Forum Komunikaty

Usuwanie kont na forum

Milka

Milka

Drodzy forumowicze,
Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać maila na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.

Pozdrawiamy

--

Pozdrawiam
Moderator

22 milka Kobieta, 31 lat, Lulbin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dark_Riwers

~Dark_Riwers

Pani milenko. Pisałem pod ten adres maila zamieszczony przez panią, lecz nikt mi nie odpowiedział. Ponownie proszę o usunięcie mojego konta. Z góry ślicznie dziękuje.

Milka

Milka

Witam,
Otrzymał Pan wiadomość drogą mailową. Tak jak jest napisane post wyżej:

Drodzy forumowicze,
Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać maila na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.

Pozdrawiamy

Jeśli nie pamięta Pan hasła na starego maila to zawsze można je przypomnieć używając do tego celu odpowiednich opcji.

--

Pozdrawiam
Moderator

~Dark_Riwers

~Dark_Riwers

Milka
Witam,
Otrzymał Pan wiadomość drogą mailową. Tak jak jest napisane post wyżej

Witam również. Pani Milenko, sprawa wygląda następująco. Wczoraj odzyskałem hasło do starej poczty i od razu wysłałem poprawnego maila na podany numer przez Panią. Problem polega na tym, że tamten Pan, bądź Pani, jest w tej chwili na wczasach i zapewne nie ma dostępu do internetu, a co za tym idzie to, raczej nie może zrealizować mojej prośby o którą prosiłem kilka dni wcześniej. Dlatego to też chciałbym prosić, żeby to właśnie Pani uczyniła.
Pozdrawiam:)

Milka

Milka

Ania8899
Jak je usunąć ?

Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać wiadomość na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.

--

Pozdrawiam
Moderator