Skocz do zawartości
Forum

do moderatorów


Gość bum-bum-bec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bum-bum-bec

Z wielką przykrością, ale muszę stwierdzić, że to forum bardzo mocno przypomina CHŁAM jaki jest na gazecie.pl.
3 lata temu wiele osób bardzo i pomogło. I dzięki nim wyszłam z głębokiej depresji. Do tej pory jestem im wdzięczna choć nie mam jak tego okazać. Teraz jest tu zupełnie inaczej. Panuje 100% samowolka.

Forum NIE JEST w żaden sposób MODEROWANE. Praca ta nie polega jedynie na zmianie tytułów wątku, a KONTROLI tego co się w nich dzieje.

Momentami ciężko znaleźć faktyczną pomoc w multum nie mających nic wspólnego z problemem komentarzami bądź są one obraźliwe czy opiniotwórcze. Ludzie, którzy opisują swoje problemy proszą o pomoc, o doradzenie, a w zamian otrzymują teksty w stylu: "twoja matka powinna się wstydzić za ciebie" "Twoje życie jest i to na Twoje własne życzenie nędzne to mało powiedziane" "Jak piszesz o Swojej matce i tzw toksycznej rodzinie to aż mi się jelita wywracają." "jesteś ze staruchem jakby młodych nie było". "wspolczuje kiedy przyjdzie maz dziecko wtedy to mamuncia babuncia beda najwazniejsci...lepiej nie zakladaj rodziny." Co to ku... jest? To jest forum kobieta na gazeta.pl czy onet.pl? Na pewno to nie jest forum psychologia.

Proszę WRESZCIE zacząć je MODEROWAĆ!!!!

Już nawet nie chce się rozpisywać o osobie: ~do bumbum, ~do franca, kawa i wielu innych. Kobieta ta, tak z dobroci serca obraża każdego kto jej się nawinie. Czemu nic nie jest ztym robione? Jeśli nie ma możliwości jej usunięcia jako użytkownika czemu nie są usuwane jej obraźliwe komentarze?

Ostatni mój wątek dotyczył gwałtu (mniej lub bardziej wprost opisanego), bym dzisiaj przeczytała obraźliwe teksty dotyczące mojego resume i stanu konta!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

proszę o usunięcie mojego konta z tego forum. Nie chce, by moja osoba była jakkolwiek kojarzona z tym co się tu dzieje.

Z jedną z użytkowniczek rozmawiałam na ten temat, że wiele osób, którym zależało na pomocy innym uciekło stąd, a forum się przeistoczyło w stwora gdzie nie można swobodnie się wypowiedzieć, bo zostanie się zaszczekanym.

Nie chce być w jakiekolwiek sposób kojarzona z tym bajzlem do jakiego moderatorzy się dopuścili, bo to Wy kontrolujecie wszystko to co jest publikowane i to jak ono wygląda jest Waszym dziełem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
Obraźliwe posty zostały usunięte a konto zostało usunięte. Forum jest moderowane. Jeśli pojawiają się takie posty proszę skorzystać z funkcji zgłoś nadużycie, wtedy szybciej uda się usunąć obraźliwy wpis. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, postaramy się nie dopuścić do niej ponownie. Proszę jednak pamiętać, że jest to forum publiczne i różni użytkownicy biorą udział w dyskusji.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Pomimo tego, że polubiłam bumbumbec i często miałyśmy inny pogląd choć nie zawsze na pewne sprawy to nie zauważyłam ,żeby osoba pisząca do..kogoś obrażała, jedynie wyrażała swoje zdanie zupełnie inne niż to co chciała usłyszeć bumbumbec.Uważam ,że niepotrzebnie tak się obraziłaś bumbumbec.Będzie nam Cię brakowało bumbumbec.

Odnośnik do komentarza

~doś.
Będzie nam Cię brakowało bumbumbec.

Nam na pewno, trollom pewnie nie. A właściwie trollowi, bo to o czym pisze bum bum bec to w zdecydowanej większości robota jednej osoby pod różnymi nickami. Tak jak i inne dziwne rzeczy. Co z tego, że nie obrażała, skoro robiła o wiele gorsze rzeczy? Nie obrażała ale gnoiła w kulturalnej formie, w "białych rękawiczkach"-wspaniale po prostu. Szkoda słów i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...