Forum Konkursy

Delikatna pielęgnacja dla wrażliwej skóry Twojego dziecka

Redakcja

Redakcja wpis edytowany

Kochani,

przygotowaliśmy akcję testowania produktów Sweet Baby dla rodziców i ich pociech. Sweet Baby to kosmetyki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Więcej informacji o kosmetykach znajdziecie w artykule Na ratunek delikatnej skórze maluszka.

Aby wziąć udział w testowaniu kosmetyków Sweet Baby należy wypełnić ankietę (ankieta usunięta). Ankieta będzie aktywna od 30 lipca do 20 sierpnia 2013 r.

Autorzy 100 najciekawszych odpowiedzi na pytanie otwarte nr 6 w ankiecie będą mieli okazję przetestować kosmetyki Sweet Baby w zależności od płci dziecka: 2 sztuki szamponu i płynu do kąpieli 2 w 1 dla dziewczynek lub 2 sztuki kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała lub 2 sztuki szamponu i płynu do kąpieli 2 w 1 dla chłopców oraz 2 sztuki kremu pielęgnacyjnego do twarzy i ciała.
http://kontoredakcyjne.strefa.pl/zestawy_Sweetbaby_girl_tlo.jpg

Podczas 2-tygodniowego testowania, osoby testujące produkty będą zamieszczały opinie o kosmetykach w wątku na forum.parenting.pl.

Wśród tych, którzy napiszą co najmniej 2 opinie wybierzemy autorów 10 najciekawszych wpisów. Otrzymają oni bony do sieci sklepów Smyk o wartości 100 zł.

Konkurs zakończony

85087 redakcja Kobieta, 15 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Redakcja

Redakcja

Osoby, które zostały zakwalifikowane do testowania kosmetyków Sweet Baby, dostały taką informację na adres e-mailowy podany przy wypełnianiu ankiety. Pisaliśmy o tym w wątku konkursowym na forum.parenting.pl. Niedopatrzenie z naszej strony, że nie zamieściliśmy informacji również w tym wątku.

Zapraszamy do kolejnych konkursów!

85087 redakcja Kobieta, 15 lat, Warszawa