Forum Komunikaty

Likwidacja publicznego forum abc zdrowie

~Do wiad.redakcji

~Do wiad.redakcji

W związku z całkowitym brakiem moderacji na publicznym forum abc zdrowie ,co skutkuje propagowaniem treści rasistowskich,pornograficznych,obraźliwych,kłamliwych zamierzam napisać wniosek do redakcji Wirtualna Polska z wiadomością do Prokuratora Generalnego.
Z racji na swój publiczny charakter,każdy użytkownik internetu nawet nieletni,może się dowiedzieć o seksie oralnym,analnym czy o seksualnych przygodach z Cyganem.
Jeżeli w przeciągu 3 dni :
1/użytkownicy zgodnie z regulaminem forum nie będą zarejestrowani,
2/nie zostaną ustanowieni moderatorzy,
3/forum nie będzie platformą świadczenia odpłatnych usług na zasadzie ukrytej reklamy lekarzy,psychologów,psychoterapeutów bez pobierania stosownej opłaty i odprowadzania podatków,powiadomię w/w instytucje.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~vermiformis

~vermiformis

Dodam,że system informatyczny po rejestracji konta przez użytkownika rozpoznawał adres IP

~Mahomet

~Mahomet

1/użytkownicy zgodnie z regulaminem forum nie będą zarejestrowani,

A z tym to się akurat zgodzę. Na takim forum powinien być obowiązek logowania przed napisaniem komentarza. Kiedyś by mi to trochę przeszkadzało, ale teraz mam już wyjebane na to i jestem zaaaaaaa.. Należałoby jeszcze dodać, że dział seks powinien w ogóle być zdegradowany z tego portalu, bo i tak ten cały dział jest na poziomie kafeterii. A poza tym nikt tam nawet się nie wypowiada poza mną i tym starym prykiem derickiem hehe

~Mahometowa

~Mahometowa

~Mahomet
A poza tym nikt tam nawet się nie wypowiada poza mną i tym starym prykiem derickiem hehe

Ty na seksie sie nie wypowiadasz a plujesz ordynarne debilne teksty rodem spod budki z piwem dzieciuchu. Wystarczy porownac i wiadomo kto jest trollem.

~Mahomet

~Mahomet

No cóż. Poziom moich wypowiedzi na tamtym dziale jest jak najbardziej adekwatny do tematów jakie są tam zakładane przez ciebie anachroniczny starcze:-)))

~appendix

~appendix

4. Korzystanie z usługi, o której mowa w ust. 1 niniejszego Paragrafu jest uzależnione od rejestracji konta przez Użytkownika na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie.

5. Rejestracja konta, o której mowa w ust. 4 niniejszego Paragrafu, następuje poprzez:

a) wyrażenie przez Użytkownika zgody na związanie się postanowieniami niniejszego Regulaminu i kodeksu netykiety Forum stosowanego przez Usługodawcę oraz złożenie przez Użytkownika oświadczenia o zapoznaniu się z zawartymi w nich informacjami, poprzez zaznaczenie właściwych pól wyboru na stronie Forum;

b) wprowadzenie następujących danych Użytkownika („Dane”) do formularza umieszczonego na Forum:

nazwy użytkownika Forum („User ID”),
adresu poczty elektronicznej,
hasła;

Wyciąg z regulaminu forum.Do dzisiaj miałem konto założone zgodnie z powyższym ale jak mnie zaczęto opluwać to wolę być opluwany jako anonim,zawsze trochę lżej.

~appendix

~appendix

Jako niezarejestrowany użytkownik aby być w zgodzie z regulaminem Forum,rezygnuję dobrowolnie z uczestnictwa w nim.Zaznaczam,że konto o nicku agonista zlikwidowałem aby nie opluwano mojej osoby znając moje dane wynikające z regulaminu.
Przypominając właścicielom WP,że chciwość idzie zawsze przed upadkiem.
Agonista-appendix.

~Mahometowa

~Mahometowa

~Mahomet
No cóż. Poziom moich wypowiedzi na tamtym dziale jest jak najbardziej adekwatny do tematów jakie są tam zakładane przez ciebie anachroniczny starcze:-)))

Kolejny raz nie widzę dowodów i przykładów a tylko bezrozumny bełkot w maniakalnych domniemaniach szaleńca o kurzym móżdżku.

~Mahomet

~Mahomet

To nałóż bryle stary sflaczały kutasie jak jesteś już nieco ślepawym frędzlem hehe

Chcesz dowodów?
Wpierw padnij przede mną na kolana i ssij mego batorego jak się dobrze spiszesz to może ci ich dostarczę przebrzmiała padlino :-)))

Betrayal

Betrayal

Szkoda,bo forum jest na prawdę fajne. Tylko przykro,że jest już tak mało osób które się tutaj udzielają:/

202630 betrayal Mężczyzna, 21 lat, Warszawa
~roztropny sedes

~roztropny sedes

Wygląda na to, że forum zostało porzucone przez właścicieli i moderatorów. Wiec można tu wyprawiać co się chce.

~HansHans1

~HansHans1

Forum psychologia moderowała beznadziejna @Milka. Widać teraz porzuciła totalnie forum i nie przekazała nikomu moderacji. Na zasadzie: "Albo Ja, albo nikt!". WP ma chyba w te forum za przeproszeniem wyje*ane. Aż dziwne, ze Pani ekspert dalej się tam udziela.

~znawca

~znawca

Forum psychologia moderowała beznadziejna @Milka. Widać teraz porzuciła totalnie forum i nie przekazała nikomu moderacji. Na zasadzie: "Albo Ja, albo nikt!".
/////////////////////////////////////////////////

ty jestes bardziej beznadziejny,nie oceniaj kogoś i czegos o czym nie masz pojecia

~HansHans1

~HansHans1

Mam prawo oceniać ją jako moderatorkę. Nie potrafiła zapanować nad trollingiem. Usuwała często gęsto dobre posty, a chamskie zostawiała. Jedyne co robiła to usuwała jak leci wszystkie zgłaszane posty nawet ich zapewne nie czytając. Nie odpowiadała na prośby jakiekolwiek. Dla mnie beznadziejna i tyle.

~Mahometowa

~Mahometowa

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 36-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!