Skocz do zawartości
Forum

Weź udział w akcji „Test GINEintima”


Rekomendowane odpowiedzi

Infekcje pochwy skutecznie utrudniają życie wielu kobietom. Pojedynczy objaw może być spowodowany zarówno infekcją bakteryjną, zakażeniem drożdżakami, czy rzęsistkiem pochwowym. Dlatego pomocne w rozpoznaniu jest wykonanie pomiaru pH pochwy, co również zalecają ginekolodzy.

Zapraszamy do udziału w Akcji „Test GINEintima” – testowania żelu i testu pH. By wziąć w niej udział, należy wypełnić ankietę, która znajduje się tutaj.

Spośród osób, które wypełnią ankietę wybierzemy aż 50 testerek, które będą miały możliwość sprawdzenia działania żelu i przeprowadzenia testu pH. Zachęcamy do pisania opinii o produkcie w czasie jego testowania.

Ankietę należy wypełnić do 6 stycznia 2015 roku do północy. Jest ona dostępna tutaj.

Następnie w ciągu 7 dni roboczych Komisja Konkursowa wybierze 50 testerek, które po otrzymaniu produktu będą miały 14 dni na jego testowanie i zaopiniowanie w wątku konkursowym (dwa wpisy) oraz wypełnienie ankiety opiniującej.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Biorąc udział w akcji, akceptujesz jej regulamin.

Odnośnik do komentarza

Witamy,

z przyjemnością informujemy, że zostało wybranych 50 testerek testu i żelu GINEintima, które otrzymają zestawy.

Na adresy mailowe podane w ankiecie została już wysłana informacja z prośbą o przesłanie w mailu zwrotnym danych do wysyłki.

Prosimy o jak najszybsze przesłanie tych danych, abyśmy mogli wysłać zestawy produktów do testowania.

Odnośnik do komentarza

nikt nic nie pisze na razie, więc ja zacznę :) Moja opinia na temat testu: wykonanie testu było bardzo łatwe, instrukcja jest opisana zrozumiale. Tylko pasek testowy nie zwilżył się cały tylko po bokach. Może 10 sekund to za krótko? Wydaje mi się ze wszystko dobrze wykonałam, a może jednak nie? Mimo to wynik jaki pokazał zgadzał się z diagnozą lekarza. Jestem zadowolona i w przyszłości na pewno nie raz użyje jeszcze tego testu.

Odnośnik do komentarza

Opinia testu GINEintima: instrukcja użytkowania jest czytelna i zrozumiała, zawiera dokładny opis użycia produktu dzięki czemu zrobienie testu nie sprawiło mi większych problemów. Aplikator ma fajny kształt i wygodnie się go trzyma. Gdybym nie używała nigdy tamponów, to myślę, że mogłabym mieć problem z wprowadzeniem aplikatora. Ogólne odczucia - pozytywne. Przydatny produkt dla kobiet miewających infekcje intymne

Odnośnik do komentarza

Witam! Wykonanie testu GINEintima po przeczytaniu instrukcji wykonana testu nie sprawiło mi większego problemu. Żel stosuję od 5 dni i zauważyłam znaczne zmniejszenie uczucie świądu a także zniwelowanie brzydkiego zapachu. Żel ma bardzo ładny delikatny zapach, pozostawia przyjemne uczucie odświeżenia, nie podrażnia, jest delikatny. Jak dla mnie troszkę słabo się pieni ale jest w miarę gęsty i nie trzeba go zbyt dużo dawać. Jedyne co bym zmieniła to opakowanie, żeby było z pompką.

Odnośnik do komentarza
Gość nautiliusx1

Bardzo czytelna instrukcja użytkowania testu i nie tylko, dzięki informacjom w instrukcji możemy dowiedzieć się co robić i co może powodować wyższa wartość pH. Samo zrobienie testu jest bardzo łatwą czynnością dokładnie opisaną w ulotce. Aplikator dobrze się trzyma co wpływa na dodatkowy komfort badania.
Uważam to za bardzo przydatny produkt dla kobiet w ciąży oraz kobiet borykającymi się z różnymi infekcjami.
Żel GINEintima jest wygodny w użyciu i wydajny, a przede wszytskim skuteczny, niweluje uczucie świądu i jest bardzo delikatny. Zapach żelu nie jest drażniący. Uważam że dozowanie żelu mogłoby być wygodniejsze gdyby było w postaci pompki.
Całość jednak oceniam na duży plus:)

Odnośnik do komentarza
Gość edyta215

Używam żelu do higieny intymnej GINEintima Active Protection od kilku dni i jestem bardzo z niego zadowolona. Ma fajną konsystencję, jest bardzo wydajny, a jego zapach delikatny. Mimo, iż nie ma pompki, to buteleczka ma kształt dopasowujący się do dłoni, dzięki czemu wygodnie się ją trzyma w ręce. Co najważniejsze, nie podrażnia, a po jego użyciu przez długie godziny odczuwa się świeżość.

Odnośnik do komentarza

Żel do higieny intymnej używam od kilku dni i jestem mile zaskoczona. Żel ma przyjemny zapach a co najważniejsze zniwelował brzydki zapach. Pozostawia przyjemne odczucie świeżości. Nie wysusza. Jedyna wada – brak pompki.
Wykonanie testu natomiast po przeczytaniu instrukcji nie sprawiło mi żadnego problemu. Jest łatwą czynnością. Świetny sposób na łatwe sprawdzenie właściwego pH

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz spotkałam się z żelem do higieny intymnej, który aż tak dobrze łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie świądu i pieczenia. Jest bardzo wydajny mimo, iż mała buteleczka ale konsystencja żelu jest dość gęsta, więc wystarczy na długo. Zapach jest ok, za bardzo go nie czuć :) ale ma działać a nie pachnieć a działa i to najważniejsze. Jedyna uwaga to pompka, wtedy dozowanie byłoby wygodniejsze. Po tygodniu stosowania jestem mile zaskoczona, że infekcja którą miałam nie powraca.

Odnośnik do komentarza
Gość pannaAndzia80

Żel GINEintima używam od 10 dni i jestem pod wrażeniem jego działania
Dotychczas używałam różnych produktów tego rodzaju i to zawsze z tzw. "górnej półki",jednak żaden z nich tak naprawdę nie odpowiadał moim potrzebom,a obietnice producenta nijak się miały do obiecywanych właściwości
Dopiero ten żel ,mogę to już stwierdzić z pełną świadomością,jest to mój strzał w 10 i jestem wdzięczna,że mogłam wziąć udział w tym teście,bo gdyby nie on być może nigdy nie trafiłabym na niego w tej lawinie różnych płynów,żeli i reklam.
Oceniam go w skali 10/10,a nawet jeszcze wyżej:-)
Już po kilku dniach stosowania tego żelu uporczywy świąd i pieczenie zmniejszyły swą moc,aż na dzień dzisiejszy nie ma ich wcale.Zniknął także przykry zapach związany z nieprawidłową wydzieliną z pochwy,która zmieniła się w prawidłowy śluz.
Swoje naoczne obserwacje potwierdza test GINEintima,o którym jeszcze nie wspomniałam,a jest wprost genialny dla osób borykającymi się z uporczywymi problemami intymnymi.Test ten jest szybki,prosty w "obsłudze",bezproblemowy,jasna instrukcja,szybki wynik.
Żel jest wygodny w użyciu,ma ładny subtelny zapach,konsystencja wydajna,jedyny malutki minusik za brak pompki,ale to żaden problem.
Reasumując,jest to naprawdę bardzo dobry produkt.Mogę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością,od dawna walczę z różnymi infekcjami,a dodatkowo używanie tabletek antykoncepcyjnych sprzyja powstawaniu stanów grzybiczych,infekcyjnych(opinia mojego ginekologa).
Polecam zarówno test jak i żel GINEintima każdej dziewczynie i kobiecie,zarówno tym które miewają tego typu problemy jak i w tylko w roli zapobiegawczej.Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć,przynajmniej w takim stopniu dopóki nie jest potrzebna pomoc lekarza.

Oceniam go w skali 10/10 a nawet jeszcze wyżej:-)
Już kilka użyć tego żelu,sprawiło,
że uporczywe pieczenie i świąd zmniejszyły swoją moc,aż do całkowitego zniknięcia,wydzielina z pochwy stała się prawidłowa

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni stosuję żel do higieny intymnej GINEintima. Przed jego zastosowaniem wykonałam test pH.

Test GINEintima jest bardzo łatwy do przeprowadzenia. Dołączona jest do niego czytelna instrukcja. Wynik testu otrzymuje się natychmiast po jego przeprowadzeniu poprzez zabarwienie okienka testu na jeden z pokazanych w ulotce kolorów, do którego przykłada się nasz patyczek z testem i możemy sprawdzić co może oznaczać nasz wynik.

Żel jest wygodny w użyciu i wydajny. Odpowiada mi zapach kosmetyku, który jest związany z jego pH. Żel według mnie posiada odpowiednią konsystencję.
Jestem zadowolona zarówno z możliwości przeprowadzenia testu w warunkach domowych jak i ze stosowania żelu GINEintima.

Odnośnik do komentarza
Gość barbarela

Muszę powiedzieć że ten żel do higieny intymnej jest super, testuję go zaledwie tydzień, ale już widzę znaczącą poprawę , nie nękają mnie już infekcje intymne,a wcześniej na prawdę miałam z tym spory problem.. Zapach żelu jest bardzo przyjemny taki delikatny i świeży..Bardzo się cieszę że miałam możliwość go testować i z czystym sumieniem mogę go polecić, ja zostaję z nim już na zawsze..Żurawina którą również otrzymałam w paczce , smakowała doskonale ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...