Skocz do zawartości
Forum

Pytania do moderatorów


Gość bum-bum-bec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HansHans1

A ja mam pytanie do moderacji.... Kiedy w końcu zrobi się przymus rejestracji konta? Użytkownik występujący pod nickami: m.in. DarkRiwers/Mahomet/Mordehai i Ciarahy rozwala to forum i stacza go na dno. Na innych forach takim ludziom dają bany na adres ip i jest z nimi święty spokój. jak można tolerować takie zachowania?

Odnośnik do komentarza

Moje pytanie jest do Admina/nki- czy osoba ta nie ma poprzez swoje osobiste przeżycia gorącego stosunku do tego tematu mąż, żona, kochanka- wyrzuca wpisy wulgarne i z niesympatycznym słownictwem i chwała mu/jej za to. Niemniej wylatuję też wpisy grzecznie sformułowane, niezbyt może pochwalające autorkę postu. Klucza wyrzucanych tych drugich wpisów nie mogę jakoś wykryć.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się dlaczego Mahomet już tu się pojawił. Wydawało mi się , że zablokowano mu dostęp do tego forum . Część wypowiedzi na tym forum wskazywało na jego autorstwo. Niektóre zostały skasowane , ale nie wszystkie. Proszę zwrócić uwagę , że odnosił się w sposób obelżywy również do osób prawdopodobnie małoletnich zwracających się tu o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko obowiązek , ale zwykła grzeczność nakazywałaby udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi. Widocznie sama muszę jej sobie udzielić. Możliwe że niektóre osoby są tu pożądane ponieważ mogą podnosić zainteresowanie forum dla osób im podobnych i stanowić jego urozmaicenie. Zignorowałam to ,że zostałam publicznie obrażona , ale nie przypuszczałam ,że ten kto to zrobił będzie mieć dalej możliwość wypowiadania się na forum. Określenie - do kingi suki i dalej ... turlaj dropsa stara ruro , jest raczej określeniem obelżywym. Padło to w kontekście wątku "samotny wyjazd dla nieśmiałej osoby" W efekcie ta osoba wycofała się z forum. Post zniknął następnego dnia ,niemniej jednak był widoczny , co najmniej cały dzień. Dziwne , że zniknął również post krytykujący tę wypowiedż. Mniej więcej w tym czasie pojawiły się też obelżywe wypowiedzi w innych watkach. Wydaje mi się ,że moich wypowiedzi to forum nie potrzebuje. Ja również nie muszę się tu udzielać , skoro to co piszę nie wydaje się w żaden sposób wartościowe. Z tym ,że jest jeden problem . Forum nie jest niczyją własnością. I nie zamierzam przejść do porządku dziennego , jeżeli ktoś mnie znieważa , znieważa inne osoby i nie ponosi z tego tytułu żadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza

kingak2 juz byly problemy z wiadomosciami wiec moze znowu są. A co do obrażania na forum przez jakieś osoby/osobę to taka norma. To chore ze sie tym nie zajmą ale pisanie i zracanie na to uwagi tez nic nie daje. Jestem tu za długo zebym zmieniła myślenie...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie Wszystkich . Mam pytanie do Administratora- Moderatora forum. Właśnie niestety doczytałam się, że mogą być jakieś "kłopoty " z korespondencją prywatną. Więc tu zapytam się o to :
- jestem nowa na forum i może zwyczajnie czegoś nie wiem lub coś źle zrobiłam - jakieś dwa dni temu zamieściłam temat na Forum Psychologicznym który zniknął …. dziś jakieś 3 godziny temu odpisałam w wątku "brak sił" - odpowiedz również znikała bezpowrotnie (dodam że wszystko było widoczne mój wątek był jakieś dwa dni a odp w "Brak sił" przez może dwie godziny).. Może kogoś uraziłam i dlatego mój temat (PTSD w pracy i w życiu prywatnym ) oraz odpowiedz w "Brak sił " zostały usunięte - jedyne co zostało to wpis na forum hobby . Czy mogę prosić o jakieś słowo wyjaśnienia . … Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

przepraszam, że tak post pod postem … ale jeszcze jedno pytanie część użytkowników forum ma przy Nicku ikonkę listu a pozostała nie posiada "skrzynki z wiadomościami prywatnymi - pytanie - czy to oznacza, że konta bz "listu" przy Nicku to są konta "duchy " Dlaczego o to pytam - dwóch użytkowników odpisało mi w moim (usuniętym obecnie temacie) a osoba u której odpowiadałam w jej temacie również nie posiadała ikonki listu …. Teraz moje następne pytanie czy osoby z ikonką skrzynki "wiad.pryw." czy tylko te osoby to użytkownicy forum (znaczy osoby które mają pełna rejestracje na forum)??

Odnośnik do komentarza

Zgłaszam już kilkakrotnie na maila adm, że mam problem z prywatnymi wiadomościami. Pozostało bez odpowiedzi.
Bardzo mi zależy, aby potraktowano poważnie moją sprawę.
Proszę, by mi ktoś pomógł, cokolwiek doradził, bo piszą do mnie osoby na pw, a ja nie mogę tego odczytać.

Nie wiem czy normalne jest, ale mi się nie podświetla, że przyszła prywatna wiadomość. Jednak gdy już przyjdzie (a widzę tylko po wejściu w kopertkę) to widzę od kogo i mam taki ogólny widok, ale gdy klikam w wiadomość to mi się nie otwiera. Tylko się ładuje (kreci kółeczko) i ładuje w nieskończoność. Zjadłam obiad, a on dalej ładuje ;) . Praktycznie nie otwiera wcale.
Dodam, że ciasteczka wyczyszczone.

Co może być przyczyną i jak rozwiązać ten problem?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Javiolla
Zgłaszam już kilkakrotnie na maila adm, że mam problem z prywatnymi wiadomościami. Pozostało bez odpowiedzi.
Nie wiem czy normalne jest, ale mi się nie podświetla, że przyszła prywatna wiadomość. Jednak gdy już przyjdzie (a widzę tylko po wejściu w kopertkę) to widzę od kogo i mam taki ogólny widok, ale gdy klikam w wiadomość to mi się nie otwiera. Tylko się ładuje (kreci kółeczko) i ładuje w nieskończoność. Zjadłam obiad, a on dalej ładuje ;) . Praktycznie nie otwiera wcale.
Dodam, że ciasteczka wyczyszczone.

Co może być przyczyną i jak rozwiązać ten problem?

Javiolla to problem ktory juz kiedys tu byl. Administracja musiala zadziałać bo sie naprawilo i poczta działała. Ja tez mialam ten problem wtedy...
Teraz mysle tak samo, bez pomocy od srodka portalu, samo sie nie naprawi.Pozostaje kwestia czy ktoś z redakcji i administracji tu zagląda...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...