Forum Komunikaty

Pytanie do Pani ekspert Kamili Krocz !!!

~StefanStefanow

~StefanStefanow

Pani Kamilo !!! Widzę, że Pani udziela się dalej na forum mimo, że jest totalnie zaśmiecane spamem. Czy można w końcu uzyskać informacje czy redakcja podejmie w końcu jakiekolwiek działania? Czy taki potężny portal jak WP.PL nie ma możliwości poradzić sobie z głupim automatycznym skryptem wrzucającym spam? Czy nie ma tam żadnych informatyków? Nie ma żadnej moderacji? Chyba sama Pani widzi, że to forum już praktycznie nie istnieje!!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Nanansns

~Nanansns

Dokładnie!! Trzeba zadzownic do wp chyba !!
To już jest chore co tu się dzieje

~StefanStefanow

~StefanStefanow

Wie ktoś może w jaki sposób skontaktować się z redakcją WP.PL ? Pisałem kilkukrotnie na e-maile redakcji ABCzdrowie, ale zero odpowiedzi.

~StefanStefanow

~StefanStefanow

Dobra. Napisałem wiadomości do redakcji WP i jeszcze wiadomość na ich profil na Facebooku. Zobaczymy czy będzie odpowiedź. Daje 99% że nie.

~Xyzzx U

~Xyzzx U

A co ma do tego pani Kamila, płacą jej to stara się jak może
Pewnie duzo ludzi pisze do redakcji trudno zeby każdemu odpisywali
Ale w komunikatach powinni zamiescic info kiedy uporaja sie z tym spamem
Widac nie jest to takie proste zeby to to zablokowac a usuwanie tego to robota głupiego i nikt sie tego nie podejmuje

~StefanStefanow

~StefanStefanow

Że co??? Wystarczy do komentarzy wstawić opcję "Recaptcha" i problem załatwiony. Wystarczy do tego informatyk najniższego poziomu. Nie trzeba nawet wprowadzać obowiązku rejestracji swojego konta.

~Xyzzx

~Xyzzx

A co to jest za opcja
To jest przepisywanie kodu z obrazka
Ja sie nie znam zabardzo
Ale to chyba nie można tak prosto wstawić nie wiem
Może co innego kombinują zeby wejscia na forum im sie nie zmnejszyly
A wogole czy wp zalezy na tym forum
Mam powazne watpliwosci
Jak jest ten spam to maja duzo wejść i to do reklam sieliczy czyli kasa
Bo nie widac zeby tu komus zależało
na normalnym funkcjonowaniu tego forum
Głową muru nie przebijesz

~lullllu

~lullllu

oddajcie forum, bo samotne dzieci nie potrafią żyć bez wylewania postów w necie i zasięgania opinii wszystkowiedzących 20 letnich dzieci i trolli mimo że każdy temat kończy się poradą 'idź do psychologa'!!!

~StefanStefanow

~StefanStefanow

Opcja "Recaptcha" to podczas wstawiania komentarza kliknięcie w taki kwadrat aby udowodnić, że nie pisze bot. "Recaptcha" to właśnie zabezpieczenie używane przed tym co się dzieje na tym forum.

No i nie ma odpowiedzi od WP.PL mimo że wstawiłem na ich facebooku kilka postów. Ale nowe artykuły wstawiają tam cały czas.

~StefanStefanow

~StefanStefanow

Wygląda to tak jakby ktoś walczył z tym spamem i usuwał ręcznie. Zauważcie, że na pierwszej stronie praktycznie go już nie ma. Ale za chwilę pewnie pojawi się masa nowych. Ręczne usuwanie tych spamów to walka z wiatrakami.

~Xyzzx

~Xyzzx

~lullllu
oddajcie forum, bo samotne dzieci nie potrafią żyć bez wylewania postów w necie i zasięgania opinii wszystkowiedzących 20 letnich dzieci i trolli mimo że każdy temat kończy się poradą 'idź do psychologa'!!!

To juz nie o to glownie chodzi
Ale w sumie to forum opanowne jest głównie przez spamerów trolli i ukrytych reklam w postach
Więc moze nie przejmujcie sie tak jego funkcjonowaniem
Żeby takie forum miało racje bytu i służyło faktycznie potrzebującym musiało by być chyba własnością filantropa i dobrze pilnowane
Stefan czy to tak trudno założyć portal o podobnym profilu
Może ty byś dał radę

~StefanStefanow

~StefanStefanow

Założyłem tutaj forum "psychologia bez spamu". Można znaleźć w spisie forów po lewej. Tam mogę moderować. Tylko jak zachęcić ludzi do przeniesienia się tam?

~Dźony petarda

~Dźony petarda

Za poradę "eksperta" WP płaci 300zł, a za usuniecie spamerskiego wątku 60gr. Policzcie więc sami co się lepiej opłaca.

~plehpowczyc

~plehpowczyc

Skąd to info? 300zł za post 'nie przejmuj się, porozmawiaj może z mamą albo koleżanką albo idź do psychologa, będzie dobrze'??? to już wiem czemu te trolle takie wkurzone że im nikt nie płaci

~pitul_20sty

~pitul_20sty

Piszą tu tylko samotni odrzuceni nieudacznicy, nie mający własnego rozumu ani nie nauczeni jak żyć. 13 letnie dziewczynki zamiast spytać matki, siostry, babci, ojca, brata, pytają na forum i uzyskują rady od popierdolonych trolli i stulejarzy. Nikt normalny nie wchodzi na forum udzielać rad, każdy normalny człowiek ma swoje własne życie. Tylko podobne niedoroby wchodzą tu i dają swoje epickie porady i walą textami o życiu, oni nie mają rodzin, przyjaciół, pracy, rozrywek, nie mają do kogo się odezwać, mają zasranych paladynów i grali w WoWa i Tibię 10 lat i się znudziło i przyszli tu, nikt ich nigdzie nie zaprasza to siedzą sobie przy komputerku i stukają swoje pierdoły, zadowoleni że są ekspertami, pomogli, uratowali życie 13 letniej Zuzi, zajebiście są, potrzebni światu, zbawiciele, wreszcie mają z kim pogadać, ktoś ich słucha. Tak sobie 13 letnie porzucone dzieci neo bez rodziców bezstresowo wychowane i 20 letnie nieroby bez życia, własnych problemów, pracy i rodziny siedzą i gadają i się ratują swoimi mądrościami.

~zakres rzeczowy

~zakres rzeczowy

Dźony petarda - to zależy od kilku czynników np. ilość wpisów w wątku. 300zł to minimum.

~plehypowczyc

~plehypowczyc

to nie jest możliwe, w godzinę można odpisać na 10 wątków, i co za tę godzinę pisania takich pierdół ma 3 tys zł? To po miesiącu by se mercedesa kupiła a po roku dom z basenem