Forum Komunikaty

Ile się czeka na odpowiedź od specjalisty?

~kirrafdg

~kirrafdg

ile sie czeka na odpowiedz specjalistow? wczoraj rano zadalam pytanie i nie uzyskalam jeszcze odpowiedzi

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Orzech laskowy

~Orzech laskowy

różnie ja zdałam dwa pytania na jedno otrzymałam odpowiedź po 24 a drugie po 4 dniach

Milka

Milka

Witam,
Większość pytań do specjalistów otrzymuje pierwsze odpowiedzi na 24-48 godzinach. Jednak z uwagi na duże zainteresowanie, jak i trudność pytania czas ten może się wydłużyć.

--

Pozdrawiam
Moderator

22 milka Kobieta, 32 lata, Lulbin
~anka skakanka

~anka skakanka

ja czekam już ponad tydzień... i się chyba nie doczekam...

Milka

Milka

Witam,
Obecnie robimy wszystko, aby pierwsza odpowiedź pojawiła się jak najszybciej. Jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie tą usługą czas może się wydłużyć.

--

Pozdrawiam
Moderator

22 milka Kobieta, 32 lata, Lulbin
~Zainteresowana123

~Zainteresowana123

Masakra z tym czekaniem...3 dni i odpowiedzi brak...

~agata341

~agata341

Dla mnie odpowiedz jest teraz bardzo ważna a narazie jeszcze nic :-(

Mefson

Mefson

Jak tu się wchodzi by zadać pytanie lekarzowi bo za fiksa nie mogę dojść do tego proszę o pomoc ?

151688 mefson Mężczyzna, 30 lat, Bobowa
ka-wa

ka-wa

Na górnym pasku masz opcję "Zapytaj lekarza".

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
Mefson

Mefson

Ka-wa to wiem ze w górnym roku jest zapytaj tam wchodzę na lekarza i potem co ? Nigdzie niema by napisać zapytać i wysłać wiadomość do lekarza

151688 mefson Mężczyzna, 30 lat, Bobowa
Redakcja

Redakcja

Aby zadać pytanie lekarzowi, proszę wejść na stronę główną naszego portalu: https://portal.abczdrowie.pl/ . Tam w lewym górnym rogu znajduje się pole do wpisania pytania. Po wpisaniu treści należy kliknąć opcję "Wyślij pytanie". Następnie pojawi się pole, w którym trzeba będzie zaznaczyć płeć, rok urodzenia, kod pocztowy, numer telefonu, adres mailowy i zatwierdzić regulamin. Później proszę czekać na wiadomość mailową z potwierdzeniem, że pytanie zostało przyjęte oraz, że jest już na nie odpowiedź.

85087 redakcja Kobieta, 14 lat, Warszawa
~Budrem

~Budrem

Czy ten portal nadal dziala,czy dostaje sie odp. Od specjalistow?
Co prawda wczoraj zadalem pytanie ale niewiem czy dostane odp...

~jaaatmd

~jaaatmd

Ja ile razy zadałam jakiekolwiek pytanie,ani razu nie dostałam odpowiedzi

~HansHans11

~HansHans11

~jaaatmd bo wszyscy mamy cie w dupie, a szczególnie twoje idiotyczne pytania jełopie.