Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Forum - Październik 2013"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich Forumowiczów do październikowego konkursu - szukamy Użytkownika Forum - Październik 2013!

Użytkownikiem Sierpnia została FRANCA
Użytkownikiem Września została AUSTERIA

Kto wygra teraz?

Głosujcie, kto Waszym zdaniem zasługuje na wyróżnienie i kto powinien zostać Użytkownikiem Forum w październiku?

Prosimy o krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie ta osoba zasługuje na wygraną.

A na laureata czekają Scrabble - sympatyczna gra, która na pewno umili jesienne wieczory i pozwoli na spędzenie miłych chwil w gronie przyjaciół.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/scrabble.jpg

Konkurs trwa do 31 października 2013r.
Wyniki ogłosimy do 4 listopada 2013r.

Odnośnik do komentarza

Drogie panie nie zawstydzajcie mnie, gdyż wam to nazbyt umiejętnie wychodzi.
Z miesiąca urwało się dopiero trzy kartki kalendarza i pomimo 15tu kresek za oknem, robi się dziwnie ciepło.
Wybór na użytkownika forum powinien być podyktowany czymś więcej, czymś czego nie oferuje, chociażby przez poświęcenie większej uwagi.
Tarja oczywiście mój głos oddaje Tobie.
Co do tej kawki oczywiście sam preferuje mleczko a jeśli dla Ciebie wz-ka lub innego rodzaju ciacho do niej nie jest rozpustą to kto wie, byłoby miło.
Co do nagrody, to nie posiadam Scrabble grywałem, jednak ze względu na mój sposób bycia, ortografie i pewnego rodzaju sformułowania z całą pewnością oddam tą nagrodę w inne ręce gdzie uśmiechu brak, gdyż bliska osoba ma wystarczającego łacha z daru tzw nieświadomego sposobu wywoływania słodkości i uśmiechu.
Miesiąc jest długi, grono osób na forum wyjątkowe, a ja mam tylko nadzieje, że i facet na nim będzie aktywny i obiektywny. Cieszy mnie to że w pewnych momentach wypowiedź nie jest traktowana jako rada a forma zaczepna mogąca, pewne sprawy ponieść na inne płaszczyzny, choć jak było to zauważone facet w życiu niekoniecznie służy radom. Dlatego dziękuje za głosy i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja bym oddała głos na =eeeh=,pisze z sensem, składnie,dobrze się czyta,
drugi głos na =też matka=,bardzo logiczne wypowiedzi ,wyważone ,widać doświadczenie życiowe,zgadzam się z jej tokiem myślenia,

niestety ,głos na nie, bym oddała na Krzysztofa,pisze za długie teksty ,niejasne,nie robi odstępów,często zjada litery,źle się czyta,
jak będziesz to czytał Krzysztof to się nie obraź ,tylko staraj się poprawić,pozdrawiam.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

austeria, Ty sie nie smiej, jak sie 2 tydzien choruje i siedzi w domu, to sie wszystkiego juz czlowiek czepia.
Najpierw siedzialam rpzed kompem - boli leb, siedzialam przed tv - boli leb, wzielam ksiazke - boli leb, krzyzowka - malo jej nie zasmarkalam. A spac ile mozna?
I wymyslilam!
Siedzialam na krzesle z podkulonymi nogami trzymalam w reku sznurek mojego psa a z drugiej strony ona ciagnela sznurek i tak sobie jezdzilam na tym krzesle po pokoju

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Tarja

Siedzialam na krzesle z podkulonymi nogami trzymalam w reku sznurek mojego psa a z drugiej strony ona ciagnela sznurek i tak sobie jezdzilam na tym krzesle po pokoju

no to teraz to już się zakrztusiłam ze śmiechu :D serdecznie Cię pozdrawiam i życzę powrotu do zdrówka;* mnie też wczoraj wzięło i zamiast się poprawiać to jest coraz gorzej :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...