosowaniu leku pozbylam sie kataru i wkoncu moge cieszyc sie z jesini oddychajac swobodnie.
Lek ma wygodna buteleczke ktora latwo trzyma sie w rece, przejrzyscie napisana instrukcje obslugi , przyjemny zapach ,jest latwy w uzyciu ,swietnie nawilza nos .Jedynym minusem tego leku jest to ze moze byc otwarty tylko przez 28 dni jedyne co bym dodala na opakowaniu to napis dla osob niewidomych. Dzieki temu ze mialam mozliwosc przetestowania leku Aspecton ponowni przekonalam sie do stosowania sprejow i wkoncu znalazlam taki ktory jest moim numerem jeden w walce z katarem co najwarzniejsze nie zaminila bym go nigdy na inny lek.Napewno bede polecac go moim znajomy i rodzinie .

Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc nie spodziewałam się cudów, a tego, że używając Aspectonu, katar trwający standardowe siedem dni, będzie miał łagodniejszy przebieg, pomoże mi go przetrwać, a tu katar skończył ,,karierę" dnia trzeciego! Byłam zaskoczona, że naturalne składniki mogą zadziałać tak efektywnie!
Podsumowując zatem ten krótki, ale jakże szczęśliwy dla mnie test...
Plusy: świetny zapach, przyjemność użycia, przyjazny skład,wygoda aplikacji, higieniczny aplikator, przyjazna cena (sprawdziłam) SKUTECZNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ!!!
Trudno pisać o minusach, ale wspomnę o dwóch kwestiach Produkt jest ważny tylko 28 dni po otwarciu, z jednej strony jest to mało ekonomiczne, bo jeśli w danym miesiącu choruje tylko jedne członek rodziny (z Aspectonem przez 3 dni... ;) )to sporo leku jesteśmy zmuszeni wyrzucić, z drugiej strony należy zrozumieć (i docenić), że jest to spowodowane tym, że preparat nie jest nafaszerowany chemią i konserwantami. Krótki termin przydatności jest zatem podyktowany jego naturalnym składem. Na szczęście cena preparatu jest w mojej ocenie przystępna, tym bardziej tragedii nie ma ;)
Drugą kwestią, a właściwie moją sugestią/prośbą do producenta byłoby stworzenie preparatu na wzór Aspectonu dla młodszych dzieci, tj.poniżej 8 roku życia. Sympatyczny nosorożec z pewnością skłoniłby do popsikania preparatem zakatarzone noski mojego 2 letniego Antosia i 5 letnią Maję :)
Reasumując produkt z całą pewnością jest warty polecenia.
ps. dzieci namówiły mnie dziś na pieczenie pierniczków (tak już...) i dzięki Aspectonowi czuję unoszący się w domu zapach cynamonu, kardamonu i imbiru...Dziękuję...

monthly_2013_10/konkurs-wygraj-zdrowie-z-aspectonem_1147.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

jako, że 15 osób nie przesłało nam swoich adresów do wysyłki sprayu Aspecton ® i maskotki nosorożca, nagrody przechodzą na kolejne osoby, które zgłosiły się tuż po pierwszych 50.

Są to:
frenchie
skayller
MonikaJa
casablanca12
tyskaa
dzo83
Naticzka
wielka
czarna285
viola88
ola120
anulka2323
anetka129
BASIAZ
martucha180.

Gratulujemy :)

Prosimy o przesyłanie swoich danych (nick, imię i nazwisko, adres, telefon) na adres e-mail konkurs@abczdrowie.pl, w tytule maila wpisując nazwę konkursu.

Przypominamy, że nosorożce zostaną dosłane w późniejszym terminie, po zamieszczeniu przez Państwa opinii. Serdecznie zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat testowanego sprayu :)

Odnośnik do komentarza

Zniewoliła mnie siła drzemiąca w tym małym opakowaniu Aspectonu . Czemu ? Siła z jaką spray wydobywa się jest dość duża, co za tym idzie preparat szybciej dostaje się w miejsca zagnieżdżenia się kataru . Idealnie dobrana miarka sprawia, że lek nie spływa nam w dół, a co za tym idzie nie czujemy przez to dyskomfortu . Szczelna buteleczka gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania , a "rozpylacz" łatwo się naciska więc i dzieci nie będą miały kłopotu z użyciem Aspectonu.

Wrażenia po użyciu : Onieśmielona zaletami rzec muszę, iż ulgę poczułam natychmiastowo , przyjemny zapach rozluźnił mnie (było to przyjemne) a doza preparatu szybko nawilżyła śluzówkę przez co ja, poczułam się o niebo lepiej . To idealny preparat nie tylko dla dorosłych ale i dzieci, które to najczęściej mają katar, zatkany nosek (jak to dzieci szaleją zgrzane na polu a później przeziębienie, choroba ... ale to smak dzieciństwa) . Aspecton to idealny środek, który bez obawy używać mogę codziennie, bezpieczny ,o naturalnym składzie . Z każdym dniem zachwycam się nowymi plusami spray'u . Świetnie sprawdza się nie tylko przy przeziębieniu ale i przy pielęgnacji śluzówki . Mój zatkany nos czuję ulgę - a ja czuję radość !

Odnośnik do komentarza

"Zakatarzony mąż "

Ciągle słyszę głos w oddali:
"Głowa pęka, w gardle drapie...
I tak mocno z nosa kapie.
Chyba jestem przeziębiony :(
Ratuj żono, ratuj boli ..."

Ale On ma katarzysko!
Już obkichał wokół wszystko!
Ciurkiem z nosa Jemu kapie
Psika, jęczy, ciągle zrzędzi

Co tu zrobić? Co tu zrobić?
By wirusa zlikwidować zacząć trzeba go kurować
Aż mnie nagle oświeciło
Przecież abcZdrowie.pl spray do nosa nam poleciło

Tak więc ASPECTON poszedł w ruch
I tu nagle UFF, UFF, UFF...
W mig nawilżył i oczyścił

Oddech zaczął być znów rześki
Więc cóż mogę więcej rzec
ASPECTON najlepszym rozwiązaniem na katar jest :)

CDN

Odnośnik do komentarza

Dzień drugi
Drugi dzień stosowania Aspectonu utwierdził mnie w przekonaniu, że naprawdę szybko działa.
Z rana po pierwsze piję aromatyczną kawę (której zapachu ani smaku nie czułam od 3 dni :( ). Ale teraz postanowiłam zapryskać nosa. I po aplikacji- znów to świetne uczucie chłodu i wyczułam delikatny aromat eukaliptusa- PLUS, bo zmysł powonienia zaczynał powoli wracać, a myślałam, że wyrzuciłam go już z toną chusteczek.
Przyjemnie po chwili odetkało mi nos i użyłam tylko jedną chusteczkę. Stwierdziłam, że napiję się ulubionej kawy i CUD!!!! Mogłam się cieszyć dawno zapomnianym smakiem i aromatem małej czarnej! Już pokochałam aspecton!
W między czasie odwiedziła mnie znajoma baardzo pociągająca. Wracała z apteki a że ja mieszkam niedaleko wstąpiła. Od razu zrobiłam kawę dumna, że mogę ją ze smakiem pić. Zdziwiona, że katar mi przechodzi odpowiedziałam na to ,,wygrałam Aspecton w konkursie i testuję go" Pokazałam go jej i powiedziałam, że może spróbować. (Po każdym użyciu myłam go i wyparzałam z bakterii i innych świństw). Jej reakcja była taka sama jak u mnie super chłód i ten znajomy zapach dzieciństwa :) Spodobał jej się także, że można go łatwo umyć i przechowywać- inne spraye mają na stałe zamocowany atomizer co utrudnia zachowanie go w idealnej czystości. Bardzo jej się spodobał i zapytała, czy jest w aptekach już. Chyba poszuka go bo po jakiejś pół godzinie wyszła zadowolona, że jej pokazałam to cudo. Stwierdziłyśmy, że nosorożec fajnie pasuje do wizerunku Aspectonu z tym wielkim nochalem. I znajoma powiedziała mi, że miałam taki sam nos jak nosorożec jeszcze dwa dni wcześniej :)
Do wieczora użyłam kilka razy tego cudeńka i pierwszy raz jestem niesamowicie szczęśliwa, że udało mi się jako jednaj z pierwszych osób na wypróbowanie działania ASPECTONU i podzielenie się szczerą opinią na jego temat. Bardzo dziękuję. Jeśli ktoś zapyta mnie o sposób na katar odpowiem tylko ASPECTON.
ASPECTON PSIKA-KATAR ZNIKA!

Odnośnik do komentarza

Och Nochalu mój zgnębiony
Kichasz wciąż na wszystkie strony
Z Ciebie leje się jak z kranu
To uroki są kataru.

Lecz Aspecton ulgę przyniesie
wyleczy kata- to przecież wie się
Złagodzi ból, zostawi chłód
To przecież istny cud!

Będziesz zdrów - zaufaj mi
W końcu przyjdą ciepłe dni
Lecz na razie mój kochany
Aspecton pokona wszystkie katary!

Odnośnik do komentarza

W czwartek, w idealnym momencie, kiedy mój katar osiągnął apogeum swojego ataku, odebrałam na poczcie krople, a właściwie spray do nosa Aspecton. Jeszcze tego samego dnia przystąpiłam do testowania, licząc że coś wreszcie pozwoli mi czuć zapachy, których nie czułam od ponad tygodnia. Nie pomyliłam się po chwili od zastosowania spray'u błona śluzowa faktycznie się obkurczyła i zaczęły do mnie docierać szczątki zapachów i to jakich-zapach ciastek które właśnie piekłam:). Jak do tej pory jestem pozytywnie zaskoczona skutecznością Aspecton. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma morzami żyła sobie królewna Katarzynka. Nazwano ją tak, ponieważ od urodzenia miała ciągły katar. Kiedy podrosła nieustannie zarażała całe królestwo, dlatego król urządził jej sypialnie w złotej wieży ( posłanie zrobił z miliona chusteczek...) i nie pozwolił tego miejsca opuszczać. Ogłosił także, że wyda ją za mąż za tego, kto pozbawi ją uciążliwej dolegliwości.
Ileż to zacnych lekarzy i zakochanych w niej książąt przyjeżdżało rumakami, pod jej okna, przywożąc w darach przeróżne tabletki, maści i krople. Niektóre nie pomagały wcale, inne na krótką chwilę, ale królewna wciąż pociągała nosem. Pewnego dnia, kiedy Katarzynka pochylała się nad naparem z dostarczonych jej ziół, wieża zatrzęsła się. Wyjrzała przez ono i zdziwiona ujrzała nosorożca, który swym rogiem uderzał w budynek. Zaciekawiona spuściła do niego warkocz, a młodzieniec, który przybył na jego grzbiecie czerwoną kokardka przywiązał do jej włosów pudełeczko z Aspectonem. Nie spodziewając się wiele księżniczka założyła na szklaną buteleczkę dołączony aplikator i psiknęła sprayem do nosa. Wtedy poczuła nieznaną jej dotąd ulgę. Chłodna, przyjemna, ziołową bryza oczyściła jej zakatarzony nos, dając uczucie nieznanego jej dotąd komfortu. Uszczęśliwiona zbiegła na dół ucałować swojego wybawcę, a potem razem na grzbiecie nosorożca pojechali do króla ogłosić szczęśliwą nowinę. Ten wkrótce potem wyprawił im wesele i wszyscy żyli długo i szczęśliwie, a co najważniejsze bez kataru...

monthly_2013_11/konkurs-wygraj-zdrowie-z-aspectonem_1164.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...