Forum Konkursy

Test dermokosmetyków Cetaphil

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kimberleykiss

~kimberleykiss wpis edytowany

Jeśli uzasadnić mam wypowiedz, to w tempie to zrobię, bo pracuję w służbie zdrowia, pielęgniarką się nazywam, (siostro basen) gdy ktoś wzywa. Na chirurgii się króluję, pacjentami się zajmuję, ze środkami wciąż mam styczność, może wygram mogę krzyknąć. Praca moja szanowana i przez większość doceniana. Ah zboczyłam zaś z tematu czemu test mogę zacząć, bo po pracy moja skóra o ratunek zawsze prosi a produkty od Cetaphil dla wrażliwej skóry macie. W końcu w domu ulgę poczuję kiedy na skórze emulsję sobie przetestuję, ciągle tylko z nią udręka, piecze, swędzi to mnie nęka, może w końcu się doczekam. Co ja będę opowiadać, bo tu nie ma o czym tyle gadać, ktoś kto pomoc ludziom niesie też czasami by wymagał serce swoje uradować a zarazem ulgę skórze zaserwować. Trzymać kciuki teraz będę, że na problem mój uwagę zwrócicie bo niestety szpital nie ułatwia życia, niestety dla ludzi co problemy mają szefowie uwagi zbytnio nie zwracają, nawet kremu do rąk się człowiek nie doczeka a lista mogłaby być długa jak rzeka.

tallinn1

tallinn1

Dla czego Ja mam przetestować?Tak w naszej rodzinie porobiło się,że od babci każda kobieta przekazuje swojej córce problemy związane ze skórą.Musimy bardzo uważać jakich kosmetyków używamy,bo skóra delikatna ma swoje prawa.dermokosmetyki Cetaphil chętnie przetestuje na sobie.Polecę córce i swojej siostrze.

181617 tallinn1 Kobieta, 51 lat, Krotoszyce
~as-bar

~as-bar

To właśnie ja powinnam otrzymać produkty Cetephil do testowania. Cetephil - jedyny ratunek jak pocałunek dla mojej skóry.

~Katarzyna Sępioło

~Katarzyna Sępioło

Witam,
Chciałabym przetestować kosmetyki firmy Cetaphil ponieważ mam problem z przesuszoną i wrażliwą skórą. Poszukuję optymalnych produktów, które nie podrażnia jej podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych jakich jest demakijaż oraz nawilżanie skóry. Jeśli wybierzecie mnie Państwo do testów chętnie podzielę się z wami opinią po wypróbowaniu oraz polecę kosmetyki swoim znajomym, rodzinie oraz przyjaciołom.

beniamilka

beniamilka

Chciałabym przetestować kosmetyki firmy Cetaphil ponieważ mam skórę suchą, skłonną do podrażnień, więc wydaje mi się, że produkty Cethapil byłby idealne. Doskonale wiem, że zimą powinnam zmienić pielęgnację właśnie w stronę kremowych płynów myjących czy delikatnych kremów. Moja cera szczególnie lubi produkty apteczne. Te kosmetyki mają proste składy, a to sobie cenię. Do tego są bez zapachowe - to coś dla mnie Nie miałam jeszcze styczności z tą firmą, ale bardzo chciałabym wypróbować czy rzeczywiście te kosmetyki są tak dobre, jak to czytam o nich wiele pozytywów w internecie. Mam wrażliwą, bardzo delikatną, wręcz alergiczną skórę. Moja cera wyjątkowo lubi produkty apteczne. Te kosmetyki mają proste składy, a to sobie cenię. Do tego są bez zapachowe - to coś dla mnie. Kosmetyki których chcę użyć do twarzy muszą mieć dobry skład, prosty i z małą ilością substancji mogących uczulić. Z opisu kosmetyków Cetaphil wnioskuję, że mogą być dla mnie odpowiednie. Moja skóra jest bardzo kapryśna - lubią się pojawiać na niej niespodzianki i czasem jest przesuszona. Myślę, że łagodna pielęgnacja mogłaby jej pomóc, więc chętnie bym wypróbowała te kosmetyki. Podzielę się z innymi rzetelnymi informacjami na temat efektów ich używania:-)

141751 beniamilka Kobieta, 37 lat, Gniezno
~joanna bar

~joanna bar

Jedyny ratunek dla mojej skóry to produkty Cetaphil. Zatem to ja - z problemami skóry - powinnam być ich testerem.

as-bara

as-bara

To właśnie ja powinnam otrzymać produkty Cetaphil do testowania. Z problemami skórnymi zmagam się od wielu lat uważam,że Cetaphil to dla mnie jedyny ratunek dla skóry problematycznej.

181675 as-bara Kobieta, 29 lat, bydgoszcz
as-bara

as-bara

w regulaminie jest Cetephil??
2.1.4. udzieli odpowiedzi na pytanie otwarte: „Dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać produkty Cetephil do testowania?” zawarte w formularzu ankiety rekrutacyjnej,

181675 as-bara Kobieta, 29 lat, bydgoszcz
Edykt

Edykt

Ja bardzo bym chciała poznać produkty Cetaphil- produkty które najlepiej zadbają o moja wrażliwą skórę. W życiu nie jeste-mail gruboskórna, to i moja zewnętrzna bariera jest słaba. To bardzo frywolna teza, ale odzwierciedla rzeczywistość;) Problem nadwrażliwej skory osobiście mnie dotyka i wiem jakie to uciążliwe. Skłonności do podrażnień, suchość taka, że można rysować paznokciem i zostają widoczne białe ślady... Na dodatek większość kosmetyków nie daje rady. Jak tu żyć? Ale nie poddaje się, szukam idealnego;).... Może to właśnie Cetaphil, kto wie? Muszę sie przekonać na własnej skórze!;)

181728 edykt Kobieta, 29 lat, Krk
~Minia 257

~Minia 257

Dlaczego ja ? A no dla tego że moja skóra zasługuje na najlepsze kosmetyki .uwielbiam dbać o swoją skórę jak każda kobieta

asia-ba

asia-ba

To ja powinnam przetestować Cetaphil, ponieważ wrażliwa skóra wymaga ode mnie próbowania różnych kosmetyków. Może Cetaphil będzie królem wśród innych produktów, które używam.

182001 asia-ba Kobieta, 41 lat, bydgoszcz
ala-alaa

ala-alaa

To właśnie ja powinnam otrzymać produkty Cetaphil do testowania. Od wielu lat borykam się ze skórą wrażliwą ze skłonnością do trądziku, dlatego próbuję specjalistycznych dermokosmetyków powodujących odpowiednie nawilżenie skóry. Myślę, że po spróbowaniu produktów Cetaphil zostaną ze mną na zawsze.

182022 ala-alaa Kobieta, 37 lat, Lipno
Redakcja

Redakcja

Dziękujemy Wam wszystkim za wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Osoby, które zakwalifikowały się do testu konsumenckiego dermokosmetyków marki Cetaphil w dniu dzisiejszym otrzymały informację mailową i w ciągu najbliższych dni otrzymają przesyłkę z produktami :-)

Swoje opinie możecie wyrażać w tym wątku na forum, ale również otrzymaliście na mailu link do ankiety opiniującej. Pamiętajcie, że najciekawsze opinie zostaną dodatkowo nagrodzone :-)

85087 redakcja Kobieta, 15 lat, Warszawa