Skocz do zawartości
Forum

Strona działa, jak gdybym była wylogowana


Gość muumin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konto (muumiin). Gdy się zaloguję, to w prawym górnym rogu pojawia się napis "muumiin", ale gdy chcę dodać komentarz, to dodaje mnie jako gość. Podobnie, gdy zadaję pytanie lekarzowi. Korzystam z Google Chrome, Windows 7.

Odnośnik do komentarza

Mam identycznie wtedy z reguly loguję sie ponownie po owczensnym wylogowaniu jest to meczące ale co zrobic...

Co do wiadomosci to juz jest dawna sprawa ktora wg moderatorow ulegla poprawie jednak gdy pisalam o tym prowblemie z wysylaniem wiadomosci u mnie to nic mi nie odpisano. Czyli wyglada na to ze u czesci uzytkownikow dziala a u czesci nie...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Oj zebym nie probowala ka-wa... zmienialam ustawienia,aktualizowalam,czyscilam ciasteczka jak ktos doradzil i dalej jak bylo tak jest a skrzynka juz tonie w wiadomosciach... chyba nigdy tym ludziom nie odpisze...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie potrzebuje pomocy zeby zainstalowac nowa przegladarke. Nie bylabym taka pewna ze to chodzi o przegladarke bo uzywam chrome odkad pamietam i nie ma z nia zadnych problemow. ale sproboje zeby nie bylo....

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...