Skocz do zawartości
Forum

Test konsumencki „Powiedz stop wypadającym włosom!”


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Forumowiczki!

Wiele kobiet zmaga się z problemem wypadania włosów. Zaczyna się to zwykle od osłabienia włosa, wywołanego np. zbyt małą ilością witamin w diecie bądź zmian hormonalnych (np. po urodzeniu dziecka). Naukowcy z laboratoriów Ducray stworzyli kurację Creastim, która zatrzymuje wypadanie włosów, a także stymuluje wzrost nowych włosów. Więcej informacji o kuracji znajdziecie w artykule "Zatrzymaj wypadanie włosów".

Zapraszamy Was do konkursu, w którym 10 osób może przetestować kurację Creastim. Aby wziąć udział w konkursie należy w wątku konkursowym na forum.parenting.pl odpowiedzieć na pytanie:

W jaki sposób dbasz o zdrowie swoich włosów, kiedy zaczynają wypadać?

Kuracja trafi do 10 osób, która udzieli najciekawszej odpowiedzi na pytanie otwarte. W przypadku dużej ilości ciekawych odpowiedzi, zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby testujące kurację będą miały za zadanie napisanie minimum dwóch opinii o testowanym produkcie.

3 osoby, które napiszą najlepsze opinie otrzymają nagrody: Stymulujący szampon DUCRAY ANAPHASE® o kremowej konsystencji, przygotowujący skórę głowy do kuracji przeciw wypadaniu włosów i okulary przeciwsłoneczne. http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Ducray%20Anaphase%20szampon.jpg Szampon przygotowuje i wspomaga kurację Creastim, więc będzie doskonałym uzupełnieniem przetestowanej kuracji. http://kontoredakcyjne.strefa.pl/okulary_ducray.jpg

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 października.

Testowanie potrwa do 13.11.2013 r. Testowanie przedłużone do 08.12.2013 r.

Zapraszamy do udziału! :)

Odnośnik do komentarza

Tak szczerze mówiąc, mam wielkie trudności z poradzeniem sobie z problemem wypadania włosów. Kiedy widzę, że zaczynają wypadać mi garściami przy każdym pociągnięciu, czesaniu czy myciu włosów ogarnia mnie paniczny lęk i przerażenia, czy przez to jeszcze bardziej przesunie się linia graniczna porostu moich włosów, która już dawno wytworzyła u mnie krępujące zakola. Od dziecka do tego stopnia wstydziłam się swoich zakoli, że nie potrafiłam upinać włosów zaczesując je do góry tylko jak plastuś robiąc przedziałek i uklepując na boki, przez co wyglądałam jak "przylizana sierotka" a dodając do tego przetłuszczanie się włosów przez takie upięcie z powodu tłustej cery, można sobie tylko wyobrazić, na jaki wygląd byłam zawsze skazana i jak się czułam sama ze sobą, we własnej skórze. Dopiero w tym roku, w wakacje za namową partnera zaczęłam upinać włosy do góry odsłaniając moje półkola, bo widząc w jego oczach aprobatę i akceptację mojego wyglądu zaczęłam lepiej i pewniej czuć się w swojej skórze. Po tym czasie wiele osób zaczynało mi mówić, że w takim uczesaniu do tyłu o wiele lepiej wyglądam, co jeszcze bardziej wpłynęło na moje poczucie własnej wartości, pomimo świadomości tego, że moje zakola jako u kobiety powinny być troszkę mniejsze. Ostatnio znowu zaczęłam myśleć o tym, że moje zakola są widoczne, że rzucają się w oczy i chociaż nikt nie robi mi przykrych uwag, jak sobie o nich pomyślę, troszkę dziwnie zaczynam czuć się znowu we własnym ciele. Wiem, że nie ma ludzi idealnych i jak nie ten problem, to inny by mnie dotykał, ale ten problem ograniczał mnie dosłownie od lat dziecięcych a teraz jestem dorosłą kobietą, która mimo pozornej akceptacji siebie samej w końcu w tym wieku, dalej mam takie dni, kiedy nie mogę dobrze upiąć włosów i w połączeniu z tymi zakolami na głowie źle się czuję i czują bezradność i przerażenie, czy te zakola jeszcze bardziej mi się nie pogłębiają, czy jeszcze bardziej nie łysieję? Czy kiedyś do tego stopnia mi się to pogłębi, że będę się wstydziła wyjść z domu i pokazać komukolwiek? Czy będę potrafiła czuć się jeszcze kobieco? W dbaniu o wypadające włosy czuję się więc bezradna. Jedyne co potrafię zrobić, to nałożyć maskę na włosy po ich wcześniejszym umyciu albo nałożyć na nie jedwab w płynie. Staram się również unikach suszenia ich suszarką, więc jeśli mogę, myje włosy przed spaniem, by rano nie musieć ich suszyć.

Odnośnik do komentarza

Moje przygody z moimi włosami to książka napisana i to w kilku tomach.Czasami ręce mi już opadają i czasami mam ochotę rzucić to wszystko i udać się do fryzjera aby ściąć je na krótko ale choć moje włosy nie są piękne i wyjątkowo gęste to mimo wszystko bardzo je kocham i nie chcę ich obcinać dlatego walczę z ich wypadaniem.Problem z wypadaniem zaczął się kiedy urodziłam dziecko,później był okres karmienia i tuż po zakończeniu zaczęły wypadać coraz to bardziej.Stosowałam wszystkiego co w aptece żadne szampony i odżywki nie pomagały nic co poleciła pani dermatolog.Porobiłam badania bo może problem tkwił w niedoborze witamin jednak wszystko było O.K.W końcu fryzjerka wywnioskowała tak że gdzieś na szkoleniu dowiedziała się że przyczyną nadmiernego wypadania może być to że włosy u danej osoby rosną do pewnego momentu do pewnej długości.No fakt ja w sumie nigdy nie miałam tak długich włosów jak teraz zawsze były krótsze.Być może moje cebulki są tak słabe że nie potrafią udźwignąć dłuższych włosów.Wyrok był jedyny i szokujący trzeba ściąć włosy,słuchałam co ona mówi i płakać mi się chciało ale nie zgodziłam się postanowiłam zawalczyć o moje włosy. Czytałam wszystko co tylko wpadło mi w ręce zasięgałam porad gdzie tylko mogłam no i próbowałam wszystkiego.Na wiosnę kiedy pierwsza trawka się pokazała a z nią młode pokrzywy ja wyruszyłam z koszykiem na łowy chodziłam tak dzień w dzień i zbierałam liście pokrzywy ,ręce miałam niemiłosiernie poparzone ale co tam nie poddawałam się.W ogródku wydzierżawiłam od babci dwie grządki i posadziłam czarną rzepę .Chodziłam co dzień i doglądałam jak roście ,A kiedy przyszło późne lato zbierałam plony kurację z pokrzywy zakończyłam i byłam troszkę zadowolona może nie przyhamowała wypadania włosów ale już po trzech tygodniach na mojej głowie pojawił się śmieszny meszek czyli że pokrzywa przyśpieszyła wzrastanie nowych włosów byłam dumna z tego że tak konsekwentnie trzymałam się kuracji.Ale wraz z jesienią pokrzywa zaczęła zanikać i musiałam przerzucić się na czarną rzepę.Przeczytałam mnóstwo opinii i sposób tej kuracji.Wybrałam najmocniejszą tarłam czarną rzepę na tarle a później wyciskałam z niej sok który nakładałam na głowę.Pierwszy raz kiedy to zrobiłam wystraszyłam się efektu skóra zaczęła niemiłosiernie piec myślałam że może przesadziłam i że może trzeba było sok rozcieńczyć ale wszystko było O.K i efekt taki miał być.Męczyłam się dwa pełne miesiące stosowałam tą śmierdzącą miksturę co dzień i opłacało się włosy były o wiele zdrowsze ich wzrost się nasilił i troszkę mniej wypadały.Niestety nic nie trwa wiecznie zima nadchodzi a moje włosy znów zwariowały i przestały pomagać eliksiry i z pokrzywy i z rzepy.Ja już nie mam siły i zaczynam się poddawać włosy to moja miłość i zgłaszam się do testu abym mogła i zachować a i uratować odkurzacz od zatkania moimi włosami.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Kurację Creastim do przetestowania otrzymują:
AngelaS77
wiolap
milena7
kasienka20o
izka2700
Burcon
barara
anka92
Maka55
Magda J.

Zwycięzcom gratulujemy! :)
Prosimy o przesyłanie swoich danych do wysyłki nagrody (nick z forum, imię i nazwisko, adres i telefon) na adres e-mail konkursy@parenting.pl, w tytule e-maila podając nazwę konkursu.

Testowanie będzie trwało 2 tygodnie od momentu otrzymania produktu. Prosimy o wstawianie opinii w wątku konkursowym na forum Parenting.pl.

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Kurację Creastim do przetestowania otrzymują:
AngelaS77
wiolap
milena7
kasienka20o
izka2700
Burcon
barara
anka92
Maka55
Magda J.

Zwycięzcom gratulujemy! :)
Prosimy o przesyłanie swoich danych do wysyłki nagrody (nick z forum, imię i nazwisko, adres i telefon) na adres e-mail konkursy@parenting.pl, w tytule e-maila podając nazwę konkursu.

Testowanie będzie trwało 2 tygodnie od momentu otrzymania produktu. Prosimy o wstawianie opinii w wątku konkursowym na forum Parenting.pl.

Drodzy Testerzy, czekamy na Wasze adresy z niecierpliwością. Prosimy o ich przesyłanie. Pamiętajcie o umieszczeniu nazwy konkursu w tytule e-maila.

Odnośnik do komentarza

Kochani,

z powodu małej dodanych liczby opinii, przedłużamy czas na ich wpisywanie do 28.11.2013 r.

Zachęcamy do dodawania swoich spostrzeżeń na temat zastosowanej kuracji Creastim w wątku konkursowym na forum.parenting.pl. Jak podziałała na Wasze włosy?

Przypominamy, że wystarczy napisać jedynie 2 opinie, aby otrzymać Stymulujący szampon DUCRAY ANAPHASE® o kremowej konsystencji, przygotowujący skórę głowy do kuracji przeciw wypadaniu włosów i okulary przeciwsłoneczne. Szampon i okulary trafią do 3 osób.

Mamy jeszcze 2 kuracje do wysłania. Szczęśliwymi testerkami zostają dariolka195 i NATKA08. Prosimy o wysłanie swoich danych (nick, imię i nazwisko, adres,telefon) na adres e-mail konkursy@parenting.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie miałam szansy przetestować produktu, ale problem wypadania włosów jest mi znany. Oto mój sposób na wypadanie włosów.
1. Mycie włosów- wybierajmy takie produkty, które nie obciążają włosów, na pewno produkty 2 w 1 nie są dobrym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o wybór szamponu to zawsze wybierajmy mądrze, nigdy nie kierujmy się marką, czy wyglądem opakowania. Nie podam marki szamponu, bo ja często zmieniam. Wy również to zróbcie, pamiętajcie zmieniać szampon.
2. Suszenie, jeśli mamy możliwość suszmy włosy suszarką z zimnym strumieniem. Co do zakładania ręcznika na głowę, nie jest to najlepszy sposób, wykorzystajcie ręczniki papierowe.
3. Rozczesuj włosy podczas mycia włosów, rób to grzebieniem. Szczotka i może jest dobra, ale ciągnie włosy. Polecam grzebień o dużym rozstawie ząbków.
4. Opalanie, zawsze się zastanawiam, dlaczego dbamy o skórę podczas opalania, smarujemy się różnymi kremami, a o głowie i skórze głowy zapominamy. Podczas lata, dużych upałów i częstego wystawienia na słońce nośmy czapki, kapelusze, cokolwiek co ochroni naszą skórę głowy.
5. Częste wizyty u fryzjera.
6. Krótkie włosy, są rozwiązaniem dla tych co już zniszczyli tak włosy że mają dość i się łamią i wypadają. Gdy obetniesz włosy, pozbawisz ich ciężkości i lepiej będą rosły.
7. Masaż głowy podczas mycia włosów.
8. Zapomnijcie o farbowaniu, to zbrodnia dla włosów, nie mówię że na zawsze ale do czasu gdy włosy nie przestaną wypadać.
I chyba to wszystko :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Drogie Testerki,

mamy dla Was dobrą wiadomość :) Przedłużyliśmy czas na dodawanie opinii do 8 grudnia, godz. 23:59.

Chcemy, aby kuracja miała szansę w pełni zadziałać, a Wy opisać jeszcze bardziej wyczerpująco efekty, które zauważyłyście.

Dziękujemy za wszystkie opinie, które dodałyście do tej pory i zapraszamy do dodawania kolejnych. Mamy nadzieję, że ucieszy Was dłuższy okres testowania kuracji Creastim :)

Odnośnik do komentarza

Drogie Testerki, prezentujemy zwyciężczynie naszej akcji testowania kuracji przeciwko wypadaniu włosów :)

Stymulujący szampon DUCRAY ANAPHASE® o kremowej konsystencji, przygotowujący skórę głowy do kuracji przeciw wypadaniu włosów i okulary przeciwsłoneczne otrzymują:
wiolap
anka92
i izka2700.

Gratulujemy!

Zwyciężczynie prosimy o przesyłanie danych (nick z forum, imię i nazwisko, adres i telefon) do wysyłki nagród na adres e-mail konkursy@parenting.pl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...