Skocz do zawartości
Forum

Problem z wiadomościami


kkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak to tylko zmienia to że możesz zyskać uprawnienia moderatorki do obsługi, tego forum.
Tak jak Milka napisała na tych forach nie będzie ingerować z tym ze nadal to nie daje tytułu prywatności gdyż rozmowy, będą widoczne dla innych. Jest to o tyle jedynie miłe, że w przypadku gdy dana osoba kogoś obrazi mogę z tytułu założenia forum usuwać/edytować, zanim np. zareaguje moderacja, dać również uprawnienia innym. Czyli ogólnie żadna rewelacja, bycia moderatorem, tej odpowiedzialności ;)

Odnośnik do komentarza

Milka
.
Aby jakoś zastąpić wiadomości prywatne proponuję forum prywatne. Jest ono widoczne tylko dla użytkowników do niego zaproszonych. Moderatorzy nie będą również w nie ingerować.

To może o to tu chodzi ,że ktoś musi założyć nowe forum pt.Forum prywatne ,
tak też by wynikało z tego co piszesz.

Ja akurat nie mam teraz potrzeby pisania na priv ,generalnie jestem zwolenniczką pisania na forum,każdy jest tu przecież anonimowy ...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Witam,
Aby założyć forum prywatne:
1. Klikamy załóż forum
2. Wybieramy tam opcję forum prywatne, piszemy krótki opis i nazywamy jakoś to forum.
3. Klikamy załóż
4 Następnie jeśli chcemy dodać kogoś do forum ( by było miedzy innymi widoczne, oraz mógł się na nim wypowiadać), klikamy uczestnicy.
5. Potem klikamy dodaj osobę. Tam wpisujemy nick danej osoby i bierzemy zapisz ( tuż pod nickiem, się pojawi)
6. Zaproszona osoba dostaje powiadomienie na maila.
Tak to w skrócie wygląda. Aby móc dyskutować na takim forum, ktoś musi założyć wątek. Niestety nie da tak się zrobić, by ukryć wątek przed innymi użytkownikami.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Ja też mam dalej problem. Nie wiem dlaczego ale jak pisze wiadomość prywatną po chwili cały tekst mi znika :/ i muszę pisać od nowa. Za każdym razem sie tak dzieje, nauczyłam się już kopiować tekst po kilku napisanych zdaniach. Ale mimo to czasami zdarza się, że nie zdążę. I dzieje się to tylko w skrzynce odbiorczej, w normalnych postach na forum nie.

Kolejna sprawa, zaraz po zalogowaniu mogę spokojnie wejść w skrzynkę odbiorczą, ale jak dłużej siedzę na forum i znowuż chcę wejść w skrzynkę, klikając w kopertę, skrzynka nie chce się otworzyć. Nagminnie się tak dzieje. Musze albo na nowo się zalogować, albo wejść na inna przeglądarkę., wtedy skrzynka działa.

P.S. Czy moglibyście utworzyć opcję usuwania wiadomości w skrzynce odbiorczej? Mam pełno starych wiadomości, które tylko zaśmiecają skrzynkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...