Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Forum - Październik 2013"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie Dadaaria, tu jest tyle ciekawych, fajnie piszących osób, że nie raz, nie dwa żałowałam, że zagłosowałam tylko na 5 osób. Tak się zastanawiam, czy to ograniczenie do 2 osób z września dotyczy też października. ;P

Nagroda doszła, wygląda imponująco, ale jeszcze nie używałam. Muszę w końcu wypróbować. Instrukcja obsługi, jak się ją rozłoży, jest wielka jak takie duże mapy jakiejś okolicy. Ale może się w tym jakoś połapię. ;)

Odnośnik do komentarza

franca
No właśnie Dadaaria, tu jest tyle ciekawych, fajnie piszących osób, że nie raz, nie dwa żałowałam, że zagłosowałam tylko na 5 osób. Tak się zastanawiam, czy to ograniczenie do 2 osób z września dotyczy też października. ;P

Nagroda doszła, wygląda imponująco, ale jeszcze nie używałam. Muszę w końcu wypróbować. Instrukcja obsługi, jak się ją rozłoży, jest wielka jak takie duże mapy jakiejś okolicy. Ale może się w tym jakoś połapię. ;)

dasz radę :) wierzymy w ciebie

Odnośnik do komentarza

W takim razie redakcje też chętnie dołączy na scrabble do Krzysia, bo zgadzamy się oczywiście z Waszymi głosami i nagrodę przyznajemy Krzysztofowi!

Bardzo się cieszymy, że mężczyzna dołączył do grona Użytkowników Miesiąca, także mamy już trójkę wyróżnionych Forumowiczów:
Francę, Austerię i Krzysztofa :-)

Serdecznie Wam gratulujemy i przede wszystkim dziękujemy, że z nami jesteście.

Krzysztofie - męska ręka na forum na pewno się przyda, więc mamy nadzieję, że pozostaniesz z nami na długo, długo i że miło spędzasz z nami czas.
Dziękujemy!! :)

Zapomniałam dodać, że oczywiście czekamy na adres do wysyłki nagrody.
Prosimy o przesłanie adresu na konkurs@abczdrowie.pl
Temat maila: Użytkownik Forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...