Skocz do zawartości
Forum

Konkurs z LAMBRE


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DarkRivers

Po 1- została tylko przerzucona z Twojego bloga i nie ma żadnej pewności, że pisałaś to Ty, a nie ktoś inny:D
Po 2- nie ma żadnej pewności, że jest to Twój blog, równie dobrze możesz podszywać się za kogoś, kim tak naprawdę nie jesteś @-@
A Po 3- nawet jeśli byłoby tak jak mówisz i rzeczywiście wszystko kiedyś tam w przeszłości zostało napisane przez Ciebie, to i tak mimo wszystko jesteś cienka w pisaniu opowiadań w trzeciej osobie. Jak byłem młodszy, to zjadałem takich pseudo pisarzy rpg, na śniadanie:P

Odnośnik do komentarza

Żegnam stalkersie!!! I uważaj, żebym Cię nie zgłosiła, bo to co robisz podpada pod obrazę w przestrzeni publicznej.

Btw, może zamiast komentować wątki po roku i hejtować, poszukałbyś pracy? :)

I skoro już Ci się chciało śledzić mój blog drogi Sherlocku, to wnikliwy detektyw zauważyłby, że w tym serwisie w MOIM profilu jest link do MOJEGO bloga, wpis na blogu powstał PO konkursie, a na MOIM fp na fb podawałam nawet link do tego konkursu. Ciekawe, po co miałabym to robić, gdybym to nie ja byłaby jego autorką?

Szkoda mi nerwów i czasu na Ciebie, zajmij się sobą i czymś pożytecznym. ŻEGNAM

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

potegapiekna
Żegnam stalkersie!!! I uważaj, żebym Cię nie zgłosiła, bo to co robisz podpada pod obrazę w przestrzeni publicznej.

Ależ oczywiście, proszę bardzo:-) Nie mam nic przeciwko aby pani mnie zgłaszała. Może podać od razu swój adres, aby było łatwiej, im mnie znaleźć? :D

potegapiekna
Btw, może zamiast komentować wątki po roku i hejtować, poszukałbyś pracy? :)

Wypraszam sobie. Jestem człowiekiem pracującym. Odnośnie tego wątku, to wyraziłem tylko swoje zdanie w końcu mam do tego pełne prawo i nikt nie może, mi tego zabronić.

potegapiekna
I skoro już Ci się chciało śledzić mój blog drogi Sherlocku, to wnikliwy detektyw zauważyłby, że w tym serwisie w MOIM profilu jest link do MOJEGO bloga

Dziękuje za propozycję. Może sobie kiedyś przeglądnę pani bloga o ile oczywiście znajdę na to czas. Jakby nie patrzeć moje życie w internecie, to jedna wielka gonitwa, a wolnego czasu tak mało. No ale pomyślę, pomyślę może kiedyś wpadnę z rewizytą ^-^

potegapiekna
Szkoda mi nerwów i czasu na Ciebie, zajmij się sobą i czymś pożytecznym. ŻEGNAM

Polecam wypić szklaneczkę ciepłej melisy. Nic tak nie działa na wyciszenie negatywnych emocji jak dobrze zaparzone zioła :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...