Forum Komunikaty

reklamy u dolu strony

~mgmg

~mgmg

Dzień dobry

Muszę po raz kolejny zgłosić problem z reklamami: kiedy otwieram wątki w dziale 'pytania do lekarzy', widzę dół strony z reklamą. Kiedy przewijam stronę do góry, zeby czytać wątek, po 2-3 sekundach strona automatycznie przeskakuje na dół. Nie mogę czytać wątków.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

To dodam tylko mała prośbę. Czy moglibyśie zablokować te samootwierajace sie filmy pod wątkiem. Utrudnia to czytanie i pisanie odpowiedzi. (Adblock nawet sobie z tym nie radzi).Bylabym wdzieczna, jesli nie to trudno,przezyje:)

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~DarkRivers

~DarkRivers

laurette
To dodam tylko mała prośbę. Czy moglibyśie zablokować te samootwierajace sie filmy pod wątkiem. Utrudnia to czytanie i pisanie odpowiedzi. (Adblock nawet sobie z tym nie radzi

A u mnie natomiast bardzo dobrze spisuje się Adblock Plus i nie mam żadnego problemu z reklamami, filmikami itd...
http://screenshot.sh/mKM2CGvI3WnGO
Polecam dla chrome- https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=pl

~mgmg

~mgmg

w dodatku zanim otworzy sie film, niemozna nic robic na stronie (przewijac, klikac w cokolwiek).
forum staje sie niefunkcjonalne

~DarkRivers

~DarkRivers wpis edytowany

To zrób tak jak nie chcesz programu do blokowania reklam.

Start
Wyszukaj programy i pliki
Wklej tę ścieżkę i zatwierdź enterem- C:\Windows\System32\drivers\etc
Po czym ukaże się Tobie folder etc
Kliknij na niego 2 razy lewym przyciskiem myszy i następnie otwórz plik host [na przykład notatnikiem] i na samym dole wklej taki kodzik- IP 127.0.0.1 - localhost dzięki któremu banery i skrypty reklamowe nie załadują się już nigdy, po Twojej stronie. Sposób działa na wszystkich przeglądarkach polecam dla kumatych :-)

A wszystko powinno wyglądać o tak, jak u mnie.

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost

Powodzenia i wierzę, że sobie poradzisz mistrzu :-)

~mgmg

~mgmg

wierzę, że potrafisz zrozumieć, jeżeli napiszę otwartym tekstem: nie interesują mnie sposoby eliminowania reklam. Chcę się pozbyć reklam i wszlekich innych dodatków, które utrudniają korzystanie z serwisu.
To co, zrozumiałeś?

~DarkRivers

~DarkRivers

To własnie Ty mnie nie rozumiesz, ponieważ dostałeś właśnie to o co tak zawzięcie prosisz.
Naprawdę nie jest to trudne.
Administracja nic na to nie poradzi.
Umiesz liczyć, licz na siebie :-)

~mgmg

~mgmg

Och, widocznie nie wyrażałem się w zbyt przejrzysty sposób.

Chcę się pozbyć TYCH reklam i wszelkich innych dodatków, które utrudniają korzystanie z serwisu.

lepiej?

~DarkRivers

~DarkRivers

Człowieku, ja po prostu nie mam cierpliwości już do Ciebie. Skoro tłumaczę Tobie jak dziecku, że jedynym i najrozsądniejszym rozwiązaniem całego Twojego problemu jest.
Albo zainstalowanie programu, który definitywnie pozbędzie się tych niepożądanych reklam, filmików i uporczywego zmniejszania strony, a tym samym strona będzie wyglądała z Twojej strony normalnie [nie zmniejszona]
Lub po prostu zrób to sam, ręcznie.
Wzór jak tego dokonać, dostałeś powyżej.
Powodzenia.

~mgmg

~mgmg

nie denerwowalbyś się tak, gdybyś czytał uważnie
Nie chcę się pozbyć wszelkich reklam. Chcę się pozbyć tych reklam, które utrudniają przeglądanie stron. Twoje rady nie są odpowiedzią na moje pytanie.

~DarkRivers

~DarkRivers

A skąd niby Administrator ma wiedzieć to, które reklamy akurat u Ciebie przeszkadzają w prawidłowym wyświetlaniu strony?Tak właśnie się składa, że postanowiłem przestać blokować reklamy na tej stronie i wyobraź sobie, że z mojej strony wszystko wygląda elegancko. Oczywiście wyskoczyło mi kilka małych reklam w prawym górnym rogu.
No i te materiały wideo o których wcześniej laurette wspominała.
A tak to nic szczególnego, co by mogło utrudniać korzystanie z portalu.

~DarkRivers

~DarkRivers

Reklamy pojedyńczo można zablokować skryptem, ale wątpię w to, żeby dla Admina chciało się w to bawić.

~DarkRivers

~DarkRivers

Ach zapomniałbym o najważniejszym.
Powiem Ci, bo pewnie nie wiesz.
W programie Adblock jest właśnie taka ciekawa opcja, jak blokowanie tylko tych reklam, które to są najbardziej natrętne.
Także wiesz.
Lepiej bierz to co Tobie proponuję, bo coś czuję że na nic innego nie możesz liczyć :-)

~mgmg

~mgmg

A skąd niby Administrator ma wiedzieć to, które reklamy akurat u Ciebie przeszkadzają w prawidłowym wyświetlaniu strony?

może dlatego, że to opisałem w tym wątku?

~DarkRivers

~DarkRivers

No dobrze. Tylko zauważ jedną rzecz. Ten problem występuje tylko po Twojej stronie.
Bo np... po mojej, jest wszystko cacy i strona mi się nie zmniejsza w ogóle. Już ponad godzinę nie blokuję reklam, a strona nada wyświetla się prawidłowo.
Wiesz, czy nadal nie wiesz?

;-)

~Danuta718

~Danuta718

Rivers, proszę tylko tym razem nie potraktuj tego osobiście ale wiem o co chodzi autorowi/autorce. Przede wszystkim te programy które proponujesz wcale nie blokują tych niechcianych reklam. Wiem bo sama je mam i nie działa żadna z nich tak jak należy. Poza tym akurat na tej stronie adblock działa automatycznie (a raczej powinien bo w praktyce różnie to wychodzi) i nie muszę klikać żeby zablokować. Na innych stronach owszem, ale nie tu. Nie wiem jak z tym ostatnim co zaproponowałeś ale podejrzewam że też szału nie będzie jak to zwykle bywa. Technologia jest tak zaawansowana że prędzej czy później wraz się jakoś przebije i trzeba będzie szukać nowych sposobów. W jednej kwestii poprę, że administracja nic nie pomoże, sami musimy sobie radzić.
Na koniec dla wyjaśnienia że źle działają. W tej chwili mam adblock plus w wcześniej miałam ,,zwykłego" i został usunięty więc nie zakłócają się wzajemnie.
Ale z obserwacji widzę że chyba lepiej wcale nie blokować bo im zacieklej blokuję tym zacieklej atakują tymi reklamami.

~DarkRivers

~DarkRivers

[quote="Danuta718"]Przede wszystkim te programy które proponujesz wcale nie blokują tych niechcianych reklam. Wiem bo sama je mam i nie działa żadna z nich tak jak należy./quote]

odblokowane reklamy - http://screenshot.sh/mFxPuI96Cj3Sm

zablokowane reklamy- http://screenshot.sh/mFsfbMVXuio2C

Dwa sposoby działają.
Adblock blokuje automatycznie, ale możesz ustawić, że będzie blokował tylko te, które chcesz.
Drugi sposób blokuje wszystko automatycznie wczytuje się tylko sama strona i nic poza tym.

Milka

Milka

Witam,
Problem został zgłoszony.

--

Pozdrawiam
Moderator

22 milka Kobieta, 33 lata, Lulbin
~Danuta718

~Danuta718

DarkRivers
Drugi sposób blokuje wszystko automatycznie wczytuje się tylko sama strona i nic poza tym.

Spróbuję go w takim razie choć podejrzewam że technologia tak się rozwija że za jakiś czas i przez to się przebije. Podobno lepiej wcale nie blokować to wtedy ponoć tak nie ,,bombardują".
A czy jest jakiś sposób na telefon? Adblocka raczej nie da się ściągnąć a czasami jak w nim wchodzę na forum to już nie da się wyjść i od nowa muszę wchodzić :-/.

laurette

laurette

Tylko żeby coś z tym zrobili... bo to że zgłoszony to nie poprawi sytuacji:D

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków