Skocz do zawartości
Forum

Konkurs z LAMBRE


Rekomendowane odpowiedzi

Zima to niełatwy czas dla naszej skóry, która potrzebuje odświeżenia, regeneracji, a przede wszystkim nawilżenia. Specjalnie dla Was wspólnie z marką LAMBRE zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 3 zestawy kosmetyków z kwasem hialuronowym. W skład każdego z nich wchodzą:
- wypełniający zmarszczki krem na dzień Ultra Hyaluronic Day Cream,
- Ultra Hyaluronic Eye Cream - przeciwzmarszczkowy krem wygładzający pod oczy.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Logo_Lambre.jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/grafika_konkurs_Lambre.jpg

Zadanie konkursowe:
Odpowiedz na pytanie: Jakie właściwości powinien mieć Twój idealny krem do twarzy?

Odpowiedzi zamieszczajcie w wątku konkursowym z zarejestrowanych profili do 22 lutego 2015 roku do północy. Wyniki ogłosimy w ciągu kolejnych dwóch dni.

Kosmetyki LAMBRE możesz wygrywać w naszym konkursie, ale możesz też dołączyć do LAMBRE jako Konsultant firmy. Dowiedz się więcej pisząc na polska@lambre.pl lub zadzwoń do Firmy: +48 58 554 10 71 wew.115 w godz. 8-16.

Zapraszamy również do polubienia profilu LAMBRE na Facebooku.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

IDEALNY KREM DO TWARZY:

Idealny krem do twarzy to taki, który…
pokaże, że każda kobieta jest piękna z natury!

Nawilży cerę doskonale…
twarz pięknej damy będzie wyglądać doskonale!

Ukryje efekt świecenia się twarzy…
dzięki niemu z pewnością jakaś miłość się przydarzy!

Doskonale odżywi zmęczoną cerę…
do szczęścia przecież nie trzeba tak wiele!

Każdej pani twarz wygładzi umiejętnie…
i będzie ona wyglądać bardzo ponętnie!

Nowoczesny krem wchłania się bardzo dobrze…
przekazuje swoje zalety szczodrze!

Dobrą jego stroną jest cery regeneracja…
w końcu na tym polega właściwa pielęgnacja!

Rozświetlonej twarzy uśmiech uroku doda…
stosowanie nowoczesnego kremu to dla każdej kobiety nowa przygoda!

Odnośnik do komentarza
Gość kasiulla26

Powinien nawilżać ale nie obciążać, działać przeciw zmsrszczkowo ,poprawiać gęstość i sprężystość skóry powinien dawać skórze promienność jednym słowem powinien sprawić by kobieta poczuła sie pięknie i codzienny rytuał z takim kremem był przyjemnością i fantastycznym doznaniem i pieszczotą naszej skóry która nam się odwdzięczy. Bo dobry krem to niby nic to dobro które jest zamknięte w małym słoiczku po który każda kobieta powinna sięgać z wielką przyjemnością.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o krem, który wybieram do pielęgnacji twarzy, to nie jest nawet kwestia tego, jakie cechy POWINIEN mieć-on pewne cechy mieć musi, aby po niego sięgnęła.

Po pierwsze i najważniejsze SKŁAD- im krótszy tym lepszy. Zawsze dokładnie studiuję etykietkę produktu (w końcu skończyłam studia chemiczne). Ważne jest dla mnie, aby krem nie zawierał konserwantów, parabenów, PEGów, barwników i masy środków zapachowych. Krem musi mieć naturalne wyciągi z roślin i witaminę E która jest antyoksydantem.

KONSYSTENCJA- nie lubię "ciężkich" kremów, które trudno wsmarować w skórę i nawet wklepywanie niewiele daje. Zostawiają one wyczuwalną warstwę na skórze, nie znoszę tego. Krem dla mnie musi być lekki i łatwy do wsmarowania. Taki, aby po nałożeniu go mieć uczucie lekkości i świeżości, a nie zatkanej, tłustej cery.

ZAPACH- jestem bardzo wrażliwa jeśli chodzi o zapachy. Nie lubię intensywnych zapachów w kosmetykach, bo sprawiają że jest mi po prostu niedobrze. Krem musi pachnieć delikatnie i naturalnie. Chemikaliów nawąchałam się na studiach, w kosmetykach nie muszę.

Po nałożeniu kremu lubię mieć uczucie odświeżonej i nawilżonej skóry, która wygląda ładnie i promiennie.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście moja cera nie jest aż tak wymagająca, jak ja;) dlatego chcę, aby krem szybko się wchłaniał, ładnie współpracował z makijażem, nie rolował podkładu, nie warzył pudru wykańczającego cały make up i przede wszystkim nawilżał i odżywiał skórę. Krem musi być jak muślinowa podusia – milutki i otulający, no i mógłby prasować zmarszczki;) Tyle!

Odnośnik do komentarza

Cera gładka, aksamitna, nawilżona, to co zbędne zatuszowane, zapach powalający na kolana. Takie warunki powinien spełniać mój krem-ideał. Stanąłby na honorowym miejscu mojej toaletki, spychając w cień gąszcz słoiczków, buteleczek i innych pojemniczków skrywających przeróżne mazidła i pachnidła poprawiające moją urodę, a ja promieniałabym młodością i przecudnym aromatem.

Odnośnik do komentarza

Cieżko trafić na swój "idealny krem" w czasach gdy reklamy atakują nas mnóstwem różnych kosmetycznych specyfików w tym kremów do twarzy z których wedlug nich każdy jest IDEALNY.
To czy krem jest idealnym dowiadujemy sie tuż po tym jak go na sobie wyprobujemy. Owszem jest sznasa ze w koncu coś dla siebie znajdziemy ale raz moze to dlugo trwać a dwa musimy znieść wszystkie niepożdane efekty wczesniejszych "idealnych" kremów.
Jaki powienien byc idealny krem dla mnie? [nie chce sie wypowiadac za kogoś]
Skoro ma byc idealny to powienien miec wszystko to co zadowoliloby mnie nie tylko jako konsumenta ale i coś wiecej;-)
Konsystencja,lekka i nietłusta, szybko wchłaniający się, dobrze nawilżający skorę, utrzymujący ten efekt nawilżenia na długo, o przyjemnym ale delikatnym zapachu, móglby zawierać dodatkowe ekstrakty dla lepszego efektu oraz poprawy kondycji skórey ,na pewno nieuczulający - to bardzo ważne dla kogos z wrażliwą skórą twarzy, a także w dobrej cenie.
To własciwosci ktore taki idealny krem powinien dla mnie mieć.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość magduska

Idealny krem?

Chciałabym, aby bardzo dobrze się WCHŁANIAŁ, bo nie lubię tłustych kremów, NAWILŻAŁ skórę, bo dobrze nawilżona skóra jest ważna szczególnie w okresie zimowym, a przede wszystkim zapewniał jej ŚWIEŻOŚĆ, BLASK i poprawiał KOLORYT skóry.

WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK to podstawowa wartość kremu. Uważam że nawet osoby w młodszym wieku powinny stosować takie kremy, bo lepiej "zapobiegać niż leczyć".

Idealny krem powinien też być na BAZIE SKŁADNIKÓW WITAMINOWYCH, aby uelastycznić skórę i poprawić jej jędrność.

Najważniejsze jest jednak aby krem był SKUTECZNY!

A tak swoją drogą to polecam markę LAMBRE, bo ma fajne kosmetyki do makijażu :)

Odnośnik do komentarza

Idealny krem pod oczy to krem lekkiej konsystencji, o szybkim wchłanianiu, doskonale ujędrniający, nawilżający i zapobiegający wiotczeniu i opadaniu powiek. Ponadto krem taki powinien mieć właściwości hipoalergiczne, powinien być pozbawiony sztucznych dodatków typu konserwantów, parabenów i silikonów a także barwników. Idealny krem pod oczy to krem dla którego poświęcić majątek. :)

Odnośnik do komentarza

Szczypta naturalności, krzta skuteczności, troszkę innowacyjności, odrobina luksusu, kapka dobroczynności, ździebełko łagodności i garstka świeżości zamknięte w wygodnym opakowaniu, to specyfik, za którym moja skóra wprost szaleje!
A tak bardziej serio idealny krem dla mojej skóry to ten, który daje jej maksymalne nawilżenie! Taki produkt jest tak skomponowany, iż natychmiast po jego nałożeniu na skórę mam wrażenie, że staje się on jej integralną częścią, działa tak, jak ona tego oczekuje i dostarcza jej tego, czego właśnie potrzebuje, by czuć się zdrowo i pięknie wyglądać każdego dnia!

Odnośnik do komentarza

Mój idealny kosmetyk powinien mieć właściwości redukujące zaczerwienienia, ważne, aby był delikatny, nie podrażniał, wzmacniał ścianki naczyń krwionośnych i zwiększał ich elastyczność, świetnie nawilżał.
Wymarzony kosmetyk idealnie odświeża i wygładza naskórek, poprawia koloryt skóry. Powinien on posiadać aktywne wyciągi roślinne, które wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych
(np. z kasztanowca i arniki, z cyprysu i lipy).

Odnośnik do komentarza

Zima to szczególny czas. Piękna, śnieżna aura, która pozytywnie nastraja do życia. Niestety to również czas, kiedy wiele czynników działa niekorzystnie na naszą cerę. Mam tu na myśli mróz, chłodny wiatr, promieniowanie słoneczne, a także przesuszone powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach. Co robić, aby zimową porą móc zachować skórę twarzy w najlepszej kondycji? Od kilku lat, oprócz stosowania zabiegów pielęgnacyjnych używam...samodzielnie przygotowanego kremu do twarzy. Początkowo podchodziłam z wielkim dystansem do kosmetyków "samoróbek". Wiele moich koleżanek od dawna tworzyło przeróżne specyfiki i wszystkie zachwalały ich skuteczność. W końcu dałam się namówić przyjaciółce. Jako, że największy nacisk kładę na pielęgnację właśnie skóry twarzy, moim pierwszym kremem był krem do twarzy =) Zawiera on kwas hialuronowy i D-pantenol - dla skutecznego nawilżenia skóry, a także zmikronizowany tlenek cynku - jako doskonały filtr UV. Dzięki temu kosmetykowi całą jesień i zimę mogę cieszyć się doskonale nawilżoną cerą, a także nie muszę stosować dodatkowych kremów z filtrem ochronnym. Zabezpieczenie skóry przed szkodliwym promieniowaniem jest dla mnie również bardzo istotne, ponieważ dużo czasu spędzam aktywnie uprawiając sporty zimowe. Podsumowując, taki kosmetyk jest właśnie dla mnie ideany, ale niestety bardzo dużo czasu zabiera mi jego przygotowanie, dlatego chciała bym przetestować kosmetyki firmy LAMBRE.

Odnośnik do komentarza

Warto wrócić do zapomnianych skarbów do natury,
i skupić się na właściwej pielęgnacji skóry.
Kremy bez barwników służą naszej urodzie,
bo naturalne piękno jest teraz w modzie.
Bez ulepszaczy i innych szkodliwych składników,
bo czas się wyzbyć nieprzyjaznych skórze nawyków.
Substancje zapachowe to zbędny dodatek,
i niech nim zadowala nie kosmetyk, a kwiatek.
Wybierajmy kremy pozbawione parabenów,
bo one wcale nie rozwiązują skórnych problemów.
Dlatego pozwólmy naturze pierwsze skrzypce grać,
bo tylko ona potrafi odpowiednio naszą skórę pielęgnować.

Odnośnik do komentarza

krem idealny dla mojego rodzaju cery powinien być dobrze wchłanialny. Ponieważ mam tłusta cerę,to dodatkowa warstwa w postaci kremu sprawiłaby iż wyglądała bym jak oblana tłuszczem.Powinien zawierać koenzym Q10 bądź kwas hialuronowy gdyż zauważyłam iż moja skóra nie jest zaczerwieniona i nie swędzi mnie, nie wyskakuje mi pokrzywka ,widocznie któryś ze składników działa kojąco.Oczywiście powinien dobrze nawilżać moja skórę, a jednocześnie hamować wydzielanie tłuszczu przynajmniej w jakimś niewielkim stopniu.

Odnośnik do komentarza

Szła szybko nie oglądając się za siebie. Była już spóźniona, ale wiedziała, że będą na nią czekać. Nie zaczną przecież bez głównej prelegentki. Wyznawała zasadę, że sama jest swoją najlepszą wizytówką, więc wolała poświęcić chwilę dłużej na wyszykowanie się. Gdy wejdzie, spóźniona, ale olśniewająco piękna, od razu przyciągnie uwagę publiczności. Idąc, w myślach przypominała sobie wystąpienie, planowała każdy gest, dokonywała drobnych poprawek. Prezentację przygotowała już wcześniej i przesłała organizatorom. Miała kontynuować cykl o PODSTAWACH PIELĘGNACJI. Na poprzednim spotkaniu omówiła OCZYSZCZANIE, ZŁUSZCZANIE i TONIZOWANIE. Teraz miała przejść do NAWILŻANIA i ODŻYWIANIA. Chciała podkreślić, że pielęgnację musimy wspierać odpowiednią dietą i trybem życia.

"NAWILŻANIE to dostarczanie skórze wody, niezbędnej do utrzymania jej elastyczności i prawidłowej wymiany komórek. Organizm nawadniamy przede wszystkim od środka, pijąc wodę i jedząc zawierające ją owoce, zupy i napoje. Jednak czasem takie nawilżenie nie wystarcza, bo warstwa powierzchniowa skóry narażona jest na czynniki zewnętrzne, takie jak silne słońce czy wiatr. Dlatego warto wspomagać cerę nawilżając ją od zewnątrz :) Naskórek składa się z pięciu warstw – podstawowej (powierzchniowa warstwa rogowa), kolczystej, ziarnistej, podstawnej oraz jasnej (świetlanej – tylko w grubych naskórkach, np. podeszwy stóp). Zasadniczym czynnikiem utrzymującym elastyczność warstwy rogowej jest woda, a czynnikiem wiążącym wodę w naskórku jest płaszcz lipidowy. Suchość skóry związana jest więc z brakiem wody w naskórku oraz nieprawidłowym składem płaszcza lipidowego. Cera odwodniona może występować zarówno u osób o skórze suchej jak również, co brzmi paradoksalnie, u osób o skórze tłustej. Przyczyny odwodnienia skóry mogą być wewnętrzne lub zewnątrzpochodne. Czynniki wewnętrzne to atopia, zaburzenia hormonalne, dieta odchudzająca. Do czynników zewnętrznych należy przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, centralne ogrzewanie oraz niewłaściwa pielęgnacja. Pielęgnacja skóry odwodnionej polega przede wszystkim na intensywnym nawilżaniu. Dobrze nawilżony naskórek nie traci składników mineralnych niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu komórki. Jednym ze środków nawilżających, idealnym dla cery odwodnionej, są naturalne wody aromatyczne uzyskiwane w procesie destylacji roślin z parą wodną. Zawierają one resztki roślin, olejki lotne, cukry, witaminy i mikroelementy. Są delikatne, mają bogaty skład oraz silne właściwości nawilżające. Nie podrażniają wrażliwej skóry. Oczywiście, możemy także używać kremów i maseczek nawilżających. Należy także nawilżać skórę od środka, pijąc odpowiednią ilość wody :)"

Pomyślała, że w tym momencie z sali posypią się pytania: "A kremy? Jakie kremy stosować? Jakie właściwości powinien mieć IDEALNY KREM?" I na to pytanie miała przygotowaną odpowiedź :)

"IDEALNY KREM to taki, który odpowiada potrzebom danej skóry. To znaczy, że najpierw musimy te potrzeby zidentyfikować i określić. Na pewno każda cera wymaga nawilżenia. Istotą działania kremów nawilżających jest uszczelnienie płaszcza hydro-lipidowego, regeneracja oraz wspomaganie barier zatrzymujących wilgoć w skórze. Dobry krem powinien zatem dostarczać jej cennych składników nawadniających i odżywiających, takich jak: masło shea, masło kakaowe, witaminy (A, E, C i pochodne), olejki roślinne (macadamia, słonecznikowy, z winogron, z oliwek, z avocado, z pestek moreli, etc.). Składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, w przeciwieństwie do składników mineralnych, nie pozostają na powierzchni skóry w postaci filmu, ale potrafią wbudować się w strukturę naskórka, dzięki czemu mają działanie głęboko nawilżające i odżywiające. Często posiadają również właściwości wygładzające, zmiękczające i przyspieszające odnowę naskórka. Są również bogatym źródłem lipidów. Innym rodzajem kremów są kremy specjalistyczne, np. przeciwzmarszczkowe, wybielające, ochronne. Takie kremy, oprócz wody i składników odżywczych, powinny zawierać przetestowane składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, retinol, peptydy, wyciągi z miodu, owoców i ziół, minerały, algi i wiele innych. Dzięki temu, takie produkty chronią przed wpływem wolnych rodników, opóźniają procesy starzenia się skóry, działają antyseptycznie i wspomagają procesy regeneracji naskórka."

"A co z konserwantami, parabenami, SLS itp.? Co z konsystencją i zapachem? Czy te aspekty odgrywają jakąś rolę dla skuteczności kremu?" - w głowie słyszała kolejne pytania słuchaczy. Zawsze planowała wystąpienie uwzględniając punkt widzenia drugiej strony. Wiedziała, że nic nie jest w stanie jej zaskoczyć. Była dobrze przygotowana...:)

monthly_2015_02/konkurs-z-lambre_2649.jpg

Odnośnik do komentarza

Idealnym kremem dla mojej mieszanej cery byłby kosmetyk, który sprawiałby, że cera byłaby matowa przez cały dzień.
Jego konsystencja była by lekka niczym piórko, dawała moc świeżości i witalności. Taki krem sprawiałby, że moja cera promieniałaby zdrowiem i nawet zimą zapomniałabym o szarej i zmęczonej skórze. Krem wygładzał by moją skórę, która w dotyku przypominałaby skórę dziecka, bo była by miękka, elastyczna i jedwabiście gładka. Rozszerzone pory, przebarwienia i niedoskonałości znikały by, bo krem miałby antybakteryjne i maskujące właściwości.
Witaminy, minerały, naturalne olejki i ekstrakty odżywiały by cerę i dodawały młodzieńczości. Krem byłby jak rześki muss, otulał zimą i ochładzał latem.
Sama natura w nim byłaby zawarta, wchłaniałby się błyskawicznie i sprawiał, że moja cera byłaby piękna nawet bez podkładu :)

Odnośnik do komentarza

Mój idealny krem ? Powinien być naturalny Bardzo zwracam uwagę na skład kosmetyków Im mniejszy skład tym lepiej Marką nie zawsze się sugeruję bo wiadomo czasem płacimy za markę kosmetyku .Z racji tego że jeszcze jestem młoda ,nie potrzebuję silnych kosmetyków ani przeciwzmarszczkowych więc wybieram o właściwościach nawilżających na bazie lipidów Dla mojej suchej skóry te właściwości są najważniejsze .A poza tym krem powinien dobrze się wchłaniać ,pachnieć naturalnie i aby utrzymywał moją cerę w idealnym stanie od rana do wieczora Krem powinien być taki abym dobrze czuła się "we własnej skórze "

Odnośnik do komentarza

Mój idealny krem do twarzy powinien zawierać:
- 20ml marzeń (marzę o zdrowej, świeżej, promiennej, pełnej blasku cerze)
- 15ml obietnic (poprawa kolorytu cery, nawilżenie, regeneracja, ujędrnienie, wygładzenie zmarszczek)
- 10ml inteligencji ( taki krem powinien wiedzieć jak odmłodzić moją twarz ;) )
- 5 ml delikatności (delikatna formuła, która nie podrażni mojej wrażliwej cery)
Całość stworzy idealny 50ml krem moich marzeń :)

Odnośnik do komentarza

Mój idealny krem do twarzy powinien zapewnić skórze to co najlepsze, a więc długotrwały efekt nawilżenia, gładkość i odżywienie. Chciałabym, aby zimą zapewniał mojej skórze coś w rodzaju bariery ochronnej, a latem pozwolał skórze oddychać. Ważne, aby zawierał kompleks witamin, dzięki któremu skóra będzie promienna przez cały rok. Jeżeli chodzi o gęstość to lubię kremy o delikatnej i puszystej konsystencji. Mam wrażenie, że one lepiej się wchłaniają i nie zatykają porów. Nie musi mieć wyszukanej nuty zapachowej, aczkolwiek miło by było, gdyby przyjemnie pachniał (nie mylić ze sztucznym aromatem). Idealny krem powinien również łagodzić podrażnienia, zmniejszać zaczerwienienia, dawać ukojenie, chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi oraz zapobiegać procesom starzenia (warto zadbać już teraz i nie czekać na pojawienie się pierwszych zmarszczek!) Jako, że jestem alergiczką ważne, aby krem był jak najbardziej naturalny - im krótszy skład, tym lepiej.

Krem jest kosmetykiem, którego używam każdego dnia – rano i wieczorem. Nie potrafię o nim zapomnieć, ponieważ moja skóra automatycznie po oczyszczeniu domaga się nawilżenia. Często zmieniam kremy w poszukiwaniu tego najlepszego i mam nadzieję, że w najbliższym czasie go odnajdę. W końcu dobrze dobrany krem to zdrowa i promienna cera, na którą aż miło patrzeć :)

Odnośnik do komentarza

Kochani,

bardzo Wam dziękujemy za wasze odpowiedzi :-) Czytało się je z czystą przyjemnością! No i oczywiście mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców! Oto i oni:

iwona309
grena
kataRyna

Serdecznie gratulujemy! Czekamy przez 14 dni na Wasze adresy pod mailem: konkurs@abczdorowie.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Zapraszamy do udziału w innych naszych konkursach :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...