Forum Komunikaty

Co tu się dzieje

~roztropny sedes

~roztropny sedes

Moderatorzy /albo inne jełopy władające tym forum/ to największe trolle. Usuwają wartościowe posty nie dotykając taniej chińszczyzny.
Chyba sami ją za grosze wklejają

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~HansHans11

~HansHans11 wpis edytowany

Ktoś zaczął znowu moderować. Ja jestem ciekawy co pocznie Imperator i jego magiczne moce :) Dawaj Imperator.... pokaż co potrafisz :)

~Mahomet

~Mahomet

A co on może zrobić, jak to jest zwykły tuman. Jesteś taki haker, to wyłap mój mac w sieci i zablokuj mi dostęp do tego portalu cwaniaczku. Jeśli to uczynisz, to wtedy uznam, że potrafisz nieco więcej, niż tylko kopiować jakieś chinskie badziewie z chinskich stron.

~lmperator

~lmperator

Mahomet nie graj ze mna w chuja bo cie obserwuja!
Kiedy przyjdziesz do Maryli, to nasikam ci do szyji...
Kopow na zad zbierzesz chmary i pogonia cie ogary.
Smrod zostanie tylko z ciebie, wiec nie wracaj tu pojebie!

image

Czekam na ciebie trollu zasrany i na tych policjantow.
Juz ci pisalem ze to ja stoje na strazy prawa i tropie przestepcze mechanizmy w virtualu.
Jak ja cie tyfusie postrasze to zgubisz w poplochu kamasze!
Spierdalaj do obory baranie, tam jest twoj barlog i sloma na twe mentalne sranie!

Mahomet debilowaty osilku, gdybys lepiej czail informatyke to bys wiedzial ze chinskie badziewie wrzuca automatyczny skrypt, ktory napisal dobry azjatycki coder. Ze jestes komputerowy jelop to zostaje ci zmyslac kretynskie domysly. :-D

~Mahomet

~Mahomet

Dla dobrego informatyka zablokowanie mnie zajęłoby niecały kwadrans. Skoro jesteś takim hakerem to wnioskuję, że potrafisz sprawić, żeby serwer wp na którym stoi forum odrzucał mojego hosta, a tym samym blokował mi dostęp na forum. Powodzenia mistrzu :)

~lmperator

~lmperator

Mahomet i kto tu jest tumanem?
Hakerstwo to przestepstwo a ja hakerstwem sie nie param, bo na takie portale wystarcza z naddatkiem legalna dzialalnosc.
Wykazuje sie oszustwa portalu i w odp., na zaczepki gnoji ostrym slowem takie trolle jak ty.
Po co mialbym cie blokowac..? Jestes mi potrzebny jak nick Hans do ostraszania prawdziwych userow, aby portal szybciej zaliczyl glebe osle.
Krowa na rowie jest inteligentniejsza od ciebie splesnialy kutasie.
Zrobie z ciebie gamoniowatego niewolnika do specjalnych zadan. :-DD

~1999Anonim

~1999Anonim

Wszystkie mata racje, ale wracając: Moderatorzy /albo inne jełopy władające tym forum/ to największe trolle. Usuwają wartościowe posty nie dotykając taniej chińszczyzny.
Chyba sami ją za grosze wklejają

~Mahomet

~Mahomet

Jak ja już od dawna przestałem ingerować w wątki. To jaki ty niby możesz mieć teraz pożytek ze mnie. Zresztą jakiś głupi jesteś, skoro myślisz, że przeze mnie, albo hansa ludzie po uciekają z tego forum. Nawet żeby było takich stu Mahometow,to te forum nigdy nie padnie. Prędzej padniesz ty NA ZAWAŁ niż to forum hehe

~Mahomet

~Mahomet

Szkoda że nie możesz mnie zblokować. Tak bardzo nie chce mi się tu już wchodzić, a wchodzę tu już jedynie z przyzwyczajenia:)

~Mahomet

~Mahomet

Albo zblokuję się sam już czas odejść z tego portalu. Ciao robaczki Mahometek odchodzi na zasłużony wypoczynek hue hue

~lmperator

~lmperator

Mahomet idz trolluj albo spadaj i dupy nie zawracaj.
Za kazdym razem gdy sie przypaletasz dostaniesz przy okazji w morde za przeszlosci i tak bedzie sie toczyc. Jestes przewidywalny do bolu, wiec nie wal sciem.

~lmperator

~lmperator

Jeszcze jedno,.. forum to tylko rozgrzewka bo wkrotce zaatakuje Glowna WP.
Tam jest docelowa widownia, bo tu to taki przytulek dla zblakanych.
Na forum bede wchodzil rzadko.

~Hydroelektroryżer

~Hydroelektroryżer

Moderatorzy /albo inne debile władające tym forum/ to największe trolle. Usuwają wartościowe posty nie dotykając taniej chińszczyzny.
Chyba sami ją za marne grosze wklejają

~Mahomet

~Mahomet

lmperator
Jeszcze jedno,.. forum to tylko rozgrzewka bo wkrotce zaatakuje Glowna WP.

Jak dla mnie, to ty możesz nawet atakować
gmach kancelarii prezesa rady ministrów:)

~drzewo śmieciowe

~drzewo śmieciowe

Proszę /uprzejmie/ o usuniecie wszystkich kont na forum.

~onkaY

~onkaY

Można pisać co się chce. Moderatorów nie ma.
Wszyscy zostali zwolnieni z powodu nałogowego pici wódy.

~HansHans11

~HansHans11

@Imperator- Ale co Ty tu gościu niby zaszkodziłeś? :) Przypisujesz sobie, że pozbyłeś się moderacji tego forum.... niby w jaki sposób? :D Gadasz tylko frazesy i farmazony, że znasz jakieś tajemne techniki informatyczne.... ale nic poza tym. I Ty masz "załatwić" Portal WP ?? Hahaha, czekam :D