Forum Komunikaty

Co to za dziwne reklamy?

~apel do

~apel do

To jest takie wkurzajace,kiedy wchodze w jakis temat, mam muzyke w tle i nagle te filmiki!! U was tez to to jest?Apeluje do moderatorów-zrobcie cos z tym ;]

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~unna

~unna

Reklamy są wkurzające, czasem mam dosyć oglądania czegoś i wyłączam, tak mnie to wnerwia. Jednak oni na tym zarabiają, więc nie dziwię im się, że tego nie wyłączą. Mogliby jednak z większym umiarem je wciskać, by nadal przyciągać widza, a nie zniechęcać.

kwiatuszek2

kwiatuszek2

Skoro je włączyli to mieli swoje powody, wiadomo- kasa.
Ja mam wyłączony dźwięk, więc reklamy mi nie przeszkadzają :)

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 28 lat, Katowice
~mgmg

~mgmg

Mnie też bardzo denerwuje, kiedy otwieram sobie na kartach w tle kilkanaście watków naraz, bo chcę je przeczytac po kolei, i słyszę nakładające się reklamy. Druga sprawa to umiejscowienie filmów pod pierwszymi wypowiedziami w wątku - to utrudnia czytanie wątków.

empiryczna

empiryczna

A mnie o mało pindur nie strzeli! Też otwieram kilka wątków jednocześnie i młodych dostaję. Uuuuu... Mało tego: gdy wątek ma kilka stron mam podwójną wątpliwą przyjemność. Może dało by się to zmienić o tyle że gdy ktoś jest zainterere to sobie po prostu klinie w tego gada? ;)))))))))

126650 empiryczna Kobieta, 112 lat, .
ka-wa

ka-wa

Ja mam generalnie zablokowane reklamy ,pewnie dlatego u mnie pojawiła się "czarna dziura",dobrze,że była opcja zablokuj,teraz mam biała "plamę",ale to już lepsze,

poroniony pomysł z taką formą reklamy ,jeszcze bym zrozumiała jakby pojawiła się tylko przy otwarciu danego forum ,a nie każdego wątku!

Apel do Redakcji ,zmieńcie to!

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 104 lata, Toruń
~srz

~srz

Również podpinam się pod apel, żeby to się nie pojawiało. Strasznie jest to wnerwiajace. :/