Skocz do zawartości
Forum

Konkurs na Użytkownika Forum - wrzesień 2013


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Austeria gratuluje ciesząc się z tego wyniku. Każda z osób coś sobą wnosi a jeśli pozytywna wielkość serca zostaje zauważona i przebicie następuje u osoby która o to nie zabiega, to tym bardziej dodaje nadziei, eeeh życzę wszystkiego najlepszego. Z swojej strony dziękuje, gdybym nie miał motyli w brzuchu z całą pewnością by się pojawiły dzięki temu głosowaniu. Poza wdzięcznością i zaskoczeniem, pragnę również przeprosić za udzielony kredyt zaufania który czasem przynosi odmienny skutek. Franca nie mogę inaczej, po prostu chylę głowę w pokłonie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam wszystkim za głosy, gratulacje i miłe słowa. Jest mi bardzo przyjemnie i nie kryję, że strasznie cieszę się z tego wyróżnienia. To jest najlepsze ukoronowanie lat spędzonych na forum abc, jakie mogło mnie spotkać. Poznałam tutaj wielu wspaniałych ludzi (na tyle, na ile można poznać kogoś dobrze przez internet),są wśród nich tacy, których bardzo dobrze wspominam i pamiętam pomimo, że już tutaj nie piszą. Z niektórymi nawiązałam znajomości poza forum. Jak by nie było, zostawia się tutaj kawałeczek siebie i swojego życia, a taka nagroda w postaci Waszych głosów przekonuje, że warto. Warto być z ludźmi i dla ludzi.
Przyznaję, że nie mogę się doczekać aż nagroda trafi w moje ręce ;) Za każdym razem gdy będę jej używać, zawsze pomyślę o WAS! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...