Skocz do zawartości
Forum

Poczta


Rekomendowane odpowiedzi

A Ciasteczka na to "Mniam, Mniam!"
Baaardzo smaczne ciasteczka nic nie dały zgodnie z oczekiwaniami. Niedługo trzeba będzie torciki czyścić a i te polegną postawione wobec TWÓRCY systemów pocztowych.
Właśnie zacząłem się martwić o wysłaną paczkę.
Nawiązuje do tego film z Kevinem Costnerem , ale mniejsza o to.
Nie mogę do nikogo napisać i przeczytać też nie mogę.
Polecam w związku z tym mój inteligentny system pocztowy działający w tle, ale działający.
Pozdrawiam wszystkich, włącznie z modami!!!
:-*

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego poczta tak długo nie działa?
Z tego wychodzi ,że więcej nie działa jak działa!

Ja bym proponowała wyrzucić całkiem z systemu powiadomienia o tym co kto i o czym napisał ,co o tym sądzi, każdy jak chce to na bieżąco śledzi wątki na forum,
bo to tylko obciąża system,

tak tylko piszę , na logikę,bo kompletnie się na tym nie znam.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa

Ja bym proponowała wyrzucić całkiem z systemu powiadomienia o tym co kto i o czym napisał ,co o tym sądzi, każdy jak chce to na bieżąco śledzi wątki na forum,
bo to tylko obciąża system,

Chodzi Ci o powiadomienia na mailu? Ta opcję się chyba da wyłączyć czyż nie? Bo ja nie dostaję powiadomień, pamiętam, ze wyłączyłam tą opcję.
Chyba, że mi się coś pomyliło.

Odnośnik do komentarza

Ale z tego co widzę to poczta dalej nie działa tak jak obiecywano. Nie zanosi się nadal na jakąkolwiek poprawę na lepsze... szczerze mówiąc to nie mam już sily nawet o tym wspominać bo czy pisze w jednym czy w drugim wątku to nic to nie daje.
Nie wiem czy moderatorzy dalej nie widzą problemu? Uważacie Państwo ze mozna to bagatelizować? Informatycy seriwsu to chyba juz dawno zbagatelizowali...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...