Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Wierność w stereo"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

"Muzyka łączy pokolenia", towarzyszy nam w czasie jazdy samochodem, w czasie uprawiania sportu, a nawet w czasie pracy. Specjalnie dla Was mamy konkurs, w którym do wygrania są 3 książki "Wierność w stereo" Nicka Hornby od Wydawnictwa ZYSK i S-KA:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/logo%20Zysk%20i%20S-ka.jpg

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/wienosc%20w%20stereo.jpg

Zapraszamy też do polubienia profilu Wydawnictwa ZYSK i S-KA na Facebooku.

Aby wygrać jedną z trzech książek odpowiedz na dwa pytania:
1. Kiedy najczęściej słuchasz muzyki?
2. Czym dla Ciebie jest muzyka i dlaczego?

Zachęcamy do odpowiedzi! Każdy wpis z zarejestrowanego profilu weźmie udział w konkursie i ma szansę na wygraną.

Konkurs trwa do 10 lutego 2015 roku do północy. Dwa dni robocze później ogłosimy zwycięzców!

Zapraszamy!

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

1. Kiedy najczęściej słucham muzyki.. gdy mam doła lub jestem szczęśliwa!

Gdy mam doła słucham smutnej muzyki, wolnej, sentymentalnej. Leżę i słucham, zastanawiając sie nad rożnymi sprawami, o fatalizmie, o złym dniu, smutnym wydarzeniu, głupim nieporozumieniu, kłótni czy niepotrzebnie wypowiedzianych słowach....

Gdy jestem szczęśliwa słucham muzyki żywej! Muzyki tanecznej, biesiady, weselnej... przy tym tańczę, śpiewam, lubie wówczas sprzątać, zajmować się kilkoma rzeczami jednocześnie... mam power i energię... (jako ciekawostkę opowiem że pewnego takiego dnia..miałam naprawdę dużo energii..zabrałam się za mycie podłóg i po prostu tak się wczułam w mopa (traktowałam go jako mikrofon i jako osobę towarzyszącą do tańca jednocześnie), ze w jednej chwili po prostu złamałam go!:) ale nie popsuło mi to humoru... skończyłam zmywanie szmatą... cóż i tak było wesoło...

2. Muzyka ma dla mnie duże znaczenie.. gdy przezywam smutne i radosne chwile, przeżywam je z muzyka.. gdy jestem smutna- muzyka płacze razem ze mną.. gdy szczęście się do mnie uśmiecha- muzyka podsyca tę radość.. muzyka to spontan... muzyka bywa dla mnie czasem takim oderwaniem... nie rzadko zamykam się w pokoju, mam czas tylko dla siebie.. nie ma mnie wówczas dla nikogo.. tylko ja i muzyka! Muzyka jest moja przyjaciółką.. sprawia, ze się rozluźniam, wyładowuje moje emocje po ciężkim dniu, uspokaja, wycisza(relaksacyjna- szum morza), przywraca wspomnienia, zabiera do pięknych chwil kiedy leżałam na plaży łapiąc promienie słoneczne, kiedy słuchałam szumu fal Morza i było na prawdę bosko!
Muzyka towarzyszy mi w drodze, w podróży, w domu- praktycznie zawsze.. różny jest tylko jej charakter w zależności od mojego nastroju, przebiegu zdarzeń, złej passy i szczęśliwego dnia!:*

Odnośnik do komentarza

1. Muzyka jest dla mnie miłym dodatkiem do codziennych obowiązków. Słucham podczas robienia obiadu, sprzątania, zabawy z synkiem. Zawsze słuchamy muzyki w podróży.
2. Tak jak napisałam muzyka to miły dodatek do codzienności. Kiedy chcę odpocząć włączam spokojniejsze utwory, muzykę klasyczną, czy religijną. Do sprzątania bardziej skoczne hity bo w rytm muzyki wszystko idzie sprawniej.

Odnośnik do komentarza

1. Kiedy najczęściej słuchasz muzyki?
Zdecydowanie najczęściej słucham muzyki kiedy dopisuje mi dobry humor lub chcę się wyciszyć i zrelaksować :)
2. Czym dla Ciebie jest muzyka i dlaczego?
Muzyka jest dla mnie lekiem na każde zło i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Czasem zwyczajnie nie mam ochoty na nic, siedzę w ciszy, ale wystarczy że włączę ulubioną muzykę i od razu wraca mi energia do życia.
Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat, kiedyś nawet grałam na różnych instrumentach, a nawet śpiewałam z sukcesami. Jestem artystyczną duszą, typem wrażliwca, słucham różnej muzyki w zależności od nastroju. Kiedy chcę rozładować złe emocje włączam hard rock lub gothic metal. Kiedy chcę się zrelaksować wrzucam chillout. Kiedy mam dobry humor wracam do moich ulubionych przebojów z lat 80. Muzyka w moim życiu odgrywa bardzo ważną rolę.

monthly_2015_02/konkurs-wiernosc-w-stereo_2571.jpg

Odnośnik do komentarza

1 Najczęściej słucham muzyki wieczorami lub wtedy kiedy jestem sama
2 Muzyka jest dla mnie lekiem na stres
Aż po mych dni kres
Jest moich myśli wysłuchaniem
serca i duszy szeptaniem
Muzyka jest radości tworzeniem
takich jak ja ludzi przeznaczeniem
Muzyka jest dla mnie zachwytem
całą prawdą a nie mitem
Jest dla mnie sztuką i pomocą
Mogę muzykę słuchać dniem i nocą
Muzyka jest mą pogromczynią katuszy
Jest jakby partnerką mej duszy.

Odnośnik do komentarza
Gość magduska

1. Muzyka jest moim lekiem na całe zło. Słucham jej kiedy jest mi źle, kiedy nie umiem poradzić sobie z moją chorobą.
Muzyki słucham również kiedy ćwiczę (skacze na skakance, biegam). Towarzyszy mi podczas długich kąpieli w wannie, a także usypia do snu.

2. Muzyka jest dla mnie lekarstwem, odskocznią od codziennych problemów, trosk.
W zależności od rodzaju muzyki działa na mnie raz relaksująco raz pobudzająco motywując do działania.

Odnośnik do komentarza

1. Muzyki słucham zawsze wtedy, gdy potrzebuję rozluźnienia napięcia, ucieczki od codziennych obowiązków i potrzeby relaksu.
Latem słucham jej w ogrodzie wpatrzona w przyrodę, jesienią podczas długich spacerów, zimą wsłuchuję się w nią zapadnięta w fotelu lub buszująca przy kuchence, wiosną zaś podczas gimnastyki i tańca.

2. Muzyka jest dla mnie wbrew pozorom wyciszeniem, gdzie moje myśli wędrują innymi utartymi przez melodię ścieżkami, niosąc w rytm moje ciało.
Dzięki muzyce chłonę każdą chwilę w inny bardziej osobisty wewnętrznie sposób. Ona jest balsamem dla mojego ciała, które poddaje się jej wpływowi.
Muzy to dźwięki, które leczą moje rany i dodają mi radości, bo muzyka budzi we mnie siły witalne i życie nabiera dzięki niej kolorów :)

Odnośnik do komentarza

Zawsze! Muzyka jest moim życiowym tłem.
Łatwiej jest mi podać chwile kiedy wyłączam radio ;)
Są to wyjątki ...
Tak jak napisałam wyżej, muzyka jest moim życiowym tłem.
Na szczęście mam swoje ukochane radio ZetGold, które zajmuje bardzo ważne miejsce w moim życiu.
Kiedy jadę samochodem, gotuję, maluję, tańczę, ćwiczę, jeżdżę na rowerze w tle Rob Stewart, Sing, Abba, Brayan Adams... i życie jest cudowne. Dzięki muzyce jestem bardziej świadoma. Czuję, że wszystko, absolutnie wszystko ma sens i swoje miejsce w życiu. Kiedy jedyne na czym się skupiam to tekst piosenki reszta staje się nieważna. Unoszę się nad ziemią. Bo muzyka łagodzi obyczaje !

Odnośnik do komentarza

Muzyki słucham, kiedy jestem radosna, a także wtedy kiedy jestem smutna. Muzyka to wyrażenie moich uczuć, dlatego że to moje drugie "JA". Kiedy jestem smutna słucham jej, aby naładować się pozytywną energią, taką która pobudzi mnie do działania, przypomni ile dobrych rzeczy wokół mnie się dzieje.
Dzięki muzyce mogę oderwać się od rzeczywistości, pokazać sobie i całemu światu jaką zwariowaną osobą jestem i co w życiu mogę osiągnąć. Moją inspiracją do pracy jest właśnie muzyka i kiedy mam gorszy dzień, tak właśnie motywuję się, aby wstać z łóżka i powiedzieć sobie: "lubię siebie, dam radę" ;)

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy Wam za udział w konkursie! Oczywiście ogłaszamy już zwycięzców! Oto i oni:

basia.el
czarnaewelinka
kasia1k1

Gratulujemy!

Czekamy przez 14 dni na Wasze adresy do wysyłki pod mailem konkurs@abczdrowie.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick i nazwę konkursu.

Zapraszamy też do naszych innych konkursów :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...