Forum Komunikaty

Usuwanie kont na forum

Milka

Milka

Drodzy forumowicze,
Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać maila na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.

Pozdrawiamy

--

Pozdrawiam
Moderator

22 milka Kobieta, 32 lata, Lulbin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Dark_Riwers

~Dark_Riwers

Pani milenko. Pisałem pod ten adres maila zamieszczony przez panią, lecz nikt mi nie odpowiedział. Ponownie proszę o usunięcie mojego konta. Z góry ślicznie dziękuje.

Milka

Milka

Witam,
Otrzymał Pan wiadomość drogą mailową. Tak jak jest napisane post wyżej:

Drodzy forumowicze,
Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać maila na adres forum@abczdrowie.pl z maila na, którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.

Pozdrawiamy

Jeśli nie pamięta Pan hasła na starego maila to zawsze można je przypomnieć używając do tego celu odpowiednich opcji.

--

Pozdrawiam
Moderator

~delfinnn

~delfinnn

Dziwne ze administracja w ogole toleruje konta tego trolla.

~Dark_Riwers

~Dark_Riwers

Milka
Witam,
Otrzymał Pan wiadomość drogą mailową. Tak jak jest napisane post wyżej

Witam również. Pani Milenko, sprawa wygląda następująco. Wczoraj odzyskałem hasło do starej poczty i od razu wysłałem poprawnego maila na podany numer przez Panią. Problem polega na tym, że tamten Pan, bądź Pani, jest w tej chwili na wczasach i zapewne nie ma dostępu do internetu, a co za tym idzie to, raczej nie może zrealizować mojej prośby o którą prosiłem kilka dni wcześniej. Dlatego to też chciałbym prosić, żeby to właśnie Pani uczyniła.
Pozdrawiam:)

~mgmg

~mgmg

trzeba o to poprosić w odpowiednim wątku w dziale Komunikaty

Milka

Milka

Ania8899
Jak je usunąć ?

Aby usunąć konto na naszym forum należy wysłać wiadomość na adres forum@abczdrowie.pl z maila na którego zostało założone konto. Taka wiadomość powinna zawierać nazwę forum oraz nick.

--

Pozdrawiam
Moderator

~DeRick

~DeRick

Moderatorzy!
Jeszcze sie taki nie narodzil kto by potrafil zablokowac moje teksty i ataki, więc zawczasu pakujcie manatki, bo wyplewie was tu wszystkich tak jak zrobilem na Interii. Nastepnie wykoncze caly portal..

Zapamietacie do konca zycia z kim zadarliscie!

~onkaY

~onkaY

Przed wykończeniem całego portalu trzeba sobie zrobić lewatywę.

~DeRick

~DeRick

Update 2018-07-21
Ekspert od wirtuaIu poIeca... JesIi ktos ma w przegladarce na komputerze stacjonarnym komunikat, przy wejsciu na witryne, czy na odtwarzaczu wideo html5 o wwyyIIaacczzeenniiuu bbIIookkoowwaanniiaa reklam, to zastosuj w przegladarce rozszerzenie Adguard (zastepuje kiepski AAddbbIIoocckk+ i uBlock, czy bbIIookkeerraa Opery opartego o listy i reguly uBlock (sprzedane biale listy).
Adguard oprocz bIokowania reklam ma tez filtr elementow szpiegujacych z najbardziej wszechstronna lista roznych licznikow i narzedzi analizy sieci. Przeciwdziala sledzeniu, czyli zbieraniu informacji gdzie wchodzimy w internecie. .
Jesli ktos napotka problem z wykrywaniem w nowej wersji softu html5, czy witryny, to po przez formularz w opcjach zglosic na Github Adguarda.

Na urzadzeniach mobilnych koniecznie stosowac przegladarke Yandex Browser with Protect (zabezpieczenie przed przechwytem pakietow przy publicznym laczu wifi i skan sciaganych plikow na obecnosc wirusow przez modul Kaspersky lab, wbudowane podstawowe rozszerzenia typu notatnik), lub kiedy sie komus sypie wersje Yandex beta (wyszukac w sklepie Androida). Yandex ma opcje kompresji danych i video on/off (mobilnie oszczedzanie pakietow danych a zarazem firmowe proxy), lub Samsung Internet Browser - wespol z apk. Adguard (tez sklep), darmowo dziala tylko z tymi dwiema przegladarkami mobilnymi!

Przy darmowych wesjach nigdy nie konsumowac tresci za pomoca dedykowanych aplikacji mobilnych, bo tam nie bedzie mozna zzaabbIIookkoowwaacc zbednych a irytujacych elementow.
W rozszerzeniu i apk. Adguard zalaczyc dodatkowo filtry Annoyances i najwazniejsze reguly AAnnttii-AAddbbIIoocckk KKiiIIeerr. Mozna opcjonalnie wlaczyc AAddbbIIoocckk polskie reguly i odznaczyc filtr uzytecznych reklam.

Jezeli kogos wkurzaja autopleje video, to rozszerzenie Disable HTML5 Autoplay. Obydwa dodatki (desktop: Win, MacOS, Linux) dostepne na Yandex (hit polecany w komentarzach na dobreprogramy), Chrome, Opere, Firefoxa i Safari.

Pilnujac aktualizacji i poprawnej konfiguracji gwarancja, ze tak na desktop, jak i mobilnie w duecie Yandex/S.I.B. - Adguard, nie zobaczycie zadnych rekIam, wyskakujacych okienek, pustych pol po rekIamach, komunikatow o wylaczenie rekIam i pochodnych RODO - sprawdz w Yandex czy masz zalaczona opcje Hide ads on this site i Block Content! Od tego momentu komfortowe surfowanie przyspieszy.
Dodatki i apki sa bardzo przyjazne dla laika, wiec dla kazdego szybko i latwo. Ja lipy nie polecam :)

Natomiast jeżeli chcecie zzaabbIIookkoowwaacc wszystkie statystyki, wybrane skrypty, podpiete moduly spolecznosciowe i ciasteczka szpiegujace witryn na amen, to rozszerzenie uMatrix, ale to dla tych (komputerowcy), ktorzy co najmniej maja wiedze z jakich elementow zbudowana jest witryna internetowa i co do czego sluzy.
Nie dajcie zarabiac animatorom pozorow, platnym botom, oszustom, bezprawnie kasujacym i bbllookkuujjaaccyymm komentarze, posty i wszystkim skrajnie komercyjnym ppoorrttaIIoomm. Wiele niezbednych informacji o wirtualu, porad, instrukcji tekstowych, jest na adresie u t n . pl / Interia - Mordoru (wpisz bez spacji).
Sekcja o mobilnych przegladarkach tam nieaktualna - rozbudowana, nowa wersja sekcji, ze wskazaniem dla laikow i zaawansowanych, operujcych na kilku przegladarkach wkrotce,.. przy wenie. ;-)

~zardzewiałygranatnik

~zardzewiałygranatnik

Ale ten Github Adguarda. jest cholernie drogi. Prawie 500 zł za rok to lekkie przegięcie!

~Derick

~Derick

Hiper Update 2018-07-26
Ekspert od wirtuaIu poIeca... JesIi ktos ma w przegladarce na komputerze stacjonarnym komunikat, przy wejsciu na witryne, czy na odtwarzaczu wideo formatu html5 o wwyyIIaacczzeenniiuu bbIIookkoowwaanniiaa reklam, to zastosuj w przegladarce rozszerzenie AdGuard Blocker Content (zastepuje kiepski AAddbbIIoocckk+ i uBlock, czy bbIIookkeerraa Opery opartego o listy i reguly uBlock (sprzedane biale listy).
Adguard oprocz bIokowania reklam ma tez filtr elementow szpiegujacych z najbardziej wszechstronna lista roznych licznikow i narzedzi analizy sieci, nie potrzeba Ghostery i podobnych. Przeciwdziala sledzeniu, czyli zbieraniu informacji gdzie wchodzimy w internecie.
Jesli ktos napotka problem z wykrywaniem w nowej wersji softu html5, czy witryny, to po przez formularz w opcjach zglosic na Github AdGuarda.

Na urzadzeniach mobilnych koniecznie stosowac przegladarke Yandex Browser with Protect (szyfrowanie pakietow przy publicznym laczu wifi i skan sciaganych plikow na obecnosc wirusow przez modul Kaspersky lab, wbudowane podstawowe rozszerzenia typu notatnik), lub kiedy sie komus sypie wersje Yandex beta (wyszukac w sklepie Androida). Yandex ma opcje kompresji danych i video on/off (mobilnie oszczedzanie danych pakietowych a zarazem firmowe proxy), lub Samsung Internet Browser - wespol z apk. AdGuard darmowo dziala tylko z tymi dwiema przegladarkami mobilnymi!

Przy darmowej wersji AdGuard nigdy nie konsumowac tresci za pomoca dedykowanych aplikacji mobilnych komercyjnych portaIi, bo tam nie bedzie mozna zzaabbIIookkoowwaacc zbednych a irytujacych elementow.

W rozszerzeniu i apk. AdGuard zalaczyc dodatkowo filtry Annoyances i najwazniejsze reguly AAnnttii-AAddbbIIoocckk KKiiIIeerr. Mozna opcjonalnie wlaczyc AAddbbIIoocckk polskie reguly i odznaczyc filtr uzytecznych reklam.

Jezeli kogos wkurzaja autopleje video, to rozszerzenie Disable HTML5 Autoplay. Obydwa dodatki (desktop: Win, MacOS, Linux) dostepne na Yandex (hit na PC, polecany w komentarzach na dobreprogramy), Chrome, Opere, Firefoxa i Safari.

Pilnujac aktualizacji i poprawnej, acz prostej konfiguracji gwarancja, ze tak na desktop, jak i mobilnie w duecie Yandex/S.I.B. - AdGuard, nie zobaczycie zadnych rekIam, wyskakujacych okienek, pustych pol po rekIamach, komunikatow o wylaczenie rekIam i pochodnych RODO - sprawdz w Yandex czy masz zalaczona opcje Hide ads on this site i Block Content! Od tego momentu komfortowe surfowanie przyspieszy.
Dodatki i apki sa bardzo przyjazne dla laika, wiec dla kazdego szybko i latwo. Ja lipy nie polecam :)

Natomiast jeżeli chcecie zzaabbIIookkoowwaacc wszystkie statystyki, wybrane skrypty, podpiete moduly spolecznosciowe i ciasteczka szpiegujace witryn na amen, to rozszerzenie uMatrix, ale to dla tych (komputerowcy), ktorzy co najmniej maja wiedze z jakich elementow zbudowana jest witryna internetowa i co do czego sluzy.
Nie dajcie zarabiac animatorom pozorow, platnym botom, oszustom, bezprawnie kasujacym i bbllookkuujjaaccyymm komentarze, posty i wszystkim skrajnie komercyjnym ppoorrttaIIoomm. Wiele niezbednych informacji o wirtualu, poradnikw, instrukcji tekstowych, jest na adresie u t n . pl / Interia - Mordoru (wpisz bez spacji).
Sekcja o mobilnych przegladarkach tam nieaktualna - rozbudowana, nowa wersja sekcji, ze wskazaniem dla laikow i zaawansowanych, operujcych na kilku przegladarkach wkrotce,.. przy wenie.

~Mahomet

~Mahomet

Dericx jesteś zbyt głupi by spowodowac spadek czegokolwiek oprócz twoich gaci hehe. Jesteś schizolem, a ten cały proces toczy się w twojej głowie. Przerwij to błędne koło i oddaj chwale prawdziwemu Bogu, modląc się do Allaha. xDDDDD

~Derick

~Derick

Na zachete, najnowszy, jeden z 10, niepelny tekst (limit znakow) pod adresem...................... u t n . p l / I n t e r i a - M o r d o r u Jak admini kontroluja i bIokują niewygodne komentarze? Na WP jest identycznie.

Bardzo sprytnie, za pomocą wyspecjalizowanego programu skryptu, ktory ma wiele funkcji i jest w użyciu od startu llnntteerrii. W skrypcie tworzy się czarną listę, według której skrypt skanuje każdy tekst przed publikacją - 5-10 sekundowa zwłoka zanim pojawi się komunikat o decyzji. W przypadku bIokady wpisu i fałszywego komunikatu o publikacji - choć gdy chcę się komentarz zobaczyć, to jest komunikat o niezgodnosci z regulaminem, czesto też fałszywy, ale o tym niżej.

Najpierw wytłumaczę po co programuje i wdraża się takie skrypty?
Skrypty narzędzia, jako składnik pomocy administratorom witryn projektuje się według wytycznych, na zamowienie największych globalnych cwaniaków skrajnie komercyjnych przedsięwzięć w światowym virtualu. Następnie najbardziej efektywne oferuje się w pakiecie webmasterom tworzącym witryny pod określone potrzeby.

Oficjalnie, aby automatycznie i sprawnie bIokować spam - wyręczając w ten sposób niedoskonały czynnik ludzki, przez co można w ogóle zrezygnować z moderatorow sprzataczy. Na tym zasadza się polityka pozorów. Internauci, którzy mają pretensje o niesłuszne bIokowanie komentarzy, zbywani są bajeczkami o błędzie jakoby moderatora, lub częściej ignorowani.

Używanie autoskyptu ma drugie dno, bo skrypt jest tak zaprojektowany, aby administracja, czy ktokolwiek z pracownikow przy panelu moderacyjnym a co za tym ppoorrttaaII, miał absolutna władze nad tym, co dopuści aby widzieli czytelnicy.
Niechcianą krytykę poczynań ppoorrttaaIIuu, administracji i moderatorow, po prostu łatwo się bIokuje. Mimo że takie bIokowanie jest niezgodne z prawem, to nikt prawa nie przestrzega, bo zawsze można wykpić się ściemą, że bIokuje się tylko spam. Bezprawne działania administracji ppoorrttaaIIuu udowodnić przed sądem mógłby tylko na żywo specjalista od virualu taki jak ja a i to nie byłoby proste, w pokazaniu jak to naprawdę działa i wtłumaczeniu niecnego procederu prawniczym laikom komputerowym.

Przejdźmy teraz do istoty rzeczy, ktora jest najważniejsza dla laika, który chcę czytać witryne i komentować. Jak moderator panuje i kontroluje masowo dodawane komentarze, które przecież idą nawet w setki na minutę? Najważniejsza jest pobierzna obserwacja głównego, najnowszego newsa, który ma największa publikę i w zależności od nawału komentarzy szybka lustracja zgloszenia do usuniecia.

JJeessIIIi moderator uzna, że ktoś notorycznie spamuje tym samym tekstem, lub wpisy są niewygodne, to natychmiast probuj bIokowac wpis, dodając na stałe, lub czasowo jakieś słowo, link, frazę, czy zbitke słowną, interpuncyjną, do czarnej listy auto skanera. Potem obserwuje listing bIokowanych tekstów, który wyświetla mu autoskypt i patrzy czy i jak bIokowany autor, niewygodnego tekstu probuje obejść czarną listę skryptu? Jeśli jest to zwykły spamer, to szybko sobie z nim radzi. Jeżeli bystry, to od razu widzi z czym komentator w tekście kombinuje i jeżeli doszedł co moderujący dodał na czarną listę, to znów dodaje inne, lub zmienione słowo i sprawnie probuje zniechęcić publikującego niechciane wpisy. O ile ma coś ważniejszego do roboty to nawet odpuszcza, bo bystry spamer dla portaIu nie jest zbytnio groźny.

Inna spawa gdy wkracza do akcji ktoś taki jak ja.., wtedy nic nie jest takie ważne, jak próby bIokowania moich wrzutek. Jeszcze nie do końca wszystkich bIokujacych przekonałem, że mnie bIokować się nie da, ale jestem już tego bliski... Jeszcze mają cień nadzieji, że są ode mnie inteligentniejsi, albo już tylko desperacja, bo za coś biorą pensje, ale niespiesznie wybije im to w końcu z czerepów. Mam nadzieję, że kolejny tekst rozjaśnił jak komercyjne cwaniaczki doją bydło, bo mozni branzy IT tak w myślach nazywają lemingi. Kto to jest leming? Lemingi, to w slangu internetowym virtualni laicy

~041511woaini

~041511woaini

Próbowałam to zainstalować, ale program antywirusowy nie pozwala!

~Derick

~Derick

Wirtualna Polska, to taki sam śmieciowy portal jak Interia, czy Onet. Wszędzie na forach grupy spotkamy moderatorów dyskusji internetowych zakładających sztuczne tematy. Ochronę trolli i wbrew przepisom prawnym n*eleglną r*klamę na forach dyskusyjnych. Moderowanie to farsa. To co opisuje na przykładzie Interii można odnieść i do innych wielkich portaIi.
Pod spodem możecie ściągnąć kilka moich opracowań jak rzeczywiście podle działa virtual. Opisuje dość szczegółowo dzisiejszą internetową rzeczywistość ogólnie i daje przykłady z Interii. Specjalizuje się w takich zagadnieniach. Daje też poradniki i instrukcje jak walczyć z medialnymi korporacjami i ich sługusami.

Co wyparuje na powrót zmaterializuje...

tiny.pl/gksdx, lub utn.pl/Interia-Mordoru , w tym adresie znajdziesz ciekawe teksty, które naświetlają jak funkcjonuje portal Interia. Adres jest zakodowany, z powodu auto ffillttrroowwaanniiia niewygodnych tekstów na Inter*i i WP. Adres do mojego konta na wirtualnym dysku - tam można ściągnąć teksty w jednym pliku txt.
To potrzebna wiedza dla każdego forumowicza.

Spis dostępnych tekstów:
1. Jak funkcjonuje portal Interia?
2. Czym są bboottyy , hheejjtteerrzzyy i rreekkllaammiiaarrzzee?
3. Jak się odbywa moderowanie po*talu?
4. Czym chronić się przed analizą naszej aktywnoś*i i blokowanie reklam?
5. BBllookkoowwaanniiee rreekkllaamm, szpiegowania na Androidzie
6. Gdzie założyć bezpieczną, darmową pocztę bez reklamowego spamu?
7. Jak obrzydzić pracę administracji?
8. Nie korzystaj z osobnych aplikacji (.apk) reklamowanych nam przez kkoommearrccyyjjnnee ppoorrttaaIIee od mydła i powidła!
9. Jak prosto unicestwić szpiegującego szkodnika Gemius/PBI
10. Jak admini kontroluja i bbIIookkuujjaa niewygodne wpisy?

Żeby nie być gołosłownym to przykład z jednego z forów grupy Wirtualnej Polski forum.abczdrowie.pl
Wystarczy rozejrzeć się po działach.

Wchodzi do akcji niejawny płatny moderator dyskusji internetowych, jego nick to - litera 3 kropki litera i co kilka minut zakłada kilkanaście sszzttuucczznnyycchh tteemmaattóóww w serii. Nawet nie wymyśla oryginalnych nicków bo szkoda czasu. I tak co jakiś czas przeskakuje do innego popularniejszego działu. Sami się proszą, aby w końcu wyewoluował ktoś taki jak ja.

Słowa z dużą ilością liter, albo z gwiazdką, w normalnej postaci są czasowo dodawane do filtra antyspamowego, aby blokować krytykę. Praktyki takie są zabronione prawem.

No i co Moderatorzy sprzątacze? To ja rządzę w całym internecie. Która witryna mi podpadnie ma przejebane!

Internauci!
Macie okazję poznać jedynego w Polsce nieprześcignionego znawcę wirtualu, specjalistę od tępienia oszukańczych portali i wszelakiej proweniencji adminów i moderatorów. Tylko ja mam wszechstronną wiedzę, niezbędne do tego umiejętności i intelekt, aby przeciwstawić się złu w internecie. Będziemy się mijać jeszcze nie raz.

Ten nick będzie znany w całym kraju. Derick