Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę odczytać poczty


słonecznik81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danuta718

Skoro prośby co niektórych osób jak się okazuje nie skutkują postanowiłam spytać się ,,od du.. strony". Czy jest ktoś, kto jest dłuższy czas i poczta mu działa? Bo mi dziś mocno szwankuje... Zaznaczam że korzystam z chrome gdyż wiem że to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Poczta na abc zdrowie nigdy nie działała i działać nie będzie, mimo zapewnień i rzekomych prób naprawy moderatorów.
Musisz się z tym pogodzić.

No tak ale co z tego jak ludzie niektorzy pisza i maja to gdzies ze ktos nie bedzie w stanie odczytac...mnie to tak irytuje ze az na tym poprzestane bo juz nie mam sily.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Ja cały czas to samo. Dziś dostałam wiadomość a nie mogę jej odczytać. Jak przeczyta to admin. Kiedy możemy doczekać się jakiegoś rozwiązania? Czy coś właściwie robicie w tym kierunku? Bo powoli zaczynam mieć wątpliwości!
laurette
Patrzyłam też na Mozilli, na innym komputerze i na innym laptopie. Efekt ten sam więc nie sądzę że to wina przeglądarki a zwłaszcza urządzenia. 3 różne urządzenia w 3 różnych miejscach więc wina po prostu MUSI być po stronie forum. Innej możliwości nie wizę.

Odnośnik do komentarza

Też już probowałam z Mozillą i na innym urządzeniu i nic. Ja juz alarmowałam o tym problemie i milka i redakcja sie do mnie odezwala jednak nic to nie dało. Chyba juz sobie administracja dala z tym spokoj i tego nie naprawia. Wiec niech zablokuja lub usuna funkcje tej poczty bo nie mozna i tak z tego korzystac.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Bo wysyłać można normalnie. Problem po prostu leży w bazie danych. Najprawdopodobniej javascript odpowiedzialny za odczyt wiadomości, został uszkodzony i dlatego nie wczytuje wiadomości. Żeby to naprawić właściciel strony z panelu admina musiałby użyć naprawiarki, wtedy wszystko zostałoby przywrócone do fabrycznych ustawień i pewnie błąd zostałby naprawiony. Tyle, że nie tylko problem by znikł, a i wszystkie wątki, skórki szablony, a może i nawet nasze konta, a strona oczywiście też byłaby nieaktywna przez jakieś 12- 15 h w zależności od szybkości serwera na którym zostało to forum postawione:-) Lepiej już jest całkowicie wyłączyć pocztę i wtedy nikogo nie będzie to irytowało.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Jednak widzę że co niektórym działa więc nie każdy jak widać ma problem z prywatną pocztą.
Gdy wchodzę w nią pojawia się komunikat, cytuję: ,,Przepraszamy, system wiadomości chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie poźniej.".
Chyba takie czasy że jak coś się psuje to najlepiej wyrzucić, jednak nie w każdym przypadku da się tak zrobić :).

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka Krystyna

laurette
No wlasnie ...odczytac nie mozna wiec po co pisac wiadomosci

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Moi drodzy parafianie. Jesli macie problem z odczytaniem zawartosci wiadomosci, ktora dostaliscie od jakiegos przypadkowego uzytkownika, to zawsze mozecie dla takiej osoby wyslac swojego mail, albo nawet swoj numer gg.
Tresc takiej wiadomosci powinna wygladac tak
1Przyklad wiadomosci
laurette.Trąbalska cenzura onet. pl- napisz bo mi poczta padla
2Przyklad wiadomosci
Tu laurette Trabalska napisz do mnie- 0700880-czekam cala Twoja
I do tego chociazby moze słuzyc teraz ta poczta.
A tutaj link bezposredni dla tych ktorym poczta nie otwiera sie w ogole po kliknieciu w koperte- https://forum.abczdrowie.pl/messages/#conversation_3690 Pamietajcie, ze wchodzimy na poczte tylko jako zalogowany uzytkownik, gdyz inaczej link nie zadziala

Pozdrawiam Mahometka Krystyna

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka Krystyna

laurette
Mahometka Krystyna czemu akurat mnie sie doczepiłas...nie życze sobie wymyślania na moj temat...

Kochana, ale to nie było po złośliwości napisane. Ja po prostu chciałam jedynie, przekazać dla Ciebie i dla innych ludzi stąd, swój sposób obejścia tego problemu. Wybacz jeśli Ciebie uraziłam, ale uwierz mi najdroższa gołąbeczko, iż nie takie tym razem były moje zamiary.

Pozdrawiam. Mahometka :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...