Skocz do zawartości
Forum

Dlaczeo ban?


Gość Zbanowany Użytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbanowany Użytkownik

Witam, szkoda, ze tak mnie traktujecie, oj, niegrzecznie, bez kultury. Nie odpowiadacie na pytania na Forum ani mailowo, to tez niegrzecznie. Redakcja i Moderator jest niegrzeczny, a fe.
I dlaczego nakładacie na mnie Bany, za co?? Rozumiem, ze widzicie jak się rejestruję z różnych adresów, moje IP ale to nie powód do banów, jestem grzeczny.

Odnośnik do komentarza
Gość Zbanowany Użytkownik

Ale za co ten Ban?? Co złamałem Waszego?? regulaminu nie złamałem. Proszę o wyjasnienia, dokładne. A po 2. Ban jest na wszystkie konta, co założyłem, ale Moderator i Redakcja widzi z jakiego konta ja piszę, bo je podaję, dobrze wiem?? I banuje się adres mailowy i Uzytkownika, dobrze wiem??

Po 3. Będę pisał więc bez rejestracji i też super dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Zbanowany Użytkownik

Dzięki za te wyjaśnienia, ale nie wiem co mówi ten punkt i podpunkt. A po 2. Dlaczego są i bedą kasowane posty niezalogowanych Uzytkowników?? Też macie taki punkt w Regulaminie?? A zdaje sie są nie zalogowani a piszą tutaj, tak mi ktoś tutaj odpisał jak byłem jeszcze nie zbanowany, zdaje się wiosną. Zresztą nie muszę się tutaj udzielać, laski bez. A usuwajcie sobie co chcecie, taki macie pewnie Regulamin?? Tylko niegrzecznym jest z Waszej Strony takie traktowanie mojej Osoby.

Odnośnik do komentarza

Milka

dokładnie to punkt 4 podpunkt 9.
Dodatkowo posty pisane z niezalogowanego użytkownika będą kasowane.

Posty pisane przez Pana z niezalogowanego użytkownika będą kasowane. Wielokrotnie łamał Pan regulamin, pomimo moich uwag.
Regulamin forum znajduje się na dole strony, tak jak pisała chodzi o punkt 4 Treści o charakterze bezprawnym- 9 kropka. tj : W szczególności w ramach Forum zakazane jest:umieszczanie treści mających charakter reklamowy lub marketingowy.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

A czy da się zbanować niezarejestrowanego uczestnika? I czy da się zbanować kogoś kto pisze zupełnie nie na temat? Mam na myśli posty typu ,,właśnie jem pyszny popcorn z Biedronki..." itp. Które pojawiają się pod każdym wątkiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Danuta718
A czy da się zbanować niezarejestrowanego uczestnika? I czy da się zbanować kogoś kto pisze zupełnie nie na temat? Mam na myśli posty typu ,,właśnie jem pyszny popcorn z Biedronki..." itp. Które pojawiają się pod każdym wątkiem. Pozdrawiam

Chyba nie, posty z niezarejestrowanego konta moga byc usuwane jak pisze wyzej moderator.
Co do tego drugiego to nie wiem ale ciekawe bo przydaloby sie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...