Skocz do zawartości
Forum

Test produktów Cetaphil


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dermoprotektor - dla mnie bomba. Balsam ma świetną konsystencję. Super się wchłania. Skóra jest przyjemnie aksamitna do tego stopnia, że zapominam posmarować się kremem. Mam 47 lat i odkąd pamiętam miałam kłopoty z cerą. Od kilku lat stosuję Cetaphil i jak na razie sprawdza się w 100%. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Testowałam emulsję i jestem zachwycona. Moja twarz nie należy do łatwych- pełno na niej niedoskonałości, wyprysków i stanu zapalnego. Emulsja podziałała na moją skórę niezwykle kojąco i zmniejszyła zaczerwienienia. idealnie oczyszcza, a przy tym rewelacyjnie nawilża, pozostawiając skórę przyjemną w dotyku. na pewno będę do niej wracać.

Odnośnik do komentarza
Gość kisielelka

Używam emulsji micelarnej dopiero kilka dni, ale już dziś mogę stwierdzić, że jest bardzo skuteczna. Mimo iż prawie w ogóle się nie pieni to zostawia skórę oczyszczoną. Dodatkowy plus, że można używać go zarówno "na mokro" jak i na "sucho", na przykład zmywając makijaż za pomocą wacika. Jestem zadowolona i chętnie sprawdzę inne produkty marki Cetaphil.

Odnośnik do komentarza

Miałam możliwość wypróbowania emulsji micelarnej do mycia Cetahil! Bardzo serdecznie dziękuję, był to strzał w dziesiątkę! Rewelacyjny produkt, nie sądziłam, że aż tak bardzo przypadnie mi do gustu. Konsystencja żelowa - super rozwiązanie. Wspaniale oczyszcza skórę a dodatkowo służy do demakijażu i to nawet oczu! To już w ogóle jest bajka. W jednym kosmetyku skumulowane tyle właściwości. Idealnie nawilża moją skórę, nie mam uczucia, że skóra jest ściągnięta czy sucha, no i pracuje wtedy, kiedy ja śpię. Rano wyglądam na wypoczętą i odprężoną. O to właśnie chodzi! Poza tym jest wygodny w stosowaniu - można go używać z wodą lub bez (idealne rozwiązanie dla podróżujących). Jedyne czego mi brakuje - to brak zapachu. Niestety ale lubię, kiedy kosmetyk ładnie pachnie, natomiast Cetaphil jest bezzapachowy. Ale z pewnością alergicy będą zadowoleni z takiego rozwiązania. Ogólnie produkt oceniam na 5+. Dziękuję - Cetaphil od dziś na stałe zagościł w mojej kosmetyczce :-)

Odnośnik do komentarza

Cetaphil MD balsam do twarzy i ciala:

Nie zawiera parabenów, co jest ogromnym plusem. Ma lekką konsystencję, nie pozostawia tłustego filmu na skórze,nie brudzi ubrań, a przede wszystkim cudownie nawilża i natłuszcza skórę, a także momentalnie likwiduje uczucie świądu.Tego własnie szukałam w idelanym balsamie-komfortu po wyjściu z wanny bez zamartwiania się jak moja skóra zareaguje. Wreszcie to znalazłam!
Tubka bardzo praktyczna,opakowanie przypadlo mi do gustu-jest proste,o wygodnym kształcie. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości.Oceniam ten produkt na
5 + !
I na pewno do niego wrócę.
Dziekuje za mozliwosc przetestowania tego cuda dla skory wymagającej!

Odnośnik do komentarza

Cześć. Testuję emulsję micelarną do mycia twarzy i jestem zachwycona jej delikatnością i taktem wobec skóry nadwrażliwej, zero podrażnień, łagodzenie i wyciszanie zaczerwienienia, kojące wrażenie lekkiego schłodzenia. Pięknie! Konsystencja kremowo-perłowa ultra delikatna, mało pieniąca się, co może świadczyć o znikomej ilości czynników, które zazwyczaj są sztuczne i drażniące. Dla mnie jednak efekt oczyszczenia twarzy nie jest wystarczający, cóż, że jest tak dobrze pod względem hypoalergiczności, jeśli efekt oczyszczenia pozostaje do poprawki przez dodatkowy micel...formuła tego środka jako płynu micelarnego u mnie tym bardziej się nie sprawdziła. Wymagam przynajmniej usunięcia delikatnego dziennego makijażu i tu Cetaphil nie dał rady, czego naprawdę żałuję, bo reszta idealnie sprawdza się dla mojej skóry. Tym samym cena ponad 40 pln staje się niezbyt adekwatna, dziękuję za możliwość testu...ideału poszukiwanie kontynuuję zatem. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...