Skocz do zawartości
Forum

Weź udział w akcji „Test GINEintima”


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika Struczynska

Płyn do higieny intymnej jest bardzo dobry, fajnie łagodzi wszelkie podrażnienia i daje świeżość na długo. Jego konsystencja jest odpowiednia, nie spływa z dłoni. Nie pieni się tak intensywnie jak mój poprzedni żel, ale to i lepiej gdyż raczej nie jest to potrzebne. Zapachu ja osobiście podczas używania nie wyczuwam wcale. Bardzo wygodne opakowanie, poręczne. Natomiast test pH jest bardzo wygodny w użyciu, instrukcja jest przejrzysta więc każda z nas może taki test wykonać w domu bez najmniejszego problemu.
Zapraszam na mój blog gdzie niedługo dokładna recenzja żelu;)
http://monisskaaaa.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Gość zafrikooo

Jestem bardzo zadowolona z testu, od dłuższego czasu myślałam, że mam jakiś problem okazało się, że wszystko jest w porządku a problem tkwił w złym płynie do higieny intymnej. Zmieniłam go na Gineintima i teraz wszystko jest w porządku. Buteleczka jest mała ale wydajna. Jak dla mnie produkty są godne polecenia

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Wojewoda

Prowadzę intensywny tryb życia, więc moje okolice intymne wymagają szczególnej ochrony. Cieszę się, że mogłam przetestować produkty GINEintima, bo wreszcie znalazłam sposób na swoje dolegliwości. Pieczenie pochwy ustało już po drugim dniu stosowania, a do tego po zastosowaniu żelu czułam długotrwałą, przyjemną świeżość. Test jest prosty w użyciu. Z pewnością polecę koleżankom :)

Odnośnik do komentarza

Test GineIntima jest łatwy do wykonania. Wynik znany jest chwilę praktycznie zaraz po wykonaniu. Odczytać go to żaden problem ;) Co ważne- możemy go wykonać w każdych warunkach o każdej porze.
Żel jest bardzo skuteczny i z powodzeniem łagodzi niewygodne objawy- swędzenie zostaje uspokojone już po pierwszym użyciu. Suchość znika, a skóra jest wypielęgnowana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...