Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Wygraj zdrowie z Aspectonem!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Spray do nosa testowałam w okresie największego kataru i sprawdził się doskonale. Udrożnił nos i zatoki i pozwolił swobodnie oddychać w nocy. Ma bardzo przyjemny zapach co bardzo mnie zaskoczyło bo zwykle spray'e są bezzapachowe. Dodatkowym atutem Aspecton jest fakt że nie spływa do gardła i nie ma okropnego smaku. Jak dla mnie Aspecton jest godny polecenia i będę go polecała każdemu.

Odnośnik do komentarza

PODSUMOWANIE JAKŻE SKUTECZNEGO STOSOWANIA (TESTOWANIA) SPRA'YU ASPECTON !

1. Wielką i naprawdę cenioną przeze mnie zaletą Aspactonu jest fakt iż mogę używać go każdego dnia bez obawy podrażnień, wysuszenia błony śluzowej . Preparat jest wykonany z naturalnych składników które nie zagrażają bezpieczeństwu nosa i jego okolic .

2. Preparat jest odpowiedni dla kobiet, mężczyzn i dzieci . Co ważne nie ma zagrożenia powikłań, nie wywołuje alergii .

3. Z Aspectonem katar minął bardzo łagodnie, w miarę szybko i dość przyjemnie . Każdego dnia stosowałam preparat i przyznam, że dobrze działał, nie podrażnił. Po kilku minutach mogłam cieszyć się czystymi, odetkanymi drogami oddechowymi. Jedno psiknięcie a energia i moje zdrowie ładowały się o około 60 % . Co mi to dawało ? Siłę, energię i radość do cieszenia się urokami świata !

4. Cena w gruncie rzeczy jest niewielka . Porównując inne znane środki ten jest w umiarkowanej cenie . W stosunku do jakości - rewelacja !

5. Długotrwałość świeżości trwa kilka godzin. Preparat odświeża, pielęgnuje i odnawia .

6. Nie uzależnia - nie szkodzi zdrowiu !

Podsumowując środek Aspecton to jeden z najlepszych preparatów jakie stosowałam. Jest SKUTECZNY, ODŚWIEŻAJĄCY, PIELĘGNUJĄCY .

Odnośnik do komentarza

Po prawie 5 dniach stosowanie Aspectonu katar przeszedł. W moim odczuciu spray przyśpieszył pozbycie się kataru, który zwykle trwa u mnie ponad tydzień. Uważam Aspecton za skuteczny lek, który odtyka nos ułatwiając oddychanie oraz nawilża śluzówkę. Należy jednak go regularnie stosować. Krótki termin ważności (28 dni) sprayu sprawił, że bez wyrzutów sumienia używałem go bardzo często. Aspecton najbardziej doceniłem nocą - dzięki niemu nie musiałem spać z otwartą buzią ;)

Odnośnik do komentarza

Mój nosek był chory i kichał dzień cały,
był już czerwony i obolały,
katar był ciągle i nie ustępował
aż nagle ktoś mocno do drzwi mych zapukał.
A to listonosz nasz dobry przyjaciel
przyniósł mi paczkę-mój wybawiciel.
Bo w środku ASPECTON zapakowany
akurat teraz jest dla mnie wskazany.
Od razu czytam ulotkę całą,
co najważniejsze czy mogę leczyć nią Małą.
Złapała ode mnie niedobry katarek
dokucza jej mocno i sprawia zły czarek.
Wącham Aspecton,pachnie wspaniale
czuje w nim mentol,kamforę i tymianek.
Trzy razy psiknęłam i ulgę poczułam
od razu na weekend plany posnułam.
A Lenka spać mogła i łatwo oddychać
nosek był czysty i przestała szlochać.
Polecam każdemu,niedrogi,wydajny
ulgę przynosi i humor idealny!!!

Odnośnik do komentarza

Reasumując, Aspecton to skuteczny, przyjemny w użyciu środek, myślę, że zastąpi w moim domu spray'e z wodą morską, które stosujemy do profilaktycznej higieny nosa, nawet kiedy nie mamy kataru. Aspecton to produkt godny polecenia, dziękuje za możliwość zaprzyjaźnienia się z nim :)

Odnośnik do komentarza

Ja już od tygodnia stosuję ten preparat i jest świetny, z początku ciężko się było przyzwyczaić do tego zapachu w nosku, ale teraz stosuję go codziennie na noc, zamiast chemicznych kropli. Byłam zdziwiona że naturalny preparat na mnie zadziałał. Może to jakiś cud. Hihi, sama jestem ciekawa, kto wygrał. Z chęcią złożę gratulacje osobą które wygrały.

Odnośnik do komentarza

To naprawdę fantastyczne poznać opinie innych użytkowników, widać że produkt jest dobrze przemyślany i świetnie się sprawdza w walce z katarem noska. Ja na szczęście jeszcze mam swoje krople, ale to dlatego że dostałam swoją paczkę później ;-(
Sprawdziłam z ciekawości cenę produkty i byłam zaskoczona, że tak mało i to naturalny produkt. Nie chcę wymieniać innych produktów (reklamować ich), znanych marek, gdzie cena była zbliżona, a objętość produktu znacznie mniejsza i w dodatku sama chemia. Farmaceuta często powtarza że te chemiczne krople max można stosować pięć dni, a ja non stop o dwóch lat stosuje, miałam dość, a tu mam teraz naturalny produkt i mogę go stosować na co dzień. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...