Skocz do zawartości
Forum

Chcesz usunąć swoje konto? Napisz maila: forum@abczdrowie.pl


Gość emwusc

Rekomendowane odpowiedzi

Blad pojawia sie na etapie,gdy wpisze tresc pytania i wciskam przycisk WYSLIJ.wtedy nic sie nie dzieje, tekst nie wysyla sie.jeszcze 2 miesiace temu wszystko dzialalo jak nalezy.
napomne,ze wysylam w domu z dwoch sprzetow z iphone i komputera i ten sam problem.
Dziekuje

Odnośnik do komentarza

~Izaf
Blad pojawia sie na etapie,gdy wpisze tresc pytania i wciskam przycisk WYSLIJ.wtedy nic sie nie dzieje, tekst nie wysyla sie.jeszcze 2 miesiace temu wszystko dzialalo jak nalezy.
napomne,ze wysylam w domu z dwoch sprzetow z iphone i komputera i ten sam problem.
Dziekuje

Proszę sprawdzić czy ma Pani włączony JavaScript lub zainstalowaną nową wersję Javy.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Franziska
Witam proszę o definitywne usunięcie mojego konta z portalu jak i wątków zamieszonych w moim imieniu proszę o jak najszybsze wykonanie mojej prośby z góry dziękuje :)

Usunięcie konta nie jest jednoznaczne z usunięciem postów i wątków. Nie usuwamy wątków ani postów, które nie łamią regulaminu. Czy nadal chce Pani usunąć konto?

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Witam, bardzo proszę o całkowite i trwałe usunięcie mojego konta, i jeśli jest to możliwe to również wszystkich postów wątków forum itp. jakie zamieściłam na stronie abczdrowie. Nie wyrażam zgody na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...