Skocz do zawartości
Forum

Test dermokosmetyków Cetaphil


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bruneteczka01

Marka Cetaphil interesowała mnie już od dawna.
Dlatego byłam bardzo zadowolona mając możliwość ich testowania.
Na pierwszy ogień poszła emulsja micelarna do mycia.
Opakowanie wykonane jest z plastiku i zamykane na zatrzask.
Pojemność to 250ml.
Emulsja ma postać żelu,który podczas używania nie pieni się.
Dobrze zmywa makijaż,tłuszcz i brud.
Nie szczypie w oczy,pozostawia skórę czystą i miłą w dotyku.
Niestety spojrzałam też na skład...sls i parabeny.
Po ostatnich problemach z skórą szukam czegoś o naturalniejszym składzie.
Poza tym cena też nie jest przystępna dlatego nie skusiłabym się na zakup w przyszłości.

Kolejnym testowanym produktem był balsam do twarzy i ciała.
Jestem na tak i na nie.
Opakowanie jest takie same jak w przypadku emulsji do mycia.
Balsam ma biały kolor,konsystencję bardziej w stronę rzadkiej.
Dobrze się rozsmarowuje i jest wydajny.
Na skórze pozostawia lekką powłoczkę.
Na skórze ciała super się sprawdził,poradził sobie z suchymi łokciami i kolanami.
Skóra była gładka i czuć było odpowiednie nawilżenie.
Na twarzy dermoprotektor nie sprawdził się.
Sądzę,że spowodował wysyp więc czym prędzej go odstawiłam.
I ten film,który pozostawał po nałożeniu produktu trochę mnie irytował bo rolował makijaż.
Skład i cena nie dla mnie.

Cóż z wielkiej euforii pozostał smutek,że Cetaphil nie pomógł mojej problematycznej skórze.
Może cery suche i normalne bardziej się polubią z produktami.
Dziękuję za możliwość testowania,zawsze to kolejny krok w poszukiwaniu efektywnej pielęgnacji:)

Odnośnik do komentarza

Na początku chciałam bardzo serdecznie podziekować za możliwość testowania produktów Cetaphil. Jestem z nich bardzo zadowolona . Moja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa , dlatego muszę starannie dobierać kosmetyki do jej pielęgnacji .Kiedy dostałam się do testów dermokosmetyków Cetaphil ucieszyłam się, nigdy wcześniej ich nie stosowałam, nie znałam tej marki. Kosmetyki te zaskoczyły mnie pozytywnie już po pierwszym użyciu. Emulsja micelarna do mycia w sposób delikatny,a jednocześnie bardzo skutecznie oczyszcza skórę,nie naruszając przy tym jej płaszcza lipidowego.Po jej użyciu skóra staje się elastyczna i świeża.Produkt na prawdę doskonały.
Balsam do twarzy i ciała produkt polecany dla osób z AZS,głęboko i doskonale nawilża skórę.Produkt łatwo się rozprowadza ,nie pozostawiając uczucia tłustej skóry. Co najbardziej mi się spodobało to to ,że można stosować te produkty również u dzieci. Oba te produkty zostały wielokrotnie nagradzane przez specjalistów dermatologów. Ja zostaję z nimi na dłużej,ponieważ do tej pory naprawdę nie poznałam lepszych dermokosmetyków...Polecam je serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Na początku chciałabym bardzo serdecznie podziekować za możliwość testowania produktów Cetaphil. Jestem z nich bardzo zadowlona. Kiedy ujrzałam,że dostałam się do elitarnego grona testerów,bardzo się ucieszyłam,ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam ,ani nie używałam dermokosmetyków Cetaphil. Mam skórę bardzo suchą ,wrażliwą , dlatego bardzo starannie ,staram się dobierać kosmetyki do jej pielęgnacji. Używałam już wielu różnych dermokosmetyków, jednak produkty Cetaphil uważam ,że są bezkonkurencyjne i najlepsze.
Emulsja micelarna do mycia zakoczyła mnie bardzo pozytywnie, w sposób bardzo delikatny ,a jednocześnie skuteczny oczyszcza skórę,nie uszkadzając jej płaszcza lipidowego. Po jej użyciu skóra pozostaje świeża i elastyczna..To na prawdę doskonały produkt .
Balsam do twarzy i ciała do stosowania również dla osób z AZS , bardzo głęboko i długotrwale nawilża wrażliwą ,suchą skórę . Produkt łatwo się rozprowadza nie pozostawiając uczucia tłustej skóry. Co bardzo mi się również podoba obydwa te produkty można stosować również u dzieci.Produkty te były wielokrotnie nagradzane przez specjalistów dermatologów.Są bezzapachowe.Ja jestem z nich bardzo zadowolona, z pewnością pozostanę z nimi na dłużej,ponieważ produkty te spełniły moje oczekiwania ,co więcej zaskoczyły mnie one swoim bardzo unikalnym składem i skutecznością.Polecam serdecznie produkty Cetaphil..

Odnośnik do komentarza

Bardzo przekonały mnie do siebie te produkty. Przy podrażnieniach zawsze miałam problem z myciem twarzy, bo woda dodatkowo zaogniała podrażnienia. Z użyciem Emulsji Cethapil tego problemu nie ma, bo działa on jak opatrunek. Łagodzi cudownie. Początkowo brakowało mi piany, ale to kwestia przyzwyczajenia. Zresztą, kremowość produktu to właśnie jego atut. Balsam z kolei fajnie nawilża i ładnie się wchłania bez uczucia oblepienia, co jest często poważną wadą tego typu produktów. Tu tego problemu nie ma. Warstwa lipidowa jest uzupełniona, ale nie ma kłopotliwego filmu, który w przypadku innych produktów lubi się rolować. Podsumowując - szczerze polecam. Jak ktoś ma kapryśną skórę, to ten duet zniweluje fochy. Jest niezawodny. Załagodzi, nawilży, nie obciąży skóry. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Gość emma tetka

Dermokosmetyki oceniam bardzo wysoko.Nigdy wcześniej nie stosowałam kosmetyków marki Cepathil i jestem z ich działania bardzo zadowolona. Podoba mi się bardzo delikatny zapach, nie lubię tych pachnących intensywnie. Podoba mi się konsystencja, nie jest za gęsta ani zbyt rzadka. Płyn jest delikatny dla nawet dla mojej wrażliwej skóry, przyjemnie się go stosuje i mogą korzystać z niego również dzieci. Balsam natomiast nie lepi się, łatwo go rozsmarować i szybko się wchłania a skóra po jego użyciu jest miękka, widocznie nawilżona i to uczucie utrzymuje się długo. Co ważne żaden z kosmetyków nie podrażnia skóry wręcz oba działają kojąco łagodząc wcześniej powstałe podrażnienia. Ważne jest też dla mnie, że oba są przebadane dermatologicznie. Cóż mogę dodać, na pewno polecę je znajomym i rodzinie a i sama chętnie sięgnę po nie w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wypełniłam ankietę, ale powtórzę się i tutaj: te dermokosmetyki są super! Nie ma porównania do drogeryjnych pseudo-specyfików do wrażliwej cery z niedoskonałości. Cetaphil naprawdę działa. Dzięki balsamowi moja buźka jest odpowiednio nawilżona, zdrowo wygląda, na dodatek nie pojawią się nowe niedoskonałości (bo produkt nie zatyka porów). Płyn micelarny jest MEGA delikatny, nie zrobi krzywdy nawet najwrażliwszej skórze, natomiast na pewno nie sprawdzi się przy demakijażu - nie da się nim dobrze domyć makijażu, dlatego polecam używać na "gołą" twarz. ;)
Bezzapachowa formuła, przyjemne w używaniu konsystencje, jakość - Cetaphil jest ekstra!

Odnośnik do komentarza

Emulsja micelarna EM
Zalety:
+nie podrażnia
+nie zatyka porów
+przyjemny, bardzo delikatny zapach
+natychmiastowy efekt wygładzenia
+skóra jest miękka, miła w dotyku
+przydatna w podróży: fizjologiczne pH (dzięki temu potrafi zastąpić: żel do twarzy, żel pod prysznic, żel do higieny intymnej), poręczne opakowanie, awaryjnie można obejść się bez balsamu do ciała
+przy całym tym nawilżaniu i natłuszczaniu, nie zostawia śliskiej, niebezpiecznej warstwy na dnie wanny.
Wady:
-cena
-skład (SLS, parabeny)
-rzadka i mało wydajna konsystencja
-nieefektywna, gdy stosuje się ją bez użycia wody.
Balsam MD – moja nowa miłość.
Zalety:
+nie podrażnia, a nawet łagodzi istniejące podrażnienia i stany zapalne
+nie zatyka porów
+konsystencja w sam raz
+przyjemny, delikatny zapach
+szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy brudzącej ubrania
+skóra jest miękka i gładka, głęboko nawilżona, jakby „zaimpregnowana” - zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi
+pomógł mi na łokcie, które przypominały wręcz skórę słonia, raz nałożyłam naprawdę sporą ilość (wchłonęło się ładnych parę warstw, wchłonęło - a nie zrolowało jak niektóre balsamy), potem już smarowałam jak resztę ciała i wreszcie jest OK
Wady:
-cena.
Reasumując, w przypadku używania tych dwóch kosmetyków razem, ich zalety intensyfikują się, a pozytywne efekty długo się utrzymują. Co wynika z połączenia sił emulsji EM i balsamu MD:
-gładka, wyciszona, miękka skóra
-głębokie nawilżenie i ochrona przed czynnikami zewnętrznymi.

monthly_2016_12/test-dermokosmetykow-cetaphil_4344.jpg

Odnośnik do komentarza

Taki mróz za oknem, a Cetaphil nie pozwala mojej skórze być przesuszoną i podrażnioną. Dziękuję serdecznie za możliwość poznania dermokosmetyków, które pomagają utrzymać moją cerę w dobrym stanie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...